• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat3 osoby obserwują ten temat

Co sądzicie o Pay Trade ?

Zamknięty
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Marek_Ogniewski

Niezarejestrowani

21.10.2015 20:20
Firma działa z powodzeniem od kilku dobrych lat. Cały czas pozyskując nowych klubowiczów, którzy są w 100% zadowoleni ze współpracy z PayTrade. Wśród tych klubowiczów jestem i ja. Dołączyłem do klubu kilka miesięcy temu, a już wyciągam z uczestnictwa pokaźną sumkę. Kto się zastanawia traci czas. Nie trzeba się zastanawiać tylko działać! :)
Cytuj
Monia

Niezarejestrowani

21.10.2015 20:46
kacper napisał
No wlaśnie zanim komus powierzycie pieniadze po prostu najpierw sprawdzie czy firma jest ok. Są różne rejestry, dzięki temu ryzyko zmniejszy sie do minimum. A jeśli chodzi o ryzyko inwestycji to juz nie do końca da się przewidzieć, dlatego tez inwestycje nie są dla wszystkich.

Firma jest sprawdzona i transparentna. Ja regularnie biorę udział w spotkaniach i od dłuższego czasu inwestuję. Nie straciłam nawet złotówki, a nawet zarobiłam bardzo dużo. PayTrade to na pewno rzetelna firma godna polecenia. Dużo negatywnych opinii pochodzi od konkurencji.
Cytuj
Dalian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2015 8:48
Szczerze wątpię, czy konkurencja mogłaby wyprodukować tyle negatywnych opinii i to dotyczących nie tylko Pay Trade, ale też wszelkie podobnie działające firmy.
Ale to już niech każdy sam sobie przemyśli i swoim rozumem ogarnie.
Przy czym nie mówię, że jest to zła firma, nie wiem, ale po prostu nie am zaufania do takich spółek, nie znam się na tym, żywo w pamięci mam Amber Gold i sam nigdy w coś takiego bym nie zainwestował. Jak ktoś się zna i ma z tego zyski to pozostaje mi pogratulować.
Radę mam dla każdego jedną: jak się na czymś nie znasz, to nie pakuj w to pieniędzy.
Czy ktoś posłucha?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.11.2015 11:51
Po co snuć domysły - nie lepiej sprawdzić u źródła?
Samo pójście na biznes lunch i posłuchanie o klubie jest bez sensu. Najlepiej po prostu porozmawiać z ludźmi, którzy w tym klubie już są. Biznes lunch właśnie daje taką możliwość. Trzeba po ludzku porozmawiać i dowiedzieć się czegoś więcej, rozwiać swoje wątpliwości. Przecież tam też są ludzie, którzy kiedyś przystąpili nie wiedząc za dużo o tym klubie. Przyjść, porozmawiać i wtedy wyrabiać sobie opinię. To naprawdę nie jest duży problem. Ja sama chodzę bo daje mi to motywację do działania. Jeśli ktoś myśli, że wszystko mu wpadnie z nieba to nic mu nie wpadnie :P
Jak ktoś chce jechać w najbliższą niedziele na spotkanie w Łodzi to chętnie wyślę zaproszenie: marca17@poczta,onet.pl
Cytuj
gabass

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.11.2015 12:57
OlkaW napisał
Na twoim miejscu to przeszła bym sie do jakiegoś konkretnego banku i zapytała o dobre lokaty długoterminowe. Bo te wszystkie firmy które chcą Ci pomóc w inwestowaniu, odpowiednio Ci naciągną, Ty stracisz pieniądze i nic po za tym. Uciekaj od nich jak najdalej.


Zgadzam się w 100%!
Cytuj
Angela

Niezarejestrowani

2.11.2015 14:29
Jestem członkiem klubu od dłuższego czasu. Klub zrzesza bardzo wielu rzeczowych ludzi. Uczestnicząc w BL mam możliwość rozmowy oraz czerpania rad od najprawdziwszych rekinów biznesu. Ze swojej strony polecam uczestniczenie w BL, jak i inwestycję. Mi moja inwestycja już dawno się zwróciła. Teraz zgarniam już tylko profit :)
Cytuj
Mort

Niezarejestrowani

2.11.2015 14:37
OlkaW napisał
Na twoim miejscu to przeszła bym sie do jakiegoś konkretnego banku i zapytała o dobre lokaty długoterminowe. Bo te wszystkie firmy które chcą Ci pomóc w inwestowaniu, odpowiednio Ci naciągną, Ty stracisz pieniądze i nic po za tym. Uciekaj od nich jak najdalej.


Jestem, żywym przykładem na to, że nie masz racji. W banku na lokacie trzymałem wszystkie swoje oszczędności. Dzięki temu rocznie zarobiłem AŻ 300zł. Mogłem se kupić nowe średniej jakości buty. Gdy odkryłem PayTrade, postanowiłem wziąć udział w lunchu. Poznałem grono ludzi, którzy pomogli mi w inwestycji. Tak więc dziś przy zainwestowaniu zaledwie 10% moich oszczędności mam miesięcznie dodatkową wypłatę z PT i szczerze mówiąc mógłbym już dziś zrezygnować z etatu, nie mówiąc o tym, że moja inwestycja już dawno się zwróciła. Powiedz mi ile bym musiał wrzucić na lokatę, by móć mieć takie zarobki? 3 miliony? 4 miliony? W PayTrade zainwestowałem ułamek tej kwoty. Jeżeli jeszcze ktoś w to nie wszedł to lepiej niech się zastanowi...
Cytuj
LEGOlas

Niezarejestrowani

3.11.2015 8:14
Mort napisał

Jestem, żywym przykładem na to, że nie masz racji. W banku na lokacie trzymałem wszystkie swoje oszczędności. Dzięki temu rocznie zarobiłem AŻ 300zł. Mogłem se kupić nowe średniej jakości buty. Gdy odkryłem PayTrade, postanowiłem wziąć udział w lunchu. Poznałem grono ludzi, którzy pomogli mi w inwestycji. Tak więc dziś przy zainwestowaniu zaledwie 10% moich oszczędności mam miesięcznie dodatkową wypłatę z PT i szczerze mówiąc mógłbym już dziś zrezygnować z etatu, nie mówiąc o tym, że moja inwestycja już dawno się zwróciła. Powiedz mi ile bym musiał wrzucić na lokatę, by móć mieć takie zarobki? 3 miliony? 4 miliony? W PayTrade zainwestowałem ułamek tej kwoty. Jeżeli jeszcze ktoś w to nie wszedł to lepiej niech się zastanowi...


Nie jestem przekonany, że można to nazwać "inwestycją".
Po pierwsze, to za 1000zł. do klubu nie da rady przystąpić.
Po wtóre - klub ma taką strukturę, żeby pieniądze Ci się "zwracały" bez "pracy" to ile trzeba minimum za pakiet zapłacić? 10 000zł? 25 000zł? Klubowicze twierdzą, że te obietnice z dochodów "pasywnych" ni jak mają się przedstawiane na BL do wpływów na kąta. Jeśli taka forma "zwróci" się w 10 lat, to będzie sukces. Zwróci się, a dopiero potem zacznie zarabiać...
Czyli przy mniejszych kwotach - musisz jeszcze wykonać jakąś "pracę", żeby "zarabiać"?
To wyjaśnij teraz w jaki sposób zwraca Ci się Twoja "inwestycja" i czy zysk z niej nie jest uzależniony od liczby osób które zostaną przez Ciebie lub Twój "team" zwerbowane do klubu?
Cytuj
Mort

Niezarejestrowani

3.11.2015 15:47
LEGOlas napisał

Nie jestem przekonany, że można to nazwać "inwestycją".
Po pierwsze, to za 1000zł. do klubu nie da rady przystąpić.
Po wtóre - klub ma taką strukturę, żeby pieniądze Ci się "zwracały" bez "pracy" to ile trzeba minimum za pakiet zapłacić? 10 000zł? 25 000zł? Klubowicze twierdzą, że te obietnice z dochodów "pasywnych" ni jak mają się przedstawiane na BL do wpływów na kąta. Jeśli taka forma "zwróci" się w 10 lat, to będzie sukces. Zwróci się, a dopiero potem zacznie zarabiać...
Czyli przy mniejszych kwotach - musisz jeszcze wykonać jakąś "pracę", żeby "zarabiać"?
To wyjaśnij teraz w jaki sposób zwraca Ci się Twoja "inwestycja" i czy zysk z niej nie jest uzależniony od liczby osób które zostaną przez Ciebie lub Twój "team" zwerbowane do klubu?

Wszystko w co wkładasz pieniądze, z nadzieją zwrotu jest inwestycją. Nieruchomości to inwestycja, złoto to inwestycja oraz PayTrade to inwestycja. Oczywiście inwestycje mogą być trafione lub nietrafione - PT jest wg mnie trafioną. Możesz zarabiać na wiele sposobów. Wiadomo, że sposób pasywny przynosi najmniejsze dochody. Przecież nikt ci nie da za darmo milionów. Ja skupiłem się na grze na giełdzie. Mam cały czas kontakt z członkami klubu, dzięki czemu zacząłem nawet samodzielną grę. Jest też opcja kupowania złota w bardzo atrakcyjnych cenach, co również jest inwestycją i to bardzo trafną. A co do kwoty inwestycji to nie ma "widełek", do PT może dołączyć zarówno osoba z małym jak i dużym kapitałem. Ja miałem mały kapitał, teraz mam DUŻY :)
Cytuj
Anton

Niezarejestrowani

3.11.2015 16:33
LEGOlas napisał

Nie jestem przekonany, że można to nazwać "inwestycją".
Po pierwsze, to za 1000zł. do klubu nie da rady przystąpić.
Po wtóre - klub ma taką strukturę, żeby pieniądze Ci się "zwracały" bez "pracy" to ile trzeba minimum za pakiet zapłacić? 10 000zł? 25 000zł? Klubowicze twierdzą, że te obietnice z dochodów "pasywnych" ni jak mają się przedstawiane na BL do wpływów na kąta. Jeśli taka forma "zwróci" się w 10 lat, to będzie sukces. Zwróci się, a dopiero potem zacznie zarabiać...
Czyli przy mniejszych kwotach - musisz jeszcze wykonać jakąś "pracę", żeby "zarabiać"?
To wyjaśnij teraz w jaki sposób zwraca Ci się Twoja "inwestycja" i czy zysk z niej nie jest uzależniony od liczby osób które zostaną przez Ciebie lub Twój "team" zwerbowane do klubu?

Kolego zapraszam cię na BL. Nic cię to nie będzie kosztowało, a dowiesz się wszystkiego, nawet najmniejszych szczegółów. Porozmawiasz z ludźmi, którzy już od dawna są członkami klubu. Porozmawiasz z nimi osobiście w oczy, bez jakiegoś pisania na internetowym forum. Nic to nie kosztuje, a możesz zyskać baaaaardzo wiele. Nie mówię tylko o pieniądzach, ale i o znajomościach.
Cytuj
Zamknięty