• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat3 osoby obserwują ten temat

Co sądzicie o Pay Trade ?

Zamknięty
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ufo

Niezarejestrowani

19.7.2015 15:29
Hubcio to do ciebie...pomysl jak dlugo odlkadales te 10tys a pozniej zastanow sie czlowieku ile bedziesz plakal jak je stracisz...widze ze nia masz wiedzy powinienes poczytac wiecej opinni na temat tej firmy...kiedy ja zaczynalem stracilem prawie 20tys na takich zjebistych inwestycjach...dopiero pozniej zaczalem szukac i czytac...nie daj sie nabrac na szybki zysk to nie realne czlowieku.....pozdr
Cytuj
gapik

Niezarejestrowani

20.7.2015 10:38
Czy jest ktoś kto na tym zyskał? Oprócz osób, które wstawiają im posty nikt ich nie chwali...
Cytuj
Mariusz

Niezarejestrowani

21.7.2015 10:05
gapik napisał
Czy jest ktoś kto na tym zyskał? Oprócz osób, które wstawiają im posty nikt ich nie chwali...

gapik, a kto ma chwalić jak nie osoby które korzystają i znają firmę. Naprawdę myślisz że Polak pochwali coś "obcego". Przecież w naszej naturze leży zniechęcanie ludzi do aktywności i zmiany na lepsze, bo jeszcze się komuś uda i będzie Nam głupio że miałem zbyt zakuty łeb by samemu spróbować.
I tak ja zarabiam, i ja korzystam z wielu produktów firm partnerskich. I choć jest jeszcze wiele do poprawienia bo ciągle się firma rozwija, to i tak jestem bardzo zadowolony.
Cytuj
darek

Niezarejestrowani

21.7.2015 14:06
Mariusz napisał
gapik napisał
Czy jest ktoś kto na tym zyskał? Oprócz osób, które wstawiają im posty nikt ich nie chwali...

gapik, a kto ma chwalić jak nie osoby które korzystają i znają firmę. Naprawdę myślisz że Polak pochwali coś "obcego". Przecież w naszej naturze leży zniechęcanie ludzi do aktywności i zmiany na lepsze, bo jeszcze się komuś uda i będzie Nam głupio że miałem zbyt zakuty łeb by samemu spróbować.
I tak ja zarabiam, i ja korzystam z wielu produktów firm partnerskich. I choć jest jeszcze wiele do poprawienia bo ciągle się firma rozwija, to i tak jestem bardzo zadowolony.
To nie chodzi o to, że firma ma obcy kapitał itd. Chodzi o to czy faktycznie potrafi przynieśc zysk czy też nie...
Cytuj
Roman61

Niezarejestrowani

27.7.2015 17:32
uwarzam ze to uczyciwy klub i mozna byc bogatym.
Cytuj
anna jazdzilo

Niezarejestrowani

29.7.2015 20:05
uwazam jesli juz piramida i tyle. stracilam kolo 30 tys!!!!!!!!!!!!
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Doradcz

Niezarejestrowani

26.8.2015 21:09
Spokojnie
Po 1300zl dostajesz rocznie z odsetek. Po 30 latach bedziesz zarabiac juz na czysto
Cytuj
Rupi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2015 15:26
Ja nie wiem, czemu niby Polak miałby nie pochwalić czegoś, co jest dobre?? Chyba panowie operujecie tu zbyt dużymi stereotypami. Moim zdaniem ludzie po to przestrzegają innych, żeby nie umoczyli w złym interesie.
I nie chodzi tu o zazdrość. Ja mało osób spotkałam, które kierowałyby się w życiu zazdrością i jeśli ktoś ma taką opinię o Polakach, to ja mu bardzo współczuję, bo widocznie przebywa w nie ciekawym towarzystwie.
O samym Pay Trade nie wiem niemal nic, więc tu nie pomogę, ale na zdrowy rozum, skoro tyle osób odradza, to ja bym się im na przekór nie pchała. W końcu nikt nie chce chyba stracić?
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2015 15:43
jarek80 napisał
Moim zdaniem PayTrade to nic dobrego. Okres składkowy trwa 5 lat i w pierwszy roku trzeba wpłacić z góry 6400 zł a później można wpłacać co miesiąc lub kwartał. Dla mnie już samo to jest dziwne. Poza tym dowiedziałem się, że konta na które wpłacane są składki należą do Nordea Bank niestety nie są przypisane do żadnej z umów deklarowanej przez PayTrade. Ciekawe w takim razie gdzie wpłacane są te pieniądza...


Nigdy bym w coś takiego nie wszedł. Bo nigdy bym nie przekazał swoich środków komuś aby inwestował w moim imieniu. O ile inwestowaniem to można nazwać. Do tego jakieś okresy składkowe minimalne wpłaty roczne. Kiepsko to wygląda, choć nie mówię, że nie działa. Wiele osób piszących w tym temacie sądzę, iż z góry zakładają, że to oszustwo i okradanie ludzi, no ale taka jest nasza natura. Jest wiele innych sprawdzonych metod, także ja bym paytrade omijał.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
kielczjan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2015 14:25
Ludzie uważają, że to oszustwo, bo wiele już oszustw w życiu widzieli i moim zdaniem, jeśli się czegoś nie rozumie, to lepiej omijać to z daleka.
Jeśli ktoś zyskuje na Paytrade to gratuluję, ale czy tam zysk jest zagwarantowany?
Albo chociaż jest gwarancja ochrony kapitału? Bo jeśli nie, to ja w coś takiego nie wejdę i innym tez nie polecam.
Cytuj
Zamknięty