• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat3 osoby obserwują ten temat

Co sądzicie o Pay Trade ?

Zamknięty
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 8:06
Nie pakuj się w ten Pay Trade bo później możesz żałować. Najlepsza będzie jakaś lokata, konto oszczędnościowe lub nawet gra na giełdzie.
Animka co to jest ten Pay task? Mam odłożone 30 tysięcy i chętnie je w coś zainwestuję, na lokacie już leżały sporo czasu i chciałabym zrobić z nimi coś innego:)
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 9:38
tak kajaku zagrac na giełdzie to mozna jak sie ma minimum 100 tys a nie jakies drobniaki bo inaczej sie nie opłaca no i albo musisz sie na tym znać albo mieć dobrego maklera którego też musisz opłacić wiec dla mnie bez sensu troche.
Cytuj
be free like a child
Gość

Niezarejestrowani

25.6.2014 12:13
10 tysięcy to z jednej strony duża kwota z innej mała. Jeżeli już koniecznie chcesz w coś zainwestować może po prostu odłóż całą tę sumę lub część tej sumy na lokatę. Inwestowanie w coś ma sens gdy Ty to robisz, nie gdy ktoś robi to za Ciebie no chyba, że mu ufasz w 100% to co innego.
Ja nie miałam styczności z tą firmą, ale na Twoim miejscu taki krok porządnie bym przemyślała.
Cytuj
mireK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 14:56
Ja mając nawet 100 tysiecy nie skłoniłbym się ku temu żeby iśc do jakiejś firmy i dać im moje pieniądze żeby je inwestowali i niby zarabiali dla mnie. Takie firmy bardzo czesto zwijają szybko interes jak sporo zarobią i wtedy ani pieniedzy ani firmy.
Cytuj
owllovesyou

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 20:05
Każda firma ma swoich zwolenników i opozycjonistów, a fakt jest taki, że jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz. Osobiście nie jestem ryzykantką, chociaż o tej firmie słyszałam same superlatywy - że przynosi korzyści, w umowie nie ma żadnych haczyków. Może natknęłam się na info o jakiejś aferze z KNF-em, ale się nie zagłębiałam. Znam osobę, która inwestuje i jest zadowolona, ale jak już pisałam - sama nie mam tyle odwagi, może kiedyś.
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 22:04
Nie słyszałam o tej firmie nigdy, muszę się zagłębić w lekturę na jej temat, bo w Waszych komentarzach brzmi ciekawie, jednakże chyba wolałabym właśnie jakąś lokatę. Mimo wszystko. Tak dla świętego spokoju. Na pewno NIE giełda – zbyt duże ryzyko, trzeba posiadać ogromną wiedzę i przede wszystkim stalowe nerwy...
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 13:05
Ja pomyślałabym raczej o jakiejś lokacie. Żeby grać na giełdzie tak jak tutaj radzą niektórzy użytkownicy trzeba mieć większą gotówkę.
Poszukaj atrakcyjnej lokaty, pochodź lub podzwoń po bankach i zdecyduj, która lokata jest najatrakcyjniejsze. Pay Trade nie znam, ale ja bym im nie ufała.
Cytuj
MeduZa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 16:55
Lokata w tym wypadku może być bardzo fajnym rozwiązaniem. A od jakiej kwoty można zacząć pakować sobie pieniadze na lokacie? Bo ja najpierw chciałabym toche odłożyć a dopiero potem sprawić żeby te pieniądze same zarabiały na siebie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.7.2014 15:38
Przeczytałem kilka "tutejszych "porad"; nie znam firmy PayTrade, ale z tego co wyczytałem to raczej klub niż firma. Mają kilka firm, które świadczą usługi na rzecz członków klubu i to chyba tyle...? Co do inwestycji, to czasami zwariowane pomysły są lepsze niż te wydumane:)! W każdym razie, najgłupszym pomysłem jest trzymanie pieniędzy w banku!!!
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.7.2014 19:59
Dokladnie, trzymanie kasy w banku lub na lokatach to najgorszy pomysl. Bank zarabia a nie my. Chyba ze jakis marny % mozemy nazwac zarobkiem. A co do pay trade to niech sie wypowie kto jest w tym klubie a nie ludzie postronni. Sam jestem w tym klubie i nic narazie nie zarobilem ani tez nic nie zrobilem aby zarobic. I tez nie tzeba miec na start miec 6400zl a 2900zl aby wykupic najnizszy pakiet. Klub oferuje ruzne sposovy zarabiania, np po przez polecanie jej innym. Jest tez szkila biznesu i ciekawych zeczy mozna sie dowiedziec. Sam narazie czekam az zaczna wplywac jakies pieniadze z klubu oraz na dalszy rozwoj klubu bo z tygodnia na tydzien cos nowego sie dzieje i ptzybywa klubowiczow
Cytuj
Zamknięty