• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat3 osoby obserwują ten temat

Co sądzicie o Pay Trade ?

Zamknięty
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

20.4.2015 20:39
firma nie obraca waszymi pieniedzmi - daje wam dostep i znizki u partnerów i to co robicie dalej to juz wasza sprawa. płacisz tylko wpisowe, ktore nie jest w nic inwestowane. to chyba dośc łatwo zrozumiec.
generalnie wychodze z zalozenia ze na forum moze wejsc kazdy i napisac co mu się podoba wiec jesli ktos jest zainteresowany radze kontaktować sie u źródla a nie czytac w internecie niewiadomego pochodzenia opinie
Cytuj
paytrayde

Niezarejestrowani

23.4.2015 10:58
to przecież piramida dla naiwnych.
proszę zapytać firmę ile kosztuje bycie tam menedżerem :)
i ile ludzi tam juz wplaciło kasę.
x to niedlugo z hukiem. Ale naiwnych nie brakuje na sprzedawane uslugi prawnicze ktore nie maja nic wspolnego z np napisaniem pozwu.
Dolaczaja tam osoby proste, latwo sterowalne, marzace o szybkich efektach - ktos kto biznes prowadzi, wie ze nie ma prostych drog. Chyba ze na skroty :) a to wtedy zapraszamy. Wpłać :)
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
popeye81

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2015 12:10
Postanowiłem poczytać te wypowiedzi bo są w miarę aktualne. Wszędzie w internecie można znaleźć niemal wyłącznie wpisy z 2012 i 2013 roku. Cieszy mnie, że są osoby które poszukują odpowiedzi, bo to oznacza, że mają potrzebę zmian i jedyne czego potrzebują to właściwego kierunku.
Haters gonna hate i tu niczego nie zmienimy, natomiast ci co poszukują niech sprawdzą faktycznie u źródła czy to jest dla nich czy zupełnie temat do nich nie przemawia.
Moim skromnym zdaniem lokowanie pieniędzy w produkty bankowe jak podpowiada wiele osób z tego forum, w chwili gdy nastoje społeczne, nie bez powodu są tak mocno anty-bankowe, w chwili gdy Centralny bank Europejski postanawia dodrukować 2 bln euro - bo tak, bez zakupu złota by te pieniądze miały pokrycie jest wyjątkowo nie trafione.
Sam Pay Trade IC LLC nie jest firmą, która ma inwestować twoje pieniądze. Owszem daje możliwości do tego, ale pewnie jak ktoś poszuka na rynku to znajdzie lepsze rozwiązania. Nie oszukujmy się, gra na giełdzie (gdy ktoś się na nią decyduje) może z ciebie zrobić bogacza ale i nędzarza, a przeświadczenie że jakiemuś maklerowi zależy na inwestowaniu twoich pieniędzy jest bardzo naciągane.
Ktoś napisał, że klub otacza się ludźmi łatwo sterowalnymi, głupimi. Jak to mawiał Forest Gump - poznaj głupiego po czynach jego. Ja za takiego się nie uważam, ale w oczach bardzo mądrych osób pewnie wypadł bym blado i mam tego świadomość. Ukończone studia, działalność szczęśliwa rodzina sprawiają, że uważam się za szczęściarza i człowieka bogatego i ciężko mi się zgodzić na na ocenę mojej osoby przez człowieka z neta, który tej trafnej diagnozy dokonał na podstawie faktu mojego uczestnictwa w klubie.
Każdy ma swój rozum i niech nim się kieruje. Nie atakujcie tych którzy myślą inaczej. A czy "to się opłaca" zobaczcie oceńcie poprzez zaakceptowanie zaproszenia na niezobowiązujące spotkanie, które odbywa się w centralnej Polsce w którąś kolejną niedzielę.
Jeśli macie pytania - ale tylko merytoryczne, konkretne i chcecie na nie szczerej odpowiedzi to mogę wam ich udzielić. Jeśli chcecie mnie poznać lepiej by wiedzieć z kim rozmawiacie też jest to możliwe. Podaję swojego maila gdy by ktoś potrzebował
popeye81@gmail.com
Życzę wszystkim wyłącznie trafionych decyzji w każdym aspekcie życia a dla tych cierpliwych którzy to przeczytali - składam podziękowania :) Mariusz.
Cytuj
Mariusz Puchalski

popeye81@gmail.com
607 103 001
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

19.5.2015 18:04
Mariusz aka @popeye81 bez urazy, ale cały Twój wpis wygląda dokładnie jak szablonowa regułka typowej piramidy, ewentualnie słabego MLM.
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Gosc

Niezarejestrowani

4.6.2015 16:47
http://www.krs-online.com.pl/msig-4208-6411.html

Kapital zakladowy spolki to 50000pln, zostal obnizony w 2013, rok po zalozeniu spolki i uzyskaniu pozwolen i koncesji np. na prowadzenie kontoru.

Na liscie ostrzezen jest bo KNF nie wpisuje "za nic".
Kolejne Amber blablabla, nazwe zmienili.
Cytuj
popeye81

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2015 19:07
Finansolog dzięki za swoją opinię.
Czy mógł byś opisać co charakteryzuje dobry MLM a czym jest piramida bo wiesz źródła w których ja sprawdzałem pozwalają myśleć że mam do czynienia z legalną firmą i to świetnie płacącą nawet jak na standardy MLM. Może czegoś się od ciebie nauczę. Dzięki.

Gosc - podajesz KRS firmy SP z o.o. sprzed kilku lat ( nie tej o którejdziś mówimy), i podajesz wpis KNF gdzie jest jak byk napisane - "4 lutego 2015 r. Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia postanowił nie uwzględniać zażalenia UKNF i utrzymać w mocy postanowienie Prokuratora Prokuratury Okręgowej w Warszawie z dnia 5 listopada 2014 r. o umorzeniu śledztwa".

Z tym się nie da i nie warto polemizować.
Wypowiedź została zmieniona przez: popeye81 4.6.2015 19:09
Cytuj
Mariusz Puchalski

popeye81@gmail.com
607 103 001
Gosc

Niezarejestrowani

5.6.2015 0:27
A mozesz podac KRS ten aktualny? Czy moze go nie ma a spolka jest na Kajmanach?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.6.2015 9:37
Oczywiście, że piramida: http://www.comperia.pl/artykuly/o_lokatach_bankowych/25260-opinia-o-pay-trade-dobra-inwestycja-czy-oszustwo.html
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2015 10:15
Jeśli jest tyle negatywnych opinii to ja bym się nie zastanawiał. To prawda, że na forum każdy może wejść, ale ludzie nie hejtują takich firm bez powodu. Już bym się raczej zastanowił nad pozytywnymi opiniami, bo firmy je często kupują.
Sam nie twierdzę, że to oszustwo, bo nie miałem ze spółką do czynienia, za to trochę o perswazji i manipulacji czytałem i dlatego wypowiedzi popeye81 niezbyt mi się podobają.
Ale oczywiście, że każdy ma własny rozum i sam może decydować, co zrobi ze swoimi pieniędzmi. Tylko niech potem nie pyta, co się stało? Bo z Ambergold też tak było, że się jakaś pani dziwiła, że nie ma jej pieniędzy, bo "ta Alpengold to taka porządna firma" - autentycznie takie coś słyszałem.
Cytuj
popeye81

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2015 12:31
Carlos, podaj proszę nazwę firmy lub choćby osoby która nie jest hejtowana. Przecież nawet Matka Teresa ma hejty. To leży w chorej naturze wielu ludzi. Cel jest jeden wylewać swoje żale na innych za to że czegoś nie umiemy zrobić czy osiągnąć swoich celów. Ale nie odbierz mnie źle proszę. Szanuję twoją opinię i absolutnie nie zamierzam z nią dyskutować.
Ważne jest moim zdaniem na czym się w życiu skupiamy - na szansach czy przeciwnościach. Bo jak wiadomo to na czym się skupiasz rośnie w twojej głowie. Dzięki.
Cytuj
Mariusz Puchalski

popeye81@gmail.com
607 103 001
Zamknięty