• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat3 osoby obserwują ten temat

Co sądzicie o Pay Trade ?

Zamknięty
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bluczek

Niezarejestrowani

12.11.2015 16:43
Myślę, że to całe Pay Trade nie jest takie złe :)
To dobra inwestycja :)
Skoro dysponują złotem i mają wtyki nie tylko w sprezdaży, ale równiez w obracaniu pieniędzy to raczej coś na ten temat wiedza skoro nie splajtowali w ciagu 2 lat :)
Cytuj
Gonia

Niezarejestrowani

12.11.2015 16:46
Zauważyłem, że komentarze negatywne zaczely znikac:)

Cieszy mnie to bardzo, że Pay Trade zareagowało bo taka zawiść do tego klubu była całkiem nie na miejscu :)
Wiem, że nimi kieruje chęć zmiany na lepsze widać to po entuzajzmie i po tym jak dobrze traktuja ludzi :)
Cytuj
Magda

Niezarejestrowani

12.11.2015 17:06
Strasznie mi się podoba praca w Pay Trade. Przykro mi kiedy wchodzę i są takie okropne treści na nich.
Bo pracuje tu długo i jednocześnie prowadze swój biznes. Są gorsze i lepsze dni ale nie widzę tu żadnych przekrętów.
Pieniądze przychodzą na moje konto nie znikają mi:)
Więc po co te negatywy?
Jest tyle firm, które coś sprzedaje, daje coś od siebie czemu tak się uwzieliscie na Pay Trade.
??
Cytuj
Fibonacci

Niezarejestrowani

12.11.2015 19:42
Skoordynowana akcja 3 wpisy w ciagu kilkudziesieciu minut. Troche wiecej fantazji
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.11.2015 9:03
Nie ma to jak nabijanie komentarzy od niezarejestrowanych użytkowników (zapewne max 1-2 osoby).

Kilka spraw:
- czy jest ochrona kapitału?
- jak długo trzeba czekać aby wybrać choć 1zł z wkładu własnego? oraz ile zajmie czasu odzyskanie CAŁEJ włożonej kwoty?
- w jednym zdaniu czym "to" się zajmuje? skąd się bierze zysk dla swoich uczestników?
- ile poziomowy jest system prowizji od poleconego? no i ile procentowo wynosi?

Jakiś czas temu widziałem zgłoszenie do Komisji Nadzoru Finansowego odnośnie PayTrade, ale jak to się zakończyło to nie wiem.
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 13.11.2015 9:04
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Lecter

Niezarejestrowani

14.11.2015 14:53
Danielu - próżno szukasz odpowiedzi na swoje pytania. Prześledź inne fora, tam te podstawowe pytania pozostają bez odpowiedzi już ponad rok.
Jeśli PT nie ma nic do ukrycia i nie jest bezczelną piramidą, to dlaczego PODSTAWOWE i oczywiste pytania o te "kilka spraw" już ponad rok pozostają przemilczane?
Cytuj
lucy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.11.2015 15:26
Ktokolwiek jest w stanie uwierzyć w to wychwalanie Pay Trade przez niezarejestrowanych?
O ile dotąd miałam wątpliwości, że może to rzeczywiście nie jest zła firma, to teraz nie mam już żadnych.
Gdyby byli ok, to po pierwsze nie mieli by nic do ukrycia, a więc na wstępie informowali o takich sprawach, o które pyta Pan Daniel.
Po drugie nie musieliby zatrudniać nikogo do pisania pozytywnych komentarzy. No i ten styl: "Cieszy mnie to bardzo, że Pay Trade zareagowało bo taka zawiść do tego klubu była całkiem nie na miejscu :)" i "Przykro mi kiedy wchodzę i są takie okropne treści na nich.
Bo pracuje tu długo i jednocześnie prowadzę swój (...)Jest tyle firm, które coś sprzedaje, daje coś od siebie czemu tak się uwzieliscie na Pay Trade.??"
To wygląda, jakby pisały to jakieś dzieci, którym przykro, bo ktoś obraża ich ulubioną bajkę. Bez przesady.
Cytuj
Kazio

Niezarejestrowani

17.11.2015 16:39
Widzę, że chłopaczki z PT dalej płacą za reklamę. Te same teksty co na forum Infor.pl. Brawo. Ludzie nie są tacy głupi, nie trzeba geniusza, żeby na odległość poczuć skok na swoją i swoich wkręconych znajomych kasę.
Cytuj
Zamknięty