• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat3 osoby obserwują ten temat

Co sądzicie o Pay Trade ?

Zamknięty
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

18.7.2014 20:00
Dokladnie, trzymanie kasy w banku lub na lokatach to najgorszy pomysl. Bank zarabia a nie my. Chyba ze jakis marny % mozemy nazwac zarobkiem. A co do pay trade to niech sie wypowie kto jest w tym klubie a nie ludzie postronni. Sam jestem w tym klubie i nic narazie nie zarobilem ani tez nic nie zrobilem aby zarobic. I tez nie tzeba miec na start miec 6400zl a 2900zl aby wykupic najnizszy pakiet. Klub oferuje ruzne sposovy zarabiania, np po przez polecanie jej innym. Jest tez szkila biznesu i ciekawych zeczy mozna sie dowiedziec. Sam narazie czekam az zaczna wplywac jakies pieniadze z klubu oraz na dalszy rozwoj klubu bo z tygodnia na tydzien cos nowego sie dzieje i ptzybywa klubowiczow
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 11:44
Gość napisał
Dokladnie, trzymanie kasy w banku lub na lokatach to najgorszy pomysl. Bank zarabia a nie my. Chyba ze jakis marny % mozemy nazwac zarobkiem. A co do pay trade to niech sie wypowie kto jest w tym klubie a nie ludzie postronni. Sam jestem w tym klubie i nic narazie nie zarobilem ani tez nic nie zrobilem aby zarobic. I tez nie tzeba miec na start miec 6400zl a 2900zl aby wykupic najnizszy pakiet. Klub oferuje ruzne sposovy zarabiania, np po przez polecanie jej innym. Jest tez szkila biznesu i ciekawych zeczy mozna sie dowiedziec. Sam narazie czekam az zaczna wplywac jakies pieniadze z klubu oraz na dalszy rozwoj klubu bo z tygodnia na tydzien cos nowego sie dzieje i ptzybywa klubowiczow


Może i na lokacie mało zarobisz ale pieniądze są przynajmniej bezpieczne. A to Pay Trade zapewne jest ryzykowne prawda? Ja się nie wypowiem bo nie inwestowałam w to, ale i tak mimo to jestem zwolenniczką wkładania pieniędzy na lokatę.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 13:52
koralowamaja napisał
Gość napisał
Dokladnie, trzymanie kasy w banku lub na lokatach to najgorszy pomysl. Bank zarabia a nie my. Chyba ze jakis marny % mozemy nazwac zarobkiem. A co do pay trade to niech sie wypowie kto jest w tym klubie a nie ludzie postronni. Sam jestem w tym klubie i nic narazie nie zarobilem ani tez nic nie zrobilem aby zarobic. I tez nie tzeba miec na start miec 6400zl a 2900zl aby wykupic najnizszy pakiet. Klub oferuje ruzne sposovy zarabiania, np po przez polecanie jej innym. Jest tez szkila biznesu i ciekawych zeczy mozna sie dowiedziec. Sam narazie czekam az zaczna wplywac jakies pieniadze z klubu oraz na dalszy rozwoj klubu bo z tygodnia na tydzien cos nowego sie dzieje i ptzybywa klubowiczow


Może i na lokacie mało zarobisz ale pieniądze są przynajmniej bezpieczne. A to Pay Trade zapewne jest ryzykowne prawda? Ja się nie wypowiem bo nie inwestowałam w to, ale i tak mimo to jestem zwolenniczką wkładania pieniędzy na lokatę.


Dokładnie nie można też się rzucać nie wiadomo na co jak się nie ma o tym pojęcia. Jak się już ma te pieniądze to lepiej je dać na lokatę niż mają leżeć na koncie albo co gorsza w domu.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.9.2014 15:53
nie lokatę tylko lepiej założyć depozyt w metalu szlachetnym lokaty dają straty , bo jak masz 3,5% stopę a inflacja jest 4,3 % to tracisz tylko własna kasę,
więcej na golden-line.com.pl/rezerwa
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 18:33
Gość napisał
nie lokatę tylko lepiej założyć depozyt w metalu szlachetnym lokaty dają straty , bo jak masz 3,5% stopę a inflacja jest 4,3 % to tracisz tylko własna kasę,
więcej na golden-line.com.pl/rezerwa

A jak cena złota czy srebra spada o -20% to nie jesteś stratny?... poza tym firmy nie mają BFG, więc możesz stracić wszystko łącznie z kapitałem. Jedno Amber Gold ju padło.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

19.9.2014 18:37
Witam. Bardzo dużo tutaj osób niezdecydowanych i bardzo wielu doradców niewiele wiedzących i bojących się. To, że macie wątpliwości wobec tej firmy to dobrze, w pierwszej kolejności sprawdza się listę KNF ( komisja nadzoru finansowego) każdy podmiot , obracający cudzym kapitałem musi posiadać licencję.
Zacznijmy od tego, że trzeba zacząć od edukacji finansowej której brakuje 97% naszych rodaków.
Chętnych zapraszam do kontaktu na e-mail: wojciechcendro@gmail.com
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 11:26
No wlaśnie zanim komus powierzycie pieniadze po prostu najpierw sprawdzie czy firma jest ok. Są różne rejestry, dzięki temu ryzyko zmniejszy sie do minimum. A jeśli chodzi o ryzyko inwestycji to juz nie do końca da się przewidzieć, dlatego tez inwestycje nie są dla wszystkich.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.10.2014 21:10
widzę że niektórzy nie do końca wiedzą czym zajmuje sie klub - on nie obraca pieniędzmy. nie płacisz im nic, zyski generowane są głównie dzięki prowizji od partnerów klubu itp. więc nie ma opcji żeby pieniądze nie były bezpieczne bo po prostu ich nikomu nie wpłacasz. owszem klub daje informacje o tym jak można zainwestować mądrze swoje oszczędnosci i zabezpieczyć się na przyszłość (chyba nikt już w zus nie wierzy) ale nie ma żadnego przymusu korzystania z nich - to już wolny wybór każdego ;) trochę się rozpisałem ale może dzięki temu troszkę rozjaśniłem jak mniej wiecej działa pay trade
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.10.2014 21:17
acha i jeszcze jedno - co do knf to wiele firm trafia tam zupełnie przypadkiem (poczytajcie w necie jest mnóstwo takich historii) a potem miesiącami albo latami procesuje się u usunięcie z listy na której nie powinni nigdy się znalezc bo nawet nie zajmują się żadnym obrotem. i tak było też w przypadku pt. jedyna kwota jaką się płaci to jest opłata wpisowa w tym jest dostęp do karty klubowej itd. potem możesz już nawet nigdy nie wpłacić ani złotówki a i tak zyskujesz z prowizji
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

19.12.2014 23:16
Gość napisał
Dokladnie, trzymanie kasy w banku lub na lokatach to najgorszy pomysl. Bank zarabia a nie my. Chyba ze jakis marny % mozemy nazwac zarobkiem. A co do pay trade to niech sie wypowie kto jest w tym klubie a nie ludzie postronni. Sam jestem w tym klubie i nic narazie nie zarobilem ani tez nic nie zrobilem aby zarobic. I tez nie tzeba miec na start miec 6400zl a 2900zl aby wykupic najnizszy pakiet. Klub oferuje ruzne sposovy zarabiania, np po przez polecanie jej innym. Jest tez szkila biznesu i ciekawych zeczy mozna sie dowiedziec. Sam narazie czekam az zaczna wplywac jakies pieniadze z klubu oraz na dalszy rozwoj klubu bo z tygodnia na tydzien cos nowego sie dzieje i ptzybywa klubowiczow


Oj, ludzie, ludzie albo macie po dziesięć lat, albo jesteście debilami, że wierzycie w takie cuda. Szkoda mi was, ale jak to mówią "glupich nie sieją, sami się rodzą"
Cytuj
Zamknięty