• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat3 osoby obserwują ten temat

Co sądzicie o Pay Trade ?

Zamknięty
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2015 14:43
kielczjan napisał
Ludzie uważają, że to oszustwo, bo wiele już oszustw w życiu widzieli i moim zdaniem, jeśli się czegoś nie rozumie, to lepiej omijać to z daleka.
Jeśli ktoś zyskuje na Paytrade to gratuluję, ale czy tam zysk jest zagwarantowany?
Albo chociaż jest gwarancja ochrony kapitału? Bo jeśli nie, to ja w coś takiego nie wejdę i innym tez nie polecam.


Każdy podejmuje ryzyko na własną odpowiedzialność, tak jak gdzieś wcześniej napisałem, każda opcja pomnażania pieniędzy jest takowym ryzykiem objęta.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Tomm

Niezarejestrowani

29.8.2015 15:12
Po pierwsze nie placcie za biznes lunche, kazdy naganiacz ma nascie darmowych zaproszen ktore daje 'wybranym szczesliwcom'.

Czy nie przyszlo Wam do glowy ze jest to klub dla przedsiebiorcow a na sali sa glownie ludzie na etacie?
Jak zlysze o poradach prawnych to jako prawnik pekam ze smiechu - jakie porady, od kogo? Sa porady za 500eur/godzina i takie po 20zl/godzina, tutaj obstawiam to drugie. Czy wy wogole potrzebujecie takich porad poprzez PT?
Czy nie mozecie inwestowac SAMI bezposrednio albo TFI? Chcecie zeby ktos was strzygl.
Dalej jakie to zrzeszenie biznesu skoro prezes rocznik '87 g..o zrobil w biznesie i nic o nic nie wie, probowal jakiegos przekretu w Nordea z polisami to go poszczuli sadem i odpuscil.
Reszta zarzadu: rolnik, jacys niedawno bezrobotni, swiezo upieczoni absolwenci.. jak glupim trzeba byc by w to wchodzic?
Cytuj
JanuszWaciński

Niezarejestrowani

29.8.2015 18:50
wszystko na pokaz, oni w nic nie inwestuja ale ludzie mysla ze to lokaty sa...

zarzad i reszta to pionki prawdziwi wlasciciele wpisani sa w KRS
a to przekręciarze z poprzedniej piramidy :)
Cytuj
Irena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2015 13:08
czyli jak rozumiem, to kolejny przekręt?
Bo w takich sprawach już nawet nie chodzi o ryzyko związane z giełdą i inwestowaniem, ale po prostu jeśli ktoś sobie tworzy firmę, której zamysłem jest naciągnięcie jak największej ilości osób i zniknięcie z ich pieniędzmi, to jest to po prostu oszustwo.
oczywiście nie będziemy mieli pewności, dopóki firma nie upadnie lub latami ciężkiej pracy nie udowodni, ze jest jednak uczciwa.
Ja bym jednak trzymała na razie swoje pieniądze od nich z daleka.
Cytuj
GS

Niezarejestrowani

1.9.2015 9:23
zaden przekret, we flocie paytrade jest juz prawie 40 aut !!!
Cytuj
samantha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2015 21:05
Też pierwsze słyszę.
Cytuj
http://www.shoper.pl
AdamSyla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2015 8:54
GS napisał
zaden przekret, we flocie paytrade jest juz prawie 40 aut !!!


Mam dziwne wrażenie, że ci, którzy krzyczą najmocniej to wynajęci szeptacze, którzy mają siać zamęt, żeby człowiek nie wiedział, czy wejść w biznes czy nie. Sam nie wiem, czym jest Pay Trade, więc nie wiem, na jakich to działa zasadach, ani czy jest dobre czy nie. Po prostu obserwuję, co dzieje się w wątku.
Ci chwalący piszą z niezarejestrowanych kont, co się w oczy rzuca.
A prawda jest taka, że w tego typu interesy powinni wchodzić tylko ci, którzy się na tym znają, przestudiowali, jak firma działa, na czym zarabia i samodzielnie ocenili ryzyko. Czy nie tak?
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2015 13:40
AdamSyla napisał

A prawda jest taka, że w tego typu interesy powinni wchodzić tylko ci, którzy się na tym znają, przestudiowali, jak firma działa, na czym zarabia i samodzielnie ocenili ryzyko. Czy nie tak?


Zgadza się :)
dlatego PayTrade zostawmy "niezarejestrowanym" znawcom tematu.

no ale jak to naprawdę jest to już ciężko ocenić ;)
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 2.9.2015 13:42
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
wiking

Niezarejestrowani

9.9.2015 10:16
Dobrze o PayTrade piszą tylko Ci co to promują.
Cytuj
Wryk

Niezarejestrowani

10.9.2015 11:37
Myszlisz, że nie maja zadowolonych klientów? Jakby tak było, już dawno by nie funkcjonowali...
Cytuj
Zamknięty