• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Comperia Bonus IV

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
JancioPancio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.10.2015 15:22
Obecnie te 50 zł to juz spory zysk jesli chodzi o produkty bankowe :D
Cytuj
Tamka

Niezarejestrowani

19.10.2015 9:48
Pewnie, że spory. Ogólnie jakikolwiek zysk na lokacie to juz coś, srenie oprocentowanie lokat spadło chyba poniżej 2 proc.
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

19.10.2015 12:16
ksaron napisał
A ten dodatek 50 złotych to jest zależny od ilości wpłaconych na lokatę środków? Bo jeśli nie, to bym chętnie złożył lokatę na 1000 złotych.
A na dziewczynę założyłbym drugą lokatę na 1000 złotych.
Myślę, że warto wykorzystać taką okazję, a mam niestety tylko tyle środków.
Myślicie, że można tak zrobić?

Dodatek nie jest zależny od wpłaconych środkówy. Lokatę możesz założyć już od 200 zł.
Natomiast pamiętaj, że zgodnie z zasadami opisanymi na stronie promocji [url href=http://http://cbc1.pl/w7fu4]
Comperia Bonus[/url] w celu otrzymania bonusa trzeba:
1. Wypełnić wniosek na stronie Comperia Bonus Na to jest czas tylko do końca października.
2. Założyć konto w Eurobanku, które jest bezpłatne tylko pod określonymi warunkami.
3. Założyć lokatę.
Cytuj
Tamka

Niezarejestrowani

19.10.2015 12:38
Jeslu chodzi o te warunki to teraz odszedł już ten z koniecznoscia platnosci karta 400 zł
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.10.2015 13:28
Najgorszy do spełnienia warunek odpadł ta oferta jest bez wad :D
Cytuj
Konrad

Niezarejestrowani

20.10.2015 11:07
Ale czy został przez te zmiany przedłużony czas promocji?
Cytuj
Gota

Niezarejestrowani

20.10.2015 11:50
Jesli o daty chodzi to raczej nic sie nie zmienia, musisz zarejestrować się do 31.10.2015r.
Cytuj
KamilaKulka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2015 10:49
Czy osoby, które dotychcas się zarejestrowały moga napisać na co uważąc. Mieliście jakieś problemy?
Cytuj
Gracjal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2015 14:07
Ja założyłem tę lokatę i nie miałem żadnych problemów. Nie wpłaciłem dużo, bo tylko 1000 złotych, ale nie ukrywam, że lokatę założyłem tylko dla bonusu. Konto zamknę, jak minie okres promocji i będę się cieszył dodatkowymi środkami.
Sam robiłem wszystko zgodnie z instrukcją w odpowiedniej kolejności, myślę, że na to najbardziej trzeba uważać.
Skąd te informacje, że nie trzeba wydać już 400 złotych kartą? To był dla mnie najgorszy warunek.
Cytuj
Gota

Niezarejestrowani

22.10.2015 15:16
Gracjal napisał
Ja założyłem tę lokatę i nie miałem żadnych problemów. Nie wpłaciłem dużo, bo tylko 1000 złotych, ale nie ukrywam, że lokatę założyłem tylko dla bonusu. Konto zamknę, jak minie okres promocji i będę się cieszył dodatkowymi środkami.
Sam robiłem wszystko zgodnie z instrukcją w odpowiedniej kolejności, myślę, że na to najbardziej trzeba uważać.
Skąd te informacje, że nie trzeba wydać już 400 złotych kartą? To był dla mnie najgorszy warunek.
Podany jest i na stronie promocji i tutaj była informacja. Jest tez ten konkurs. Toyote można wygrac.
Cytuj
Odpowiedź