• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Comperia Bonus IV

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kinia

Niezarejestrowani

8.10.2015 9:02
carlos napisał
Zapewne podatek będzie trzeba zapłacić, aczkolwiek może wypowie się ktoś, kto ma tu pewność?
Cóż doczytałem, że w akcji nie może wziąć udziału ktoś, kto był posiadaczem konta w Eurobanku w trakcie ostatniego roku.
Czy ja z moją lokata się a to łapię czy nie?
Bo wydedukowałem, że tak, ale wolałbym się upewnić jednak.
w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do Promocji nie była posiadaczem, współposiadaczem lub pełnomocnikiem do konta dla osób fizycznych prowadzonego przez Bank i nie była stroną obowiązującej umowy o usługi bankowości elektronicznej w Banku; jeśli nie miałeś w ciągu ostatniego roku konta to możesz
Cytuj
Kinia

Niezarejestrowani

8.10.2015 9:04
JanK napisał
Z tego co czytam to najważniejsze warunki promocji to aktywne korzystanie z konta w okresie do 30.11.2015r - czyli sprowadza się to, do wydania 400 zł na zakupy kartą płatniczą. Czy są jeszcze jakieś dodatkowe warunki do spełnienia?
Kolejna sprawa to czy od tych 50 zł trzeba zapłacić podatek dochodowy?
I jeszcze to znalazłam, Bonus do kwoty 760 zł, otrzymany w Promocji, podlega zwolnieniu z podatku dochodowego od osób fizycznych, wiec nie musisz płącić podatku do 50 zł.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Katrina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2015 9:47
Konto moze faktycznie mogłoby być tańsze, ale nie trzeba go trzymać "na zawsze" tylko do momentu wypłaty środków, wiec generalnie i tak się opłaci. A jesli sie spełni warunki, które nie sa jakieś wygórowane, to będzie za darmo. Więcej wad nie widzę.
Cytuj
Taranek

Niezarejestrowani

8.10.2015 10:27
Nooo, czekałem na kolejną edycję. Jakoś w poprzednich nie mogłem wziąć udziału, ale teraz akurat pieniądze wyciągnąłem z lokaty, więc czemu nie :)
Cytuj
Wojti

Niezarejestrowani

8.10.2015 12:50
Widać nieźle wychodzą te promocje skoro w krótkim czasie kolejna edycja. Opłaca się, można marudzić na konto, ale po wyliczeniu, jak sie zdeponuje większa kwotę na prawdę wychodzi dobrze.
Cytuj
Karolina

Niezarejestrowani

8.10.2015 12:52
Narzekacie na konto, ale zobaczcie, że środki w obu wersjach kont active i prestige są oprocentowane o ile przelewamy na nie wynagrodzenie/emeryturę/rentę: Konto active jest oprocentowane na 2% do kwoty 1500 złotych, Konto prestige jest oprocentowane na 4% do 3000 złotych.
Cytuj
Kami

Niezarejestrowani

8.10.2015 13:00
Wejdzie sobie na stronę, Comperi Bonus i obliczcie zysk. Wychodzi całkiem nieźle. Fajne narzedzie jest poza tym, wiec nie będziecie mieć wątpliwości.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Konrad

Niezarejestrowani

8.10.2015 13:02
A ja się zastanawiam, bo mam już konto Active w Eurobanku. Czy mogę skorzystać z tej promocji?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

8.10.2015 13:07
Niestety, konto Active musi być założone w trakcie trwania promocji, czyli od 6.10. Po więcej informacji zapraszam tutaj
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Konrad

Niezarejestrowani

8.10.2015 13:30
Niestety... konto założone przy okazji akcji z grouponem.
Cytuj
Odpowiedź