• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Comperia Bonus IV

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Alex

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2015 8:22
Fajnie pan to opisał, na początku były całkiem inne informacje, mówiło się, że konto z wpływem wynagrodzenia ma być, że to ma być jeden przelew na 1500 złotych, a teraz wychodzi, że to suma wpływów. Rzeczywiście jest to bardzo zagmatwane i też bym założył tę lokatę, no ale jak nie jestem zbyt pewien, czy na pewno zinterpretują to tak jak Pan, to trochę mi się nie chce za tym latać.
A szkoda, bo promocja jest naprawdę fajna.
Jeszcze tylko zapytam, przez jaki czas musi być utrzymywane to konto?
Cytuj
Kortez

Niezarejestrowani

28.10.2015 9:12
Ja tam nie widzę zawiłości, Pan miesza. Jesli ma pan jakieś wątpliwości wystarczy zapytać przez chat. Konto do końca grudnia trzeba. A żeby dostać bonus to po prostu musi sie na koncie pojawić do końca listopada 1500 zł. To dość jasno rozrysowane.
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

28.10.2015 10:55
Alex napisał
Fajnie pan to opisał, na początku były całkiem inne informacje, mówiło się, że konto z wpływem wynagrodzenia ma być, że to ma być jeden przelew na 1500 złotych, a teraz wychodzi, że to suma wpływów. Rzeczywiście jest to bardzo zagmatwane i też bym założył tę lokatę, no ale jak nie jestem zbyt pewien, czy na pewno zinterpretują to tak jak Pan, to trochę mi się nie chce za tym latać.
A szkoda, bo promocja jest naprawdę fajna.
Jeszcze tylko zapytam, przez jaki czas musi być utrzymywane to konto?

Aż tak bardzo zagmatwane to nie jest, ale trzeba wgryźć się w regulaminy, żeby nie było zdziwienia jak np. bank zacznie łoić opłatę za prowadzenie konta. Takie straszne to nie jest, ale bez pracy nie ma kołaczy, więc jakiś wysiłek trzeba w to włożyć.
Jeśli chodzi o czas utrzymania konta to:
- bonus będzie wypłacony na to konto do 31 grudnia, czyli musi być ono wtedy aktywne,
- warunkiem otrzymania bonusa jest również założenie lokaty trzymiesięcznej, czyli zakończy się ona już w styczniu, licząc od dzisiaj.

Kortez napisał
A żeby dostać bonus to po prostu musi sie na koncie pojawić do końca listopada 1500 zł. To dość jasno rozrysowane.

A ten pomysł to skąd?
Cytuj
Alex

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2015 11:20
No widzicie sami, jedne pisze tak, a drugi inaczej i dlatego w końcu już nie wiadomo. Ja do tego nie lubię czytać regulaminów, bo mało co z nich rozumiem. I też mi się tam wszystko miesza, dlatego wolę dopytać.
Powiem szczerze, że już mi się odechciało, bo 50 złotych to można zarobić stojąc dzień na ulotkach. ludzie to chyba jednak lubią sobie komplikować życie, nie?
Cytuj
Goja

Niezarejestrowani

28.10.2015 11:38
Alex napisał
No widzicie sami, jedne pisze tak, a drugi inaczej i dlatego w końcu już nie wiadomo. Ja do tego nie lubię czytać regulaminów, bo mało co z nich rozumiem. I też mi się tam wszystko miesza, dlatego wolę dopytać.
Powiem szczerze, że już mi się odechciało, bo 50 złotych to można zarobić stojąc dzień na ulotkach. ludzie to chyba jednak lubią sobie komplikować życie, nie?
Hehe to ja juz wole przeczytac regulamin, a nie stać dzień na ulotkach ;p To dobra okazja, a jak masz jakieś wątpliwości to sie wysil i troszkę poczytaj. To na prawdę nie jest trudne, ale jak widać rożni ludzie, rożne potrzeby.
Cytuj
Kajka

Niezarejestrowani

29.10.2015 9:35
Niezbyt rozumiem w czym problem. Ja założyłam konto, potem lokatę i wszystko jakoś poszło, w miarę dobrze, bez problemów.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Edyta

Niezarejestrowani

29.10.2015 13:24
Ciekawe czy w tej edycji padnie rekord tych bonusów :D Ja też założyłam, wiec chyba trochę ich będzie. Nie miałam problemów z założeniem. Jak ktoś ma wątpliwości to rozwieje je regulamin, nie jest zbyt skomplikowany.
Cytuj
bartosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2015 13:36
sam założyłem, może nie na dużą kwotę, ale zawsze coś. Zresztą obstawiam, że tu i tak na bonusie zarobię więcej niż na innej lokacie z odsetek.
Nie miałem większych problemów ze zrozumieniem regulaminu, zresztą o wszystko można zapytać ekspertów comperii, na pewno będą tłumaczyć tak długo, aż wszystko będzie jasne.
Może ktoś ewentualnie podać do nich kontakt?
Cytuj
Edyta

Niezarejestrowani

29.10.2015 14:11
bartosz napisał
sam założyłem, może nie na dużą kwotę, ale zawsze coś. Zresztą obstawiam, że tu i tak na bonusie zarobię więcej niż na innej lokacie z odsetek.
Nie miałem większych problemów ze zrozumieniem regulaminu, zresztą o wszystko można zapytać ekspertów comperii, na pewno będą tłumaczyć tak długo, aż wszystko będzie jasne.
Może ktoś ewentualnie podać do nich kontakt?
bartosz napisał
sam założyłem, może nie na dużą kwotę, ale zawsze coś. Zresztą obstawiam, że tu i tak na bonusie zarobię więcej niż na innej lokacie z odsetek.
Nie miałem większych problemów ze zrozumieniem regulaminu, zresztą o wszystko można zapytać ekspertów comperii, na pewno będą tłumaczyć tak długo, aż wszystko będzie jasne.
Może ktoś ewentualnie podać do nich kontakt?
bartosz napisał
sam założyłem, może nie na dużą kwotę, ale zawsze coś. Zresztą obstawiam, że tu i tak na bonusie zarobię więcej niż na innej lokacie z odsetek.
Nie miałem większych problemów ze zrozumieniem regulaminu, zresztą o wszystko można zapytać ekspertów comperii, na pewno będą tłumaczyć tak długo, aż wszystko będzie jasne.
Może ktoś ewentualnie podać do nich kontakt?
Tu na strone masz chat w razie czego https://comperiabonus.pl/eurobank
Cytuj
Pawel

Niezarejestrowani

30.10.2015 8:42
Chat akurat jest spoko, działa bez problemu. Będziecie przedłużać te lokaty Ci co je pozakładali, w sumie można jeszcze więcej zyskać...
Cytuj
Odpowiedź