• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Comperia Bonus IV

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Wuster

Niezarejestrowani

9.10.2015 10:27
No ciekawe jak będzie tym razem z rozpatrywaniem reklamacji... Czy będą bardziej regularne.
Cytuj
Kwant

Niezarejestrowani

9.10.2015 11:02
A jak to jest z tą koniecznościa wydania 400 zł kartą? Trzeba co miesiąc?
Cytuj
Zapola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.10.2015 11:09
Wuster napisał
No ciekawe jak będzie tym razem z rozpatrywaniem reklamacji... Czy będą bardziej regularne.


A przy poprzednich edycjach był z tym jakiś problem? I wiele reklamacji?
Ja w sumie nie mam dużego kapitału, który mogłabym włożyć na lokatę, ale ostatecznie choć te 3000 złotych mogłabym tam umieścić dla tych 50 złotych.
Czy konto eurobanku jest darmowe, jeśli jest ten wpływ czy i tak trzeba płacić za prowadzenie i kartę?
Cytuj
KarolinaGmyz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.10.2015 11:26
Zapola napisał
Wuster napisał
No ciekawe jak będzie tym razem z rozpatrywaniem reklamacji... Czy będą bardziej regularne.


A przy poprzednich edycjach był z tym jakiś problem? I wiele reklamacji?
Ja w sumie nie mam dużego kapitału, który mogłabym włożyć na lokatę, ale ostatecznie choć te 3000 złotych mogłabym tam umieścić dla tych 50 złotych.
Czy konto eurobanku jest darmowe, jeśli jest ten wpływ czy i tak trzeba płacić za prowadzenie i kartę?
No coś tam było, bo maile wpadały do spamu ;p Nie jest darmowe, ale jesli zrobicsz obrot karta 400 zł i wpyw z wynagrodzenia 1500 zł bedzie to bedzie darmowe. Mozesz zamknąć konto jak do konca grudnia dostaniesz bonus.
Cytuj
John

Niezarejestrowani

9.10.2015 12:26
Zarzuty zawsze można miec, jedno jest pewne, jeśli spełnimy warunki bonusi się należy :)
Cytuj
lily

Niezarejestrowani

9.10.2015 12:44
Ja już sie zarejestrowałam, miałam pewne wątpliwości, ale wystarczyło podpytać na czacie. Jak dotąd bez zastrzeżeń, jakby coś nie szło to napisze.
Cytuj
Dorota-pak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.10.2015 13:32
A może ktoś odpowiedzieć, czy ten wpływ 1500 złotych to musi być koniecznie jednym przelewem i z wynagrodzenia? Bo ja mogę mieć ogółem miesięcznie wpływ nawet ponad 1500 złotych, ale nie jako jedne przelew i nie z wynagrodzenia.
Z wynagrodzenia wpływa mi miesięcznie około 1000 złotych, a reszta to inne rzeczy.
No to się łapię czy nie?
Cytuj
Julek

Niezarejestrowani

9.10.2015 14:02
Dorota-pak napisał
A może ktoś odpowiedzieć, czy ten wpływ 1500 złotych to musi być koniecznie jednym przelewem i z wynagrodzenia? Bo ja mogę mieć ogółem miesięcznie wpływ nawet ponad 1500 złotych, ale nie jako jedne przelew i nie z wynagrodzenia.
Z wynagrodzenia wpływa mi miesięcznie około 1000 złotych, a reszta to inne rzeczy.
No to się łapię czy nie?
Ma byc z wynagrodzenia
Cytuj
jamie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.10.2015 14:55
Ja się niestety nie łapię na warunki, poczekam na jeszcze kolejną odsłonę, może akurat coś będzie dla mnie?
Również o kwocie 1500 z wynagrodzenia mogę tylko pomarzyć, póki co najniższa krajowa to niecałe 1200.
No i jednak wątpię, abym robił obrót 400 złotych kartą miesięcznie, obecnie powinienem robić obrót na 200 złotych, a też mam z tym problemy i już parę razy naliczyli mi w banku opłatę.
A może są jeszcze jakieś inne lokaty na 4%?
Cytuj
Konrad

Niezarejestrowani

9.10.2015 15:05
jamie napisał
Ja się niestety nie łapię na warunki, poczekam na jeszcze kolejną odsłonę, może akurat coś będzie dla mnie?
Również o kwocie 1500 z wynagrodzenia mogę tylko pomarzyć, póki co najniższa krajowa to niecałe 1200.
No i jednak wątpię, abym robił obrót 400 złotych kartą miesięcznie, obecnie powinienem robić obrót na 200 złotych, a też mam z tym problemy i już parę razy naliczyli mi w banku opłatę.
A może są jeszcze jakieś inne lokaty na 4%?
W Idea Banku
Cytuj
Odpowiedź