• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Comperia Bonus IV

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Darek

Niezarejestrowani

22.10.2015 15:34
No ten warunek by głupi, w ogóle założenie konta jako warunek jest słabe, ale rozumiem, że teraz banki tak robią i w Eurobanku to warunek, 4 proc. ot tak nie dadzą nigdzie.
Cytuj
Misi

Niezarejestrowani

23.10.2015 14:08
Wszystkie dobre lokaty wymagają zakładania konta, nie wiem czemu was to dziwi, średnie oprocentowanie lokat z 1,6 proc. A tu dają 4 proc. Jak by nie patrzeć opłaci się wziąć konto.
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

23.10.2015 15:11
Pamiętajcie, że czas na rejestrację wPrmocji Comperia Bonus 4 i złożenie wniosku o konto jest tylko do końca października.
Jako, że ja już dzisiaj przez to przeszedłem to mam dwie rady:
1. Pamiętamy, żeby odznaczyć kartę płatniczą, no chyba, że będziemy z niej korzystać wydając 400 zł miesięcznie.
2. Żeby w listopadzie uniknąć opłaty 9 zł za konto, trzeba jeszcze w październiku przelać na nie 1500 zł, które oczywiście potem można zabrać.
Cytuj
LukaszDu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2015 9:15
Karol napisał
Pamiętajcie, że czas na rejestrację wPrmocji Comperia Bonus 4 i złożenie wniosku o konto jest tylko do końca października.
Jako, że ja już dzisiaj przez to przeszedłem to mam dwie rady:
1. Pamiętamy, żeby odznaczyć kartę płatniczą, no chyba, że będziemy z niej korzystać wydając 400 zł miesięcznie.
2. Żeby w listopadzie uniknąć opłaty 9 zł za konto, trzeba jeszcze w październiku przelać na nie 1500 zł, które oczywiście potem można zabrać.
Ale przecież już nie trzeba tych 400 zł kartą obrotu robić.
Cytuj
Kioto

Niezarejestrowani

26.10.2015 13:23
No ciekawe czy w tej edycji padnie nowy rekord w Comperii Bonus. Ja nawet wzialem udzial w konkursie. Moze akurat cos wygram :D
Cytuj
Basia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2015 13:46
Karol napisał
Pamiętajcie, że czas na rejestrację wPrmocji Comperia Bonus 4 i złożenie wniosku o konto jest tylko do końca października.
Jako, że ja już dzisiaj przez to przeszedłem to mam dwie rady:
1. Pamiętamy, żeby odznaczyć kartę płatniczą, no chyba, że będziemy z niej korzystać wydając 400 zł miesięcznie.
2. Żeby w listopadzie uniknąć opłaty 9 zł za konto, trzeba jeszcze w październiku przelać na nie 1500 zł, które oczywiście potem można zabrać.


Ale to 1500 złotych to nie musi być z tytułu wynagrodzenia? Taki był chyba warunek promocji i tylko dlatego ja się nie załapałam. Bo mogę mieć obrót 1500 złotych, ale niestety nie z tytułu wynagrodzenia, bo tego mam około 1000 złotych.
Tak ogólnie to wiadomo, że ta lokata jest obecnie prawdopodobnie najlepsza, no ja się niestety nie łapię, ale może będą kolejne edycje jeszcze i się na jakąś załapię.
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

26.10.2015 19:58
LukaszDu napisał
Karol napisał
Pamiętajcie, że czas na rejestrację w Promocji Comperia Bonus 4 i złożenie wniosku o konto jest tylko do końca października. (...)
Ale przecież już nie trzeba tych 400 zł kartą obrotu robić.

Nie trzeba robić w celu wzięcia udziału w promocji. Natomiast karta jest bezpłatna tylko jeśli miesięcznie wydamy nią minimum 400 zł, w przeciwnym razie karta kosztuje 4,9 zł.
I teraz jest zagadnienie czy do udziału w promocji trzeba zamawiać kartę. Na czacie Comperii twierdzą, że tak, moim zdaniem z regulaminu to nie wynika w sposób jasny. Wygląda to na zagrywkę w celu odmowy wypłaty bonusa.
Basia napisał
Ale to 1500 złotych to nie musi być z tytułu wynagrodzenia? Taki był chyba warunek promocji i tylko dlatego ja się nie załapałam. Bo mogę mieć obrót 1500 złotych, ale niestety nie z tytułu wynagrodzenia, bo tego mam około 1000 złotych.
Tak ogólnie to wiadomo, że ta lokata jest obecnie prawdopodobnie najlepsza, no ja się niestety nie łapię, ale może będą kolejne edycje jeszcze i się na jakąś załapię.

Zgodnie z zapisem TOiP aby konto Active było bezpłatne: "suma wpływów (wpłat gotówkowych i przelewów przychodzących) na
konto (rachunek bieżący oraz rachunki oszczędnościowe) w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym pobranie opłaty wyniosła min 1500 zł" czyli można przelać ze swojego innego konta. Natomiast zapis dotyczący wynagrodzenia, o którym Pani mówi odnosi się do przedłużenia lokaty na warunkach promocyjnych.
Cytuj
Krach

Niezarejestrowani

27.10.2015 11:19
ZObacz sobie tu http://www.comperia.pl/blog-mikolaj-fidzinski/strona-2#post-place-2880
Cytuj
hubertus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2015 15:38
Czyli do udziału w promocji i otrzymania bonusu 50 złotych nie potrzeba jednego przelewu przychodzącego na konto z tytułu wynagrodzenia o wielkości co najmniej 1500 złotych?
To pewna informacja?
Bo ja też chciałem założyć tę lokatę, ale tylko dla bonusu, jednak nie mam jednego przelewu z tytułu wynagrodzenia 1500 złotych. Więc gdyby nie było tego warunku, to bym jeszcze otworzył sobie.
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

27.10.2015 18:55
hubertus napisał
Czyli do udziału w promocji i otrzymania bonusu 50 złotych nie potrzeba jednego przelewu przychodzącego na konto z tytułu wynagrodzenia o wielkości co najmniej 1500 złotych?
To pewna informacja?

W tej promocji nie ma pewnych informacji. Ale po kolei: na stroniePromocji Comperia Bonus 4 jest regulamin i tam są opisane warunki promocji, w skrócie:
- nie bycie klientem eurobanku w ciągu ostatnich 12 miesięcy,
- rejestracja w serwisie Promocji Comperia Bonus 4 (będę wdzięczny za ewentualne złożenie wniosku z tego linku),
- zalogowanie się na wyżej wspomnianej stronie i zawarcie z bankiem umowy na prowadzenie konta Active (lub Prestige ale ono jest droższe) z udzieleniem przy tej okazji zgody na przekazanie ujawnienie tajemnicy bankowej Comperii (żeby bank mógł potwierdzić, że spełniłeś warunki promocji)
- w terminie 30 dni od zawarcia umowy założenie 3 miesięcznej promocyjnej Lokaty na dobry start (od 200 zł).

Czyli do udziału w promocji, żadne wpływy na konto (poza tym co będzie szło na lokatę) nie są potrzebne. Ale konto Active jest płatne 9 zł miesięcznie. Czyli łatwo stracić cały bonus! Jednak w ToiP banku dostępnej na stronie http://www.eurobank.pl/produkty,konta-osobiste,konto-active,21,9.html#tabs5 jest informacja, że opłata nie będzie pobrana w przypadku gdy suma wpływów na konto w poprzednim miesiącu wynosiła minimum 1500 zł.
A teraz na deser informacja, którą właśnie dostałem z Eurobanku: do udziału w promocji nie trzeba brać karty. I dlatego właśnie mówię, że w tej promocji nie ma pewnych informacji.
Cytuj
Odpowiedź