• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Comperia Bonus IV

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Karol Wilczko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.10.2015 18:21
Wuster napisał
No ciekawe jak będzie tym razem z rozpatrywaniem reklamacji... Czy będą bardziej regularne.


Powiększyliśmy nasz Dział Obsługi Klienta i nie powinno być żadnych problemów :)
Cytuj
Karol Wilczko
mirek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.10.2015 19:00
Tak mało dają teraz na tych lokatach, że to zakrawa o śmieszność. Naprawdę jest źle, skoro lokata na 4, a potem 5% to oferta specjalna.
Ale patrząc po innych ofertach, to chyba rzeczywiście mamy tu do czynienia z najlepszą opcją.
To jakie są w końcu te warunki, do spełnienia? Konto w eurobanku z wpływem 1500 zł z wynagrodzenia i wydanie kartą 400 złotych? Czy coś jeszcze?
Cytuj
VanElias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2015 18:08
A mi się tam lokata podoba, już nawet ją założyłem na większość moich oszczędności, bo z pewnością w najbliższych miesiącach nic się lepszego nie trafi. Chyba nawet politycy tak wspominali?
Ma nie być żadnych wzrostów?
Zamiast narzekać, że jest źle, lepiej korzystać z tego, co jest.
Może 4% to nie jest dużo, ale więcej ciężko znaleźć, no i warunki też nie są ciężkie do spełnienia. Mi się podoba.
Cytuj
Lewy

Niezarejestrowani

12.10.2015 10:08
Pewnie, ze nie są. Tez zaryzykuje i skorzystam, zobaczymy jak wyjdzie, ale nie widzę przeciwwskazań.
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

12.10.2015 10:40
Karol Wilczko napisał
Wuster napisał
No ciekawe jak będzie tym razem z rozpatrywaniem reklamacji... Czy będą bardziej regularne.


Powiększyliśmy nasz Dział Obsługi Klienta i nie powinno być żadnych problemów :)

A jak z działem obsługi członków Comperia Bonus Club? Bo na razie to jakaś porażka jest i kompletnie niszczy moje zaufanie do Comperii.
Cytuj
alfred1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.10.2015 11:23
Karol napisał


A jak z działem obsługi członków Comperia Bonus Club? Bo na razie to jakaś porażka jest i kompletnie niszczy moje zaufanie do Comperii.


A cóż to takiego, ten Comperia Bonus Club?
Daje on jakieś korzyści?
jeszcze nie korzystałem z żadnej promocyjnej oferty, ale mam zamiar właśnie z tej i zaciekawił mnie pan tym klubem.
Czy to tylko taka nazwa i nie ma żadnego oficjalnego klubu?
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

12.10.2015 11:43
To jest: "Elitarny klub bonusowy" czyli możliwość zarabiania na polecaniu produktów promocyjnych. I byłoby to nawet niezłe, gdyby nie to, że:
- straszny tam bajzel, premie są przyznawane z opóźnieniem,
- rozpatrywanie reklamacji trwa wieki, kontakt jest niemal zerowy,
- nie ogarniają własnego regulaminu a w systemie mają błędy.
Czyli nigdy nie wiadomo co będzie jak przyjdzie czas wypłaty.
Cytuj
KacperL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.10.2015 15:07
A co trzeba zrobić, żeby się dostać do tego klubu?
Korzystać z bonusów Comperii?
Osobiście lubię korzystać z tego typu okazji, gdzie płacą za polecanie czegoś, klikanie w linki i inne tego typu prace. Nie jest to trudne, a zawsze coś wpadnie.
Tu można coś zarobić?
Cytuj
Kowalik

Niezarejestrowani

13.10.2015 11:03
Zarejestruj się i korzystaj. To nic trudnego, ja mam dobre zdanie i jakos nie czuje się oszukany. Narzekający zawsze sie znajdą, szczególnie w Internecie.
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

13.10.2015 11:58
Panie Kowalik, żeby nie być gołosłownym:
W Regulaminie jest mowa o poziomach uczestnictwa, w § 4 ust.2 i 3 opisane są zasady zmiany tych poziomów:
"2. Uczestnictwo w Programie dzieli się na poziomy, z którymi wiążą się odpowiednie korzyści w ramach Programu:
a) podstawowy – do 299 Punktów Bonusowych, za które przysługuje dodatkowo 10% korzyści w promocjach oferowanych w ramach Programu,
b) srebrny – od 300 Punktów Bonusowych, za które przysługuje dodatkowo 15% korzyści w promocjach oferowanych w ramach Programu,
c) złoty – od 500 Punktów bonusowych, za które przysługuje dodatkowo 20% korzyści w promocjach oferowanych w ramach Programu,
d) platynowy – od 1.000 Punktów bonusowych, za które przysługuje dodatkowo 30% korzyści w promocjach oferowanych w ramach Programu.
3. Zmiana poziomu członkostwa jest możliwa, gdy łączna liczba Punktów Bonusowych zgromadzonych przez Uczestnika, zarówno za Rekomendacje, jak i za Aktywności, jest nie mniejsza niż wskazano w ust. 2 powyżej, a stosunek Punktów Bonusowych za Rekomendacje do Punktów Bonusowych za Aktywności jest nie mniejszy niż 60/40."

I teraz pytanie: przy stanie punktów 500 (400 za rekomendacje i 100 za aktywności)jaki poziom przysługuje?
Cytuj
Odpowiedź