• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Comperia Bonus IV

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
vasyl

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2015 11:20
Czy ktoś założył już lokatę z Comperia Bonus? mam aktualnie środki na innej lokacie i zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby się jednak tu przenieść. Jeśli chodzi o kapitał, to mam tego 5000 złotych, moja lokata ma oprocentowanie 2%, bardzo mało, a tu można dostać aż 4%. Tylko właśnie, to dla wszystkich, czy tylko dla tych, którzy spełnią warunki?
No i nie ukrywam, ze bonus 50 złotych też jest bardzo pociągający.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Czyż

Niezarejestrowani

7.10.2015 12:07
Jeszcze nie założyłem, ale zamierzam. To już któraś ich promocja z kolei i wreszcie się skuszę. Niezły zysk, w porównaniu do innych lokat na rynku, które oprocentowane są na 2 proc.
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2015 13:10
Też się nad tym zastanawiam.
Ktoś wie, czy jeśli już kiedyś korzystalo się z lokaty w Eurobanku to można nadal skorzystać z tej oferty?
Bi już tam kiedyś miałem lokatę, jakieś dwa lata temu i nie wiem, czy jest sens w ogóle sobie głowę zawracać.
Bo zysk byłby niezły, obecnie 4% to już jest coś, a jeszcze ten bonus.
Cytuj
Kate

Niezarejestrowani

7.10.2015 16:39
Zasasdniczo nie widzę wad, kolezanka korzystała z wczesniejszej edycji, tej z Raiffaisenem i byla zadowolona. Ja teraz też myślę, że sobie założe. Zawsze troche wiekszy zysk.
Cytuj
Krecik

Niezarejestrowani

7.10.2015 16:52
Mnie zastanawia konieczność założenia konta, żebym mógł je zamknąć potem, niebawem. Ale tak to faktycznie wydaje się całkiem ok.
Cytuj
Filip

Niezarejestrowani

7.10.2015 17:00
Spokojnie z tym rachunkiem, 1 500 zł wpływów na konto Active w miesiącu i 400 zł wydane kartą wystarczą, żeby było całkiem darmowo. Warunki jak wszędzie.
Cytuj
Łucja

Niezarejestrowani

7.10.2015 17:17
carlos napisał
Też się nad tym zastanawiam.
Ktoś wie, czy jeśli już kiedyś korzystalo się z lokaty w Eurobanku to można nadal skorzystać z tej oferty?
Bi już tam kiedyś miałem lokatę, jakieś dwa lata temu i nie wiem, czy jest sens w ogóle sobie głowę zawracać.
Bo zysk byłby niezły, obecnie 4% to już jest coś, a jeszcze ten bonus.
To raczej nie jest dla nowych klientów, wiec mozesz
Cytuj
Wiki

Niezarejestrowani

7.10.2015 17:21
Ja polecam, koszystałam przy pierwszej edycji, zobaczylam gdzies reklame i mysle-czemu nie. CHociaż te zasady wydały mi się troche skomplikowane, ale okazało się szybko łatwo i przyjemnie, był zysk z konta i lokaty z Raiffaisenem. Polecam, bo fajne sa te promocje i unikalne na rynku.
Cytuj
JanK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2015 6:22
Z tego co czytam to najważniejsze warunki promocji to aktywne korzystanie z konta w okresie do 30.11.2015r - czyli sprowadza się to, do wydania 400 zł na zakupy kartą płatniczą. Czy są jeszcze jakieś dodatkowe warunki do spełnienia?
Kolejna sprawa to czy od tych 50 zł trzeba zapłacić podatek dochodowy?
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2015 7:52
Zapewne podatek będzie trzeba zapłacić, aczkolwiek może wypowie się ktoś, kto ma tu pewność?
Cóż doczytałem, że w akcji nie może wziąć udziału ktoś, kto był posiadaczem konta w Eurobanku w trakcie ostatniego roku.
Czy ja z moją lokata się a to łapię czy nie?
Bo wydedukowałem, że tak, ale wolałbym się upewnić jednak.
Cytuj
Odpowiedź