• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Comperia Bonus IV

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Filip

Niezarejestrowani

30.10.2015 13:57
Jeszcze tylko do jutra można się rejestrować, jakby ktoś zapomniał. :)
Cytuj
VanElias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2015 14:18
Ja właśnie przed chwilą założyłem. Nie napotkałem żadnych problemów. We wtorek pójdę do kadrowej i dam nowy numer konta, niech wynagrodzenie idzie do eurobanku.
Mam nadzieję, że już żadnych problemów nie będzie w związku z tym, że tak na ostatnią chwilę zakładam, co?
Musiałem poczekać do zakończenia poprzedniej lokaty, żeby w ogóle mieć co wpłacić na tę nową. Ale udało się i jest ok. Teraz tylko czekać na bonus.
Cytuj
Filip

Niezarejestrowani

30.10.2015 14:20
VanElias napisał
Ja właśnie przed chwilą założyłem. Nie napotkałem żadnych problemów. We wtorek pójdę do kadrowej i dam nowy numer konta, niech wynagrodzenie idzie do eurobanku.
Mam nadzieję, że już żadnych problemów nie będzie w związku z tym, że tak na ostatnią chwilę zakładam, co?
Musiałem poczekać do zakończenia poprzedniej lokaty, żeby w ogóle mieć co wpłacić na tę nową. Ale udało się i jest ok. Teraz tylko czekać na bonus.
A jakie mogą być przez to problemy. Termin jest w zasadzie do jutra. Czyli zmieściłeś sie w czasie. Ciekawe tylko kiedy te bonusy wpłyną.
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

30.10.2015 15:28
Zgodnie z regulaminem promocja jest do jutra. Ważne, żeby po zarejestrowaniu się na Comperia Bonus złożyć wniosek do banku. Czyli jak w sobotę uda się złożyć wniosek to też powinno być OK.
A na założenie lokaty mamy 30 dni od zawarcia umowy.
Cytuj
Odpowiedź