• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Comperia Bonus IV

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kijanka

Niezarejestrowani

15.10.2015 13:48
Łuki napisał
Kijanka napisał
Ja załozyłam, mam nadzieje, że pojdzie dobrze, zysk niezly lus bonus. Nie zarobisz wiecej na niczym teraz.


Może bez przesady z takim twierdzeniem, bo są różne inne możliwości na których można więcej zarobić. Prawdą jest jednak, że na żadnej innej lokacie obecnie więcej się nie zarobi.
Jednak to głównie dzięki bonusowi, bo co chwilę wyskakują jakieś lokaty na 4%, tylko to też pod różnymi warunkami.
Ale bonus 50 złotych to jednak coś, tylko pamiętajmy, że nie każdy go dostanie.
Czy warunki są łatwe do spełnienia?
Dla jednych tak, dla innych nie.
Ale jakie tam masz warunki niby których nie dasz rady spełnic?
Cytuj
Pionek

Niezarejestrowani

15.10.2015 13:54
Wiesz nie kazdy moze spelnic te warunki jesli chodzi o konto. 400 zł karta, przelew wynagrodzenia, ja mam konto na ktore musze przelewac wynagrodzenie, wiec odpadam.
Cytuj
Jureczek

Niezarejestrowani

15.10.2015 14:15
Pionek napisał
Wiesz nie kazdy moze spelnic te warunki jesli chodzi o konto. 400 zł karta, przelew wynagrodzenia, ja mam konto na ktore musze przelewac wynagrodzenie, wiec odpadam.
Ale to wystarczy, ze raz zapłacisz ta karta, a konto z końcem grudnia można zamknąć.
Cytuj
Mona-L

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.10.2015 15:19
Pionek napisał
Wiesz nie kazdy moze spelnic te warunki jesli chodzi o konto. 400 zł karta, przelew wynagrodzenia, ja mam konto na ktore musze przelewac wynagrodzenie, wiec odpadam.


No przepraszam bardzo, ale przede wszystkim nie każdy zarabia 1500 złotych na rękę, żeby móc pochwalić się takim przelewem, a przecież to niezbędny warunek.
Poza tym 400 złotych kartą chcesz wydać jednorazowo?
Gratuluję i zazdroszczę, sama w miesiąc mam problem, żeby tyle wydać, a co dopiero za jednym razem.
Nie mówię, że lokata jest zła, bo ja bym chętnie taką otworzyła, szkoda, że się nie łapię.
Cytuj
Jureczek

Niezarejestrowani

16.10.2015 9:44
Mona-L napisał
Pionek napisał
Wiesz nie kazdy moze spelnic te warunki jesli chodzi o konto. 400 zł karta, przelew wynagrodzenia, ja mam konto na ktore musze przelewac wynagrodzenie, wiec odpadam.


No przepraszam bardzo, ale przede wszystkim nie każdy zarabia 1500 złotych na rękę, żeby móc pochwalić się takim przelewem, a przecież to niezbędny warunek.
Poza tym 400 złotych kartą chcesz wydać jednorazowo?
Gratuluję i zazdroszczę, sama w miesiąc mam problem, żeby tyle wydać, a co dopiero za jednym razem.
Nie mówię, że lokata jest zła, bo ja bym chętnie taką otworzyła, szkoda, że się nie łapię.
Spokojnie:) Warunki na tle innych na prawde nie są wyśrubowane.
Cytuj
KasiaEr

Niezarejestrowani

16.10.2015 10:13
Założył już ktoś? Ja sie zarejestrowałam i zastanawiam się jak długo mi to wszystko zajmie...
Cytuj
Jacek

Niezarejestrowani

16.10.2015 10:19
Wszystko możesz ogarnąć jednego dnia. Najpierw się zarejestruj, a potem załoz konto i lokatę. Jak masz watpliwosci to dostepny jest na stronie CB czat, mozesz zadawac pytania.Mi posżło szybko. Nie lubie za bardzo bawic się z formalnościami, teraz czekam juz tylko na kaske :D
Cytuj
KasiaEr

Niezarejestrowani

16.10.2015 10:25
Super by było. Szybko i bezboleśnie... :) Właśnie te formalności trochę przerażają, ale skoro mówisz, ze szybko poszło to zakładam. Wygląda na zyskowny interes.
Cytuj
Kler

Niezarejestrowani

16.10.2015 14:35
KasiaEr napisał
Super by było. Szybko i bezboleśnie... :) Właśnie te formalności trochę przerażają, ale skoro mówisz, ze szybko poszło to zakładam. Wygląda na zyskowny interes.
Zysk, jak zysk, ale jakaś tam okazja jest.
Cytuj
ksaron

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.10.2015 15:20
A ten dodatek 50 złotych to jest zależny od ilości wpłaconych na lokatę środków? Bo jeśli nie, to bym chętnie złożył lokatę na 1000 złotych.
A na dziewczynę założyłbym drugą lokatę na 1000 złotych.
Myślę, że warto wykorzystać taką okazję, a mam niestety tylko tyle środków.
Myślicie, że można tak zrobić?
Cytuj
Odpowiedź