• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat3 osoby obserwują ten temat

Lokata w złocie czy srebrze?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2015 17:14
Artur Sarnecki napisał
Za 10 000 lepiej odpalić kilka stron www pod programy partnerskie i zarabiać na tym względnie pasywnie niż zamrażać to w złoto czy srebro:/


Tylko, że wiele osób boi się podejmować jakiekolwiek ryzyko, aby zarobić więcej w opcjach, przy których trzeba trochę dziennie "popracować"
Bo nie raz można zarobić więcej w miesiąc inwestując 2 tyś zł, niż na lokacie gdzie mamy 20tyś zł. No ale cóż.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
PomPon

Niezarejestrowani

17.9.2015 17:39
Daniel napisał
Artur Sarnecki napisał
Za 10 000 lepiej odpalić kilka stron www pod programy partnerskie i zarabiać na tym względnie pasywnie niż zamrażać to w złoto czy srebro:/


Tylko, że wiele osób boi się podejmować jakiekolwiek ryzyko, aby zarobić więcej w opcjach, przy których trzeba trochę dziennie "popracować"
Bo nie raz można zarobić więcej w miesiąc inwestując 2 tyś zł, niż na lokacie gdzie mamy 20tyś zł. No ale cóż.
Boją się, bo nie znają produktów. A jesli nie znają, nie maja wiedzy to chyba lepiej żeby odpuścili.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

17.9.2015 20:32
Hmm no ok ale inwestowanie w cokolwiek niesie ze sobą ryzyko z definicji - jeśli za rok spadnie przez spekulacje o 20 % ? jeśli bank w którym mam kase nagle zacznie mieć problemy? wszystko się może zdarzyć zgodnie ze słowami piosenki;)

A tyle osób nie zna się w żaden sposób na inwestycjach w cokolwiek a jednak to robią, trzeba siadać i szukać odpowiedniej wiedzy żeby zdecydować jaka forma inwestycji jest dla mnie.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Tadeo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2015 10:08
Artur Sarnecki napisał
Hmm no ok ale inwestowanie w cokolwiek niesie ze sobą ryzyko z definicji - jeśli za rok spadnie przez spekulacje o 20 % ? jeśli bank w którym mam kase nagle zacznie mieć problemy? wszystko się może zdarzyć zgodnie ze słowami piosenki;)

A tyle osób nie zna się w żaden sposób na inwestycjach w cokolwiek a jednak to robią, trzeba siadać i szukać odpowiedniej wiedzy żeby zdecydować jaka forma inwestycji jest dla mnie.
Jesli bank zacznie miec klopoty to zawsze ma gwarancje
Cytuj
Tadeo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2015 10:10
Daniel napisał
Artur Sarnecki napisał
Za 10 000 lepiej odpalić kilka stron www pod programy partnerskie i zarabiać na tym względnie pasywnie niż zamrażać to w złoto czy srebro:/


Tylko, że wiele osób boi się podejmować jakiekolwiek ryzyko, aby zarobić więcej w opcjach, przy których trzeba trochę dziennie "popracować"
Bo nie raz można zarobić więcej w miesiąc inwestując 2 tyś zł, niż na lokacie gdzie mamy 20tyś zł. No ale cóż.
Ryzyko nie zawsze sie opłaca, i na szczęście wielu zdaje sobie z tego sprawę.
Cytuj
Tadeo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2015 10:11
Adrian Chrapek TRU Story napisał
Daniel napisał
Tylko, że pewnie wiele osób sądzi, iż w momencie zakupu złota za np 20k zł, po 10 latach będzie miał z 50-100% zysku.
Sam mam kilka tysięcy w numizmatach i szczerze nie polecam ich, bo po prostu stopa zwrotu jest mizerna. Lepiej te pieniądze obracać niż "coś" zakupić i czekać w nieskończoność.


jeśli ktoś chce szybciej zarobić to jasne, zgadzam się w pełni, są lepsze metody
Ryzykowne, z których lepiej zbey przecietny Kowalski nie korzystał.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2015 10:27
Tadeo napisał
Jesli bank zacznie miec klopoty to zawsze ma gwarancje


A wg Pana w kasie tych "gwarancji" to jaka jest kwota? i czemu upadający 1 skok prawie spustoszył to zabezpieczenie? :)

Tadeo napisał
Ryzyko nie zawsze sie opłaca, i na szczęście wielu zdaje sobie z tego sprawę.


Dlatego tak wiele osób jest nieszczęśliwych z powodu braku pieniędzy.

Tadeo napisał
Ryzykowne, z których lepiej zbey przecietny Kowalski nie korzystał.


A niby czemu miał by ktoś nie korzystać? każda inwestycja jest obarczona ryzykiem KAŻDA bez wyjątków, a nie raz stopa zwrotu w tych "ryzykownych" opcjach jest 3-5 krotnie większa.
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 18.9.2015 10:29
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
PrzemysławŻukowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2015 16:40
Daniel napisał
PrzemysławŻukowski napisał
Wiesz co Ci powiem pomaranek? Ja na Twoim miejscu zainwestowałbym w numizmaty. Kiedyś się bardzo tym interesowałem, teraz mniej, ale wiem jedno - ten biznes się najzwyczajniej opłaca. Jak sprawdzałem ze 2 lata temu jak skoczyła mi wartość kolekcji, to byłem +3,75% w ciągu 2 lat :) chociaż odrobinę trzeba się na tym znać - to prawda...


W ciągu 2 lat +3,75%? chyba to jest jakiś żart. To wolał bym już dać te pieniądze na lokatę, albo poszukał innej opcji obracania swoimi oszczędnościami.


Nie, to nie jest żart. Jeżeli chcesz zysku 200% w ciągu 90 minut to polecam bukmacherkę i życzę powodzenia. Opisałem swój przypadek, ale znam ludzi, którzy zrobili stopę zwrotu w wysokości 34% w pół roku - wymaga to wiedzy i odrobiny szczęścia, ale na pewno nie tak dużej jak w przypadku bukmacherki ;)
Cytuj
I mówi to każdy, kto się kimś opiekuje, że trzeba być sprawiedliwym, ale samej sprawiedliwości nikt
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2015 21:41
PrzemysławŻukowski napisał

Nie, to nie jest żart. Jeżeli chcesz zysku 200% w ciągu 90 minut to polecam bukmacherkę i życzę powodzenia. Opisałem swój przypadek, ale znam ludzi, którzy zrobili stopę zwrotu w wysokości 34% w pół roku - wymaga to wiedzy i odrobiny szczęścia, ale na pewno nie tak dużej jak w przypadku bukmacherki ;)


po prostu na lokacie byś zarobił więcej.
Bukmacherka nie jest mi obca, często jeden mecz - pewniaka - może przekreślić wygraną w kwocie 8-9k zł.
Wole skakać po opcjach, które w danym czasie są wg mnie bardziej lukratywne.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Ula34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2015 17:26
Nie każdy musi być ekonomistą i znać się na tym. Nieładnie więc tak oceniać. Równie dobrze ja bym mogła wyśmiewać osoby, które źle się odżywiają a nie mają wiedzy na temat żywności, dodatków do niej itd. Są ludzie, którzy boją się ryzyka i sa tacy, którzy nie bacząc na ryzyko szukają przede wszystkim zysku.
Czy któraś z tych postaw jest gorsza?
Dla panów ewidentnie ta pierwsza, bo widocznie nie rozumiecie osób, którzy ciężko pracują na swoje pieniądze i boją się je wyrzucać na jakieś niebezpieczne inwestycje, a lokaty są jednak dla większości dobrze znane.
Cytuj
Odpowiedź