• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat3 osoby obserwują ten temat

Lokata w złocie czy srebrze?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2015 21:57
Ula34 napisał
Nie każdy musi być ekonomistą i znać się na tym. Nieładnie więc tak oceniać. Równie dobrze ja bym mogła wyśmiewać osoby, które źle się odżywiają a nie mają wiedzy na temat żywności, dodatków do niej itd. Są ludzie, którzy boją się ryzyka i sa tacy, którzy nie bacząc na ryzyko szukają przede wszystkim zysku.
Czy któraś z tych postaw jest gorsza?
Dla panów ewidentnie ta pierwsza, bo widocznie nie rozumiecie osób, którzy ciężko pracują na swoje pieniądze i boją się je wyrzucać na jakieś niebezpieczne inwestycje, a lokaty są jednak dla większości dobrze znane.


Po pierwsze nikt z nikogo się nie śmieje a po drugie sądzę, iż każdy boi się ryzyka.
Zawsze można znaleźć opcje gdzie to ryzyko można podjąć, bądź nawet trzeba, bo ten "kto nie ryzykuje ten nie pije szampana" i zgadzam się z tym w 100%.
Jednakże trzeba sobie powiedzieć szczerze, iż lokata nie jest inwestycją, tylko kiszeniem właśnie swojej krwawicy. I dlatego nie powinno się dawać wszystkich oszczędności na 1 lokatę, "bo więcej urośnie"
Boisz się? no to ok, nikt tego nie neguje, ale spróbuj obracać 10-ma procentami swoich oszczędności i wówczas zobaczysz jakie to może być przyjemne, gdy te 10% zarobi o wiele więcej niż te 90% na lokacie.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Wodan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.9.2015 7:59
Żeby te 10% cokolwiek zarobiło, to najpierw trzeba wiedzieć w co zainwestować. Owszem, można słuchać doradców, tylko skąd pewność, że na pewno nam doradzą dobrze? I czy jeśli jednak się nie uda i stracimy, to czy nie będziemy mieć do nich pretensji?
Dlatego moim zdaniem przede wszystkim trzeba trochę poczytać, dowiedzieć się czegoś więcej na temat pieniądza i inwestowania, a już na pewno przyjrzeć się z każdej strony ewentualnej inwestycji w którą chcemy wejść. Może nawet poczytać opinie na jej temat na necie.
Cytuj
Kolos

Niezarejestrowani

21.9.2015 9:34
Wodan napisał
Żeby te 10% cokolwiek zarobiło, to najpierw trzeba wiedzieć w co zainwestować. Owszem, można słuchać doradców, tylko skąd pewność, że na pewno nam doradzą dobrze? I czy jeśli jednak się nie uda i stracimy, to czy nie będziemy mieć do nich pretensji?
Dlatego moim zdaniem przede wszystkim trzeba trochę poczytać, dowiedzieć się czegoś więcej na temat pieniądza i inwestowania, a już na pewno przyjrzeć się z każdej strony ewentualnej inwestycji w którą chcemy wejść. Może nawet poczytać opinie na jej temat na necie.
esli to jest zaufany, sprawdzony doradca to raczej zyskasz, a nie stracisz.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.9.2015 9:58
Wodan napisał
Żeby te 10% cokolwiek zarobiło, to najpierw trzeba wiedzieć w co zainwestować. Owszem, można słuchać doradców, tylko skąd pewność, że na pewno nam doradzą dobrze? I czy jeśli jednak się nie uda i stracimy, to czy nie będziemy mieć do nich pretensji?


Dlatego ja sam sobie jestem doradcą i od ponad 1,5 roku jestem z siebie zadowolony, a w razie porażki pretensje będę mógł mieć tylko do siebie :)
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
StuartMalutki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.9.2015 11:39
Daniel napisał
Wodan napisał
Żeby te 10% cokolwiek zarobiło, to najpierw trzeba wiedzieć w co zainwestować. Owszem, można słuchać doradców, tylko skąd pewność, że na pewno nam doradzą dobrze? I czy jeśli jednak się nie uda i stracimy, to czy nie będziemy mieć do nich pretensji?


Dlatego ja sam sobie jestem doradcą i od ponad 1,5 roku jestem z siebie zadowolony, a w razie porażki pretensje będę mógł mieć tylko do siebie :)
Ma Pan widzę, więc i możliwości. A co z tymi, którzy nie mają?
Cytuj
StuartMalutki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.9.2015 11:39
Daniel napisał
PrzemysławŻukowski napisał

Nie, to nie jest żart. Jeżeli chcesz zysku 200% w ciągu 90 minut to polecam bukmacherkę i życzę powodzenia. Opisałem swój przypadek, ale znam ludzi, którzy zrobili stopę zwrotu w wysokości 34% w pół roku - wymaga to wiedzy i odrobiny szczęścia, ale na pewno nie tak dużej jak w przypadku bukmacherki ;)


po prostu na lokacie byś zarobił więcej.
Bukmacherka nie jest mi obca, często jeden mecz - pewniaka - może przekreślić wygraną w kwocie 8-9k zł.
Wole skakać po opcjach, które w danym czasie są wg mnie bardziej lukratywne.
Ciekawych opcji się Pan chwyta. Nawet hazard Pan poleca. NOno
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.9.2015 11:45
StuartMalutki napisał
Ciekawych opcji się Pan chwyta. Nawet hazard Pan poleca. NOno


proszę wskazać moje słowa, gdzie polecam hazard??
Stwierdzenie "wolę skakać po innych opcjach" jest chyba jednoznacznie rozumiane.
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 21.9.2015 11:47
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
tomaszriddle

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.9.2015 14:00
Daniel napisał
StuartMalutki napisał
Ciekawych opcji się Pan chwyta. Nawet hazard Pan poleca. NOno


proszę wskazać moje słowa, gdzie polecam hazard??
Stwierdzenie "wolę skakać po innych opcjach" jest chyba jednoznacznie rozumiane.


Ja właśnie też tak czytam i nie mogę doczytać, gdzie to polecanie hazardu?
Bukmacherka to żaden zarobek, to po prostu zdanie się na los. Co więcej dla większości ludzie inwestowanie w akcje też jest bukmacherką, bo jeśli ktoś niema odpowiedniej wiedzy, to jakim cudem może przewidzieć określone ruchy na giełdzie? Po prostu strzela. Dlatego wciąż tyle osób na tym traci, bo nie mają odpowiedniej wiedzy.
Cytuj
StuartMalutki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.9.2015 14:03
Daniel napisał
StuartMalutki napisał
Ciekawych opcji się Pan chwyta. Nawet hazard Pan poleca. NOno


proszę wskazać moje słowa, gdzie polecam hazard??
Stwierdzenie "wolę skakać po innych opcjach" jest chyba jednoznacznie rozumiane.
Bukmacherka to nie hazard?
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.9.2015 14:06
A gdzie są słowa o polecaniu?
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Odpowiedź