• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie najlepsza chwilówka ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
JarekKotowicz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2016 11:06
Branie chwilówek to najgorsza opcja. Moja teściowa wzięła kilka tysięcy i miała ogromne problemy ze spłata, bo narosły ogromne odsetki. A nawet nas nie spytała czy moglibyśmy jej pożyczyć, a akurat bylsimy w stanie.
Cytuj
elektron

Niezarejestrowani

13.1.2016 19:56
szkoda że nie pożyczyła od rodziny, ale rzeczywiście chwilówka to najgorsze rozwiązanie, ja mam kilka tys. kredytu w sygma banku, ale biorąc kredyt wiedziałam od razu jakiej wysokości raty będę płacić, więc na wstępie sprawdziłam warunki, po wizycie w placówce warunki były takie same jak pokazywał symulator.
Cytuj
Karina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.1.2016 9:49
elektron napisał
szkoda że nie pożyczyła od rodziny, ale rzeczywiście chwilówka to najgorsze rozwiązanie, ja mam kilka tys. kredytu w sygma banku, ale biorąc kredyt wiedziałam od razu jakiej wysokości raty będę płacić, więc na wstępie sprawdziłam warunki, po wizycie w placówce warunki były takie same jak pokazywał symulator.
Nie zawsze mozna niestety pożyczyć od bliskich. Rożne sytuacje bywają w życiu.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

15.1.2016 14:10
czasem nawet lepiej tego nie robić
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
patryk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.1.2016 15:18
Raczej każdy powinien być świadomy, jakie konsekwencje niesie ze sobą branie pożyczki i niespłacenie jej.
To oczywiste, że nie będzie przyjemnie.
Ludzie niestety często myślą, że jakoś będzie i się zadłużają. I nie dotyczy to tylko sytuacji, gdy pieniądze są im naprawdę niezbędne.
Ilu znacie znajomych, którzy pożyczyli na zbytki i nie mieli z czego oddać?
Ja całkiem sporo, ten pożyczył na telewizor, ktoś wziął laptopa na raty, ktoś inny dostał kredyt, który po prostu przejadł...
Cytuj
ignacy88

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.1.2016 10:21
Artur Sarnecki napisał
czasem nawet lepiej tego nie robić
Różnie bywa, wiadomo, ja jednak wole juz pozyczyc od rodziny, ew. spisac jakies oswiadczenie, niz brac chwilowek z rrso 1000 proc.
Cytuj
lelka

Niezarejestrowani

18.1.2016 22:12
ignacy88 napisał
Artur Sarnecki napisał
czasem nawet lepiej tego nie robić
Różnie bywa, wiadomo, ja jednak wole juz pozyczyc od rodziny, ew. spisac jakies oswiadczenie, niz brac chwilowek z rrso 1000 proc.

no niestety jeszcze wiele osób nie wie jakie konsekwencje niesie za sobą branie chwilówek, to chyba najgorsze rozwiązanie, ja nigdy nie wezmę chwilówki bo szkoda się denerwować przy spłacie. Jeśli potrzebuję na szybko gotówki to wolę już sięgnąć po kartę kredytową, na spłatę której mam prawie 2 miesiące niż brać chwilówkę która będzie kosztowała po 2 miesiącach tyle co połowa zaciągniętego kredytu.
Cytuj
Kiedysiowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.1.2016 10:12
lelka napisał
ignacy88 napisał
Artur Sarnecki napisał
czasem nawet lepiej tego nie robić
Różnie bywa, wiadomo, ja jednak wole juz pozyczyc od rodziny, ew. spisac jakies oswiadczenie, niz brac chwilowek z rrso 1000 proc.

no niestety jeszcze wiele osób nie wie jakie konsekwencje niesie za sobą branie chwilówek, to chyba najgorsze rozwiązanie, ja nigdy nie wezmę chwilówki bo szkoda się denerwować przy spłacie. Jeśli potrzebuję na szybko gotówki to wolę już sięgnąć po kartę kredytową, na spłatę której mam prawie 2 miesiące niż brać chwilówkę która będzie kosztowała po 2 miesiącach tyle co połowa zaciągniętego kredytu.
Moj znajomy wzial jakis cza stemu 1 chwilowke za zero, spłacił dosc szybko i nie miał nieprzyjemności, wiec po prostu trzeba uważać co sie bierze.
Cytuj
lelka

Niezarejestrowani

24.1.2016 18:26
jakoś ciężko mi uwierzyć, że można wziąć darmową chwilówkę, gdzie każdy wie jak wysokie odsetki mają chwilówki, a może trzeba zapłacić jakieś pieniadze za tzw. kwestie przygotowawcze. Nie wiem bo unikam chwilówke jak ognia. Zawsze szukam alteratywnego rozwiązania, ja np dzięki karcie sygma banku mam nawet możliwość kupowania na kartę na raty 0% więc z takich okazji korzystam najchętniej.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.1.2016 13:21
lelka napisał
jakoś ciężko mi uwierzyć, że można wziąć darmową chwilówkę, gdzie każdy wie jak wysokie odsetki mają chwilówki, a może trzeba zapłacić jakieś pieniadze za tzw. kwestie przygotowawcze. Nie wiem bo unikam chwilówke jak ognia. Zawsze szukam alteratywnego rozwiązania, ja np dzięki karcie sygma banku mam nawet możliwość kupowania na kartę na raty 0% więc z takich okazji korzystam najchętniej.
Można. Sa takie. Ale nie bez powodu. Duzy odsetek ludzi nie spłaca ich tak jak nalezy. I stad takie a nie inne zasady, ze jak sie spoznisz to placisz kilkakrotnie wiecej.
Cytuj
Odpowiedź