• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie najlepsza chwilówka ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
JolkaKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.10.2015 11:51
Artur Sarnecki napisał
Pożyczki ratalne zazwyczaj są sporo tańsze od chwilówek. Oba produkty są pozabankowe ale konstrukcja sprawia że chwilówki są dużo droższe i groźniejsze.

Przy takiej pożyczce zazwyczaj trzeba udokumentować dochód, a do chwilówki nie zawsze.

Co do banków to trzeba po prostu wiedzieć gdzie iść aby coś załatwić.


Faustyn napisał
Zauważyłem, że rozróżnia Pan w swoim artykule chwilówki od pożyczek pozabankowych. Przyznam, że ja dotąd używałem tych określeń zamiennie. Czy one się między sobą różnią czymś jeszcze, oprócz kosztów i okresu kredytowania?
Poza tym nie sądziłem, że bank może skonsolidować chwilówkę. To dobre rozwiązanie, ale obawiam się, że jeśli ktoś wziął chwilówkę, to raczej wcześniej bank odesłał go z kwitkiem.
A przeciez jest tyle "darmowych" chwilowek :D
Cytuj
sdww

Niezarejestrowani

3.11.2015 13:59
Jak chcesz mieć pieniądze na swoim koncie szybko i bez wychodzenia z domu to zajrzyj na stronę w Obsługa jest pomocna i zawsze uprzejma. Doradzą, pomogą, a z oferty można skorzystać w dowolnej chwili.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
TBaran

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2015 14:49
JolkaKa napisał
A przeciez jest tyle "darmowych" chwilowek :D


Ależ są darmowe chwilówki, po co ten cudzysłów?
Może nie jest ich wiele, ale jednak kilka firm ma ofertę pierwszej pożyczki za darmo. I o ile spłaci się ją w terminie to faktycznie jest za darmo, to znaczy bez żadnych opłat i odsetek.
Sam brałem taką i oddałem po 20 dniach dokładnie tyle, ile pożyczyłem. Nie ma w tym żadnej ściemy.
Myśli Pani, że to tylko reklama?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

3.11.2015 16:56
no cóż, te darmowe pożyczki są stworzone dla tych którzy nie mogą spłacić ich w terminie, na dobrych klientach firmy tracą...
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
JolkaKa

Niezarejestrowani

4.11.2015 9:57
TBaran napisał
JolkaKa napisał
A przeciez jest tyle "darmowych" chwilowek :D


Ależ są darmowe chwilówki, po co ten cudzysłów?
Może nie jest ich wiele, ale jednak kilka firm ma ofertę pierwszej pożyczki za darmo. I o ile spłaci się ją w terminie to faktycznie jest za darmo, to znaczy bez żadnych opłat i odsetek.
Sam brałem taką i oddałem po 20 dniach dokładnie tyle, ile pożyczyłem. Nie ma w tym żadnej ściemy.
Myśli Pani, że to tylko reklama?
Skoro Pan brał to ok., uwazam jednak że większosć ludzi nie spłaca ichw terminie i dlatego te firmy sobie pozwalają na udzielanie pierwszej gratis.
Cytuj
Fraszka

Niezarejestrowani

4.11.2015 10:31
Sa darmowe, tez jestem przykładem na to, że jak sie spłaci w terminie to nie ma kosztów. Oczywiście firma na mnie nie zarobiła, ale pewnie zarobiła na 5 innych, którzy nie spłacili :D
Cytuj
Klaudia Bienias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.11.2015 10:42
Szybkie pożyczki bez BIK, sprawdzania w KRD i zaświadczeń o dochodach niestety są wysokooprocentowane. Duży problem zacznie się także wtedy, gdy nie będziemy mogli spłacić takiego długu w terminie – firmy rzadko negocjują wtedy warunki z klientem. Zwykle każdy dzień zwłoki oznacza naliczenie ogromnych odsetek.
Cytuj
Marek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.11.2015 11:17
No ale to już każdy powinien sobie realnie ocenić szanse, czy będzie w stanie spłacać terminowo czy nie. Pewnie, że chwilówki są drogie, ale z drugiej strony, skoro jest szansa pożyczyć pieniądze za darmo, to chyba warto spróbować?
Każdy też powinien się liczyć z konsekwencjami swoich czynów, w końcu kredyty biorą ludzie dorośli, teoretycznie odpowiedzialni.
Raczej firmy pożyczkowe nie ukrywają, że w przypadku opóźnień spłaty są takie a nie inne opłaty.
Odradzać można komuś machlojki, ale w przypadku, gdy jest czarno na białym, jakie są opłaty i w jakich sytuacjach trzeba je uiścić to chyba nie ma problemu?
Cytuj
Żymła

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.12.2015 12:06
Jeśli ktoś naprawdę bardzo pilnie potrzebuje większej gotówki to może tak jak ja skorzystać z , bo cały proces jest u nich online i szybko przelewają pieniądze na konto.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Anita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.12.2015 13:14
Żymła napisał
Jeśli ktoś naprawdę bardzo pilnie potrzebuje większej gotówki to może tak jak ja skorzystać z , bo cały proces jest u nich online i szybko przelewają pieniądze na konto.


A jak wyglądają opłaty?
To za pewne nie będzie jedna z tych darmowych pożyczek, które po miesiącu można oddać bez ponoszenia żadnych kosztów?
Ja ze swojej strony odradzalabym zapożyczanie sie w takich miejscach, chwilówka to prawie nigdy nie jest dobre rozwiązanie. Ludzie przez to pakują się w ogromne kłopoty, słyszałam o osobach, które pożyczyły niewiele, a do oddania mieli kilkaset razy więcej po pewnym czasie.
Dlatego jeśli już się decydujemy, to pilnujmy spłaty na każdym kroku.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź