• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie najlepsza chwilówka ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 14:38
Masny napisał
Nie wiem czemu wy tak jesteście uprzedzeni do tych wszystkich chwilówek. Racja. Maja wysokie oprocentowanie ale tez jak niskie warunki na otrzymanie od nich pieniędzy. Przecież nikt się nie zgodzi na to żeby rozdawać nam pieniadze za darmo musismy ich tez zrozumieć.


No tak ale niektórzy ludzie tego nie rozumieją, że decydując się na chwilówkę muszą też być świadomi tego, że mają łatwe pieniądze, od razu w ręce, które muszą zwrócić oddając ogromną prowizję. Coś za coś.
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.4.2015 13:36
Jeżeli nie spłacisz chwilówki od razu to czeka Cię kosmiczne oprocentowanie, bez względu na to gdzie ją weźmiesz. Najpierw popytaj w rodzinie, może ktoś byłby skłonny Ci pożyczyć. Jeżeli to większa suma to weź kredyt lub pożyczkę w banku.
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

15.4.2015 13:49
Samo słowo chwilówka powinna już straszyć, weźmiesz i zaraz musisz oddać a jak nie oddasz to będziesz bulić.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
hubertus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.4.2015 11:35
Cóż to za określenie: najlepsza chwilówka? Nie ma czegoś takiego, jak dobra chwilówka. Tego rozwiązania czepiają się tylko osoby w naprawdę ciężkiej sytuacji, które nie mają zdolności, żeby wziąć kredyt w banku. A moim zdaniem takie osoby w ogóle nie powinny się zadłużać i dlatego banki im odmawiają. W pewien sposób chronią w ten sposób tych ludzi. Za to firmy oferujące chwilówki na to nie patrzą, dlatego nie jest to dobre rozwiązanie dla takich osób.
Cytuj
Artur Maj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2015 19:58
Jeżeli już jest się zmuszonym do wzięcia chwilówki, to polecam najpierw skorzystać z porównywarki i wszystko dokładnie przeanalizować, żeby nie narobić sobie poważnych kłopotów.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2015 11:06
Niestety ale sama wzięłam chwilówkę 5 lat temu. Byłam młoda ale udało mi sie ją spłacić. Nie wiem co mnie podkusiło ale po prostu oferta wydawała się przejrzysta i opłacalna.

Tylko teraz zastanawiam się czy to zdarzenie nie wpłynie na przykład na moją zdolność kredytową? Bo skoro obecnie tyle złego pisze się o chwilówkach to może również banki kiepsko się na to patrzą?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

18.5.2015 13:08
5 lat temu chwilówki nie były wpisywane do BIK, pobierz raport z BIK i zobacz co tam masz
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

18.5.2015 13:44
A ja polecam ich po prostu nie brać.
JEŚLI MASZ PROBLEMY ZE SPŁATĄ ZOBOWIĄZAŃ TO NIE ŁAP SIĘ CHWILÓWEK, TYLKO DOGADAJ SIĘ Z BANKIEM, IDŹ DO DRUGIEJ PRACY, POŻYĆ OD RODZINY ALE NIGDY W ŻYCIU CHWILÓWKI.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Gość

Niezarejestrowani

18.5.2015 13:55
Juz jak ktos ja wzial, i to 5 lat teamu to chyba nie ma sensu go ostrzegac, zeby nie bral:D
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

18.5.2015 13:59
Gość napisał
Juz jak ktos ja wzial, i to 5 lat teamu to chyba nie ma sensu go ostrzegac, zeby nie bral:D


Zawsze jest sens mówić o tym aby nie brał kolejnej pożyczki i kolejnej.
A piszę to po to aby ludzie czytając to chociaż na chwilkę włączyli myślenie.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Odpowiedź