• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie najlepsza chwilówka ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lawinia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.12.2015 8:27
Zależy też, czego aktualnie potrzebujesz, jaką masz sytuację.
Jeśli nie masz odpowiedniego stażu pracy i zarobków, to nie dostaniesz karty. Ile tam trzeba mieć minimum? 6 miesięcy przepracowanych?
Dla niektórych osób zostają tylko chwilówki.
Pól biedy, jeśli taka osoba w ogóle osiąga dochody i jest w stanie pożyczkę spłacić.
Gorzej jak nie ma pracy i nie może znaleźć, ale bierze chwilówkę, bo za coś musi żyć.
Najgłupsze zachowanie, jakie widziałam.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

16.12.2015 14:14
Juras napisał
Karty jak nie spłacasz regularnie też potrafią być drogie. A chwilówkę 1 możesz dostać za darmo w wielu firmach. Wszystko zależy od tego jakim płatnikiem jesteś.


chwilówka a karta to nie są podobne produkty, kartę możesz porównać z limitem w koncie a chwilówka to produkt na miesiąc, więc darmowa jest ale tylko raz, z karty możesz korzystać wiele lat...
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
orkiszka

Niezarejestrowani

16.12.2015 16:10
Juras napisał
Karty jak nie spłacasz regularnie też potrafią być drogie. A chwilówkę 1 możesz dostać za darmo w wielu firmach. Wszystko zależy od tego jakim płatnikiem jesteś.

jeśłi bierzesz pierwszy raz chwilówkę to raczej pożyczkobiorca nie wie jakim płatnikiem jesteś, więc musi się zabezpieczyć. poza tym jakby dawali chwilówki za darmo to na czym by zarabiali, chyba nie chesz mi powiedzieć, że firmy oferujące chwilówki to fundacje charytatywne?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

18.12.2015 0:24
xena napisał
Ja brałam kiedyś chwilówkę w Bocianie i nie było tak źle jak niektórzy piszą. Spłaciłam pożyczkę na czas i zaproponowano mi kolejną, o wiele korzystniejszą. Dla mnie takie chwilówki są ok pod warunkiem, że będzie się je spłacać w terminie by uniknąć odsetek.
podaj warunki tej świetnej pożyczki bo mi się wydaje że są podobne do providenta...
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
orkiszka

Niezarejestrowani

24.12.2015 9:57
nigdy nie przestanie mnie zadziwiać to dlaczego ludzie biorą kredyty na święta, na takie sytuacje są przecież karty kredytowe, ja mam kartę w sygma banku gdzie mam 54 dni na spłatę zadłużenia, a jak się szykują większe zakupy na raty to mogę dzięki karcie rozlożyć sobie spłatę zobowiązań na nieoprocentowane raty.
Cytuj
Profesor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.12.2015 18:53
A co to w zasadzie za różnica, czy ktoś weźmie kredyt czy kartę? To kredyt i to kredyt, jednym bardziej odpowiada jedna forma, drugim ta druga.
Moim zdaniem sam pomysł, żeby brać pożyczki w takim celu jest niezbyt mądry, ale nie zamierzam wrzucać wszystkich do jednego worka, bo nie znam sytuacji każdej z tych osób.
A co do darmowych chwilówek, to są takie. Oczywiście to pewien sposób reklamy.
Cytuj
krystin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.12.2015 11:20
No ja jednak widzę różnicę, bo karta kredytowa to całkiem inny produkt niż chwilówka i sprowadzanie obu do pojęcia 'kredyt' nie jest chyba właściwe.
Bo co one mają ze sobą wspólnego?
Chyba tylko to, że są zobowiązaniami.
A poza tym wszystkim się różnią. Są przeznaczone na różne cele i dla różnych osób, więc naprawdę nie polecam ich mieszać.
Cytuj
orkiszka

Niezarejestrowani

4.1.2016 16:16
ja również uważam, że porównywanie obu produktów nie jest zasadne, chociażby daltego że kupując coś na kartę kredytową mamy odłożony zazwyczja o 2 miesiące czas na spłatę zobowiązań bez płacenia odsetek, przy kredycie natomiast za każdy miesiąc płacimy odsetki, a w pierwszych miesiącach spłacamy więcej odsetek niż kapitału.
Cytuj
KarolinaGruszkowska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2016 9:00
Jasne, że inne. Karta kredytowa to niezłe rozwiązanie jeśli spłacamy ją terminowo. Ja mam, korzystam z niej tyle ile muszę, zeby byla bezpłatna.
Cytuj
kachna

Niezarejestrowani

5.1.2016 15:12
Potwierdzam, karta kredytowa to dobry wynalazek, ale tez dla ludzi myślących!
Cytuj
Odpowiedź