• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie najlepsza chwilówka ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Masny

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 18:25
Nie wiem czemu wy tak jesteście uprzedzeni do tych wszystkich chwilówek. Racja. Maja wysokie oprocentowanie ale tez jak niskie warunki na otrzymanie od nich pieniędzy. Przecież nikt się nie zgodzi na to żeby rozdawać nam pieniadze za darmo musismy ich tez zrozumieć.
Cytuj
Sali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 20:49
Masny ma troche racji oni jednak w jakiś sposób chcą nam iść na rękę i chcą tez na tym zarobić ale jak ktoś nie umiejętnie tym wszystkim operuje to może przez cos takiego wpakowac się w niezłe kłopoty, dlatego tak bardzo odradzają chwilówki
Cytuj
muminek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 21:09
Ja nie jestem za chwilówkami. Rozumiem, że chcą iść nam na rękę i nie wymagają dużo ale te ich odsetki... Mnie osobiście to przeraża. Poza tym nie podoba mi się to, że trzeba płacić raty co tydzień. Mało kto dostaje wypłatę co tydzień...
Cytuj
Piotrek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 14:41
Odejdz od tego pomysłu jak najszybciej. Najlepiej jest poczekać trochę i dostać kredyt z prawdziwego banku. Wiadomo, ze oszustwa tu i tu, ale chociaz w normalnych bankach, w porównaniu do chwilówek, jest to w mniejszym stopniu :)
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 16:19
A nie myślałaś o kredycie gotówkowym? Co prawda o chwilówkę nie trzeba się a tak ubiegać ale prawda jest taka, że oprocentowanie też maja ładne. Nie powiem bo moja mama sama brała pożyczkę "chwilówkę". Skorzystała w tedy z tego ze oddała bardzo szybko i odsetki nie straszyły aż tak bardzo. Natomiast moja ciotka tak się wpakowała że na chwilówkach zadłużyła sie na ponad 100 000 zł ta suma straszy. Zastanów się więc czy na pewno chcesz się pchać w coś takiego.
Cytuj
be free like a child
Syla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 18:02
Słyszałam ze firma Chwilówka ofertuje bardzo fajne chwilówki, a nawet ten osławiony Provident też jest całkiem niezły, tylko musisz pameitac o jednej sprawie - oprocentowanie takiej chwilówki jest ogromne i nie opłaca Ci sie jej brac .
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.7.2014 9:22
Syla napisał
Słyszałam ze firma Chwilówka ofertuje bardzo fajne chwilówki, a nawet ten osławiony Provident też jest całkiem niezły, tylko musisz pameitac o jednej sprawie - oprocentowanie takiej chwilówki jest ogromne i nie opłaca Ci sie jej brac .
No wlasnie chwilowki sie nie oplacaja i juz. Bede bronil tego jak .... no jak czegokolwiek. Ludzie opamietajcie sie.
Cytuj
Karina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 18:23
xena napisał
Ja brałam kiedyś chwilówkę w Bocianie i nie było tak źle jak niektórzy piszą. Spłaciłam pożyczkę na czas i zaproponowano mi kolejną, o wiele korzystniejszą. Dla mnie takie chwilówki są ok pod warunkiem, że będzie się je spłacać w terminie by uniknąć odsetek.
dokładnie, grunt to bardzo dokładne trzymanie się wszystkich kwot i dat w umowie, uchowaj Boże od spóźnień. Jeśli zachowasz warunki umowy to możesz sobie pożyczać nawet w Providencie, ale osobiście oczywiście odradzam, bo różne sytuacje się zdarzają że ludzie nie są w stanie dotrzymać terminu spłaty a skutkuje to gigantycznymi odsetkami i koniecznością zaciągnięcia kolejnej pożyczki na spłatę poprzedniej. koło Macieja.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 13:37
Ja nie wiem czemu wszyscy rzucają się na te chwilówki. Ja być może i jestem uprzedzona do chwilówek ale sama w życiu bym się na nie nie zdecydowała. Nie masz innej możliwości aby pożyczyć? Obecnie te formalności w banku wcale nie trwają długo, a kredyt w banku, to kredyt w banku, a nie jakaś pseudo pożyczka.
Cytuj
Katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 15:25
Postawa wobec Szybkich pozyczek nie jest jednoznaczna, ale raczej bardziej pozytywna, niz negatywna. Dla tego, ze niewiadomo w jakiej sytuacji okaze się człowiek. I mozliwe, ze potrzebować będzie pieniędzy natychmiast.
Z bankami raczej się nie uda załatwic tą sprawe w kilka munut.
Cytuj
Odpowiedź