• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie najlepsza chwilówka ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Anita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2016 15:13
To karat kredytowa może być jednak bezpłatna?
A w jakim banku pani ma?
Ja jak jakiś czas temu szukałam sobie jakiejś (nie potrzebuję, ale chciałam sobie wyrobić historię kredytową) to niestety nagle się okazało, że żadna karta nie jest bezpłatna, zawsze jest jakaś opłata czy to roczna czy miesięczna...
Jakbym gdzieś znalazła bezpłatną to bym się nie wahała...
Cytuj
ant225

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.1.2016 15:44
Też chętnie wziąłbym bezpłatną kartę. W jakim banku można taką dostać?
Choć znając moje szczęście i tak pewnie bym nie dostał, bo nie miałbym zdolności albo coś podobnego.
Do tej pory nie widziałem jeszcze, żeby którykolwiek bank miał bezpłatną kartę.
Owszem, oprocentowania można uniknąć, ale opłaty mają chyba wszyscy, prawda?
W końcu na czymś muszą zarabiać, to nie są charytatywne instytucje.
Cytuj
fixon

Niezarejestrowani

6.1.2016 19:37
w każdym banku zapłacisz za posiadanie karty kredytowej, tylko że w różnej formie, ja mam kartę sygma banku i płace miesięcznie 4 złote, nie jest to dla mnie dużo biorąc pod uwagę fakt, ze mam kartę której mogę użyć jeśli pilnie wyskoczą mi nieprzewidziane wydatki.
Cytuj
AntonS

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.1.2016 8:43
Też mi się wydawało, że to niemożliwe, żeby gdziekolwiek były bezpłatne karty.
4 Złote to może i nie dużo, ale w przypadku, gdy komuś zależy tylko na budowaniu historii kredytowej nie jest to tak mało.
Może więc lepiej pomyśleć o kredycie odnawialnym?
One są chyba darmowe, tzn. bez miesięcznej opłaty?
Wiem, że w mbanku kredyt odnawialny jest tak samo oprocentowany jak karta kredytowa.
Cytuj
Gabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.1.2016 9:09
fixon napisał
w każdym banku zapłacisz za posiadanie karty kredytowej, tylko że w różnej formie, ja mam kartę sygma banku i płace miesięcznie 4 złote, nie jest to dla mnie dużo biorąc pod uwagę fakt, ze mam kartę której mogę użyć jeśli pilnie wyskoczą mi nieprzewidziane wydatki.
Są bezpłatne karty, zwykle trzeba jakąś tam kwotę wykorzystać, tzn. zrobić obrót i nie płacisz nic.
Cytuj
fixon

Niezarejestrowani

9.1.2016 18:15
to powiedz mi jakie to karty kredytowe za które nic nie płącimy to sprawdzę, ja co prawa płace te 4 zł miesięcznie ale też wiem, e bank nie narzuca na mnie żadnych ukrytych kosztów, no i do tego mam dodatkowe profity.
Cytuj
Kłoda

Niezarejestrowani

11.1.2016 10:31
fixon napisał
to powiedz mi jakie to karty kredytowe za które nic nie płącimy to sprawdzę, ja co prawa płace te 4 zł miesięcznie ale też wiem, e bank nie narzuca na mnie żadnych ukrytych kosztów, no i do tego mam dodatkowe profity.
A jaka masz kartę?
Cytuj
jamie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.1.2016 8:38
A gdzie macie bezpłatne karty?
Czy ciężko jest spełnić warunki, dzięki którym będzie bezpłatna?
Ja mam kartę kredytową w WBK i kosztuje on 72 złote rocznie, ale można jej było uniknąć dokonując 5 transakcji w ciągu 3 miesięcy od wydania karty. Na szczęście udało mi się tego dokonać, więc nie musiałem tyle płacić.
Teraz będę miał jednak większy problem, bo po roku od wydania karty zmienia się sposób rozliczania, i zamiast rocznej opłaty jest miesięczna, 6 złotych. Niby niewiele, ale wiadomo, że lepiej, gdyby nie było nic.
A teraz będzie mi trudniej spełnić warunki.
Więc chętnie bym sobie wymienił.
Cytuj
Godzic

Niezarejestrowani

12.1.2016 9:34
jamie napisał
A gdzie macie bezpłatne karty?
Czy ciężko jest spełnić warunki, dzięki którym będzie bezpłatna?
Ja mam kartę kredytową w WBK i kosztuje on 72 złote rocznie, ale można jej było uniknąć dokonując 5 transakcji w ciągu 3 miesięcy od wydania karty. Na szczęście udało mi się tego dokonać, więc nie musiałem tyle płacić.
Teraz będę miał jednak większy problem, bo po roku od wydania karty zmienia się sposób rozliczania, i zamiast rocznej opłaty jest miesięczna, 6 złotych. Niby niewiele, ale wiadomo, że lepiej, gdyby nie było nic.
A teraz będzie mi trudniej spełnić warunki.
Więc chętnie bym sobie wymienił.
Zupelnie bezpłatnych raczej nie ma, ale sa bezpłatne po speł ieniu warunków, podobnie jak w twoim przypadku.
Cytuj
Agnieszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.1.2016 10:01
Ja mam karte w Millenium i tez nie płacę za nią. DOkonuje kilka transakcji w miesiącu, spłacam w terminie i jest ok.
Cytuj
Odpowiedź