• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie najlepsza chwilówka ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tuptus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 19:02
Witam,
niestety obecnie jestem w takiej sytuacji ze dość pilnie potrzebuje konkretną sumę pieniędzy. NIe bardzo wiem czy dostane kredyt w jakimś banku a jeśli już to bardzo boje sie ze bedzie to dość długo trwało. Wiecie moze gdzie teraz najbardziej opłaca sie brać chwilówkę?Bo nie jestem zbyt obeznana w tych instytucjach.
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 22:09
Rozumiem że potrzebujesz gotówki i teraz jesteś w takiej sytuacji ale wydaje mi sie że chyba lepiej zrobisz jak pożyczysz te pieniadze o kogos z rodziny albo jakiejś znajomej oaoby bo chwilówki mają gigantyczne oprocentowanie.
Cytuj
AgataMad

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 10:55
Lepiej dobrze sie zastanow przed wzieciem chwilówki. Te instytucje wykorzystują desperacje ludzką z powodu pilnej potrzeby gotówkowej, a potem trzeba spłacać makabrycznie wielką pożyczkę.
Cytuj
Konstanty3

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 17:04
Odradzam Ci chwilówkę. Ich oferty kuszą brakiem odsetek jeśli spłacisz w określonym kilkutygodniowym terminie, minimum formalności, wystarczy tylko dowód itp. Lista jest długa jednak nie podkreślają tego, że oprocentowanie jest strasznie wysokie i w związku z tym Twoje raty będą kosmiczne do spłaty. Najczęściej nie stać nas by taką pożyczkę spłacić w terminie więc bierze się kolejna itd. Później pożyczka goni pożyczkę, a Ty zostajesz z pustym portfelem i dużym kredytem.
Cytuj
Irena00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 19:01
A uchowaj Boże ! Nie bierz takiej chwilówki! To jest gorsze niż wszystko, chyba gorsze jest już tylko pożyczanie od osób prywatnych, które potem potafia zabic by Cie zastraszyć. Lepiej poczekaj na normalny kredyt w normalnych banku.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:16
Ja chwilówki w życiu bym nie wzięła. Nie dość, że oprocentowanie jest gigantyczne to ja nie ufam tego typu firmom.
Może pożycz od kogoś z rodziny? Ewentualnie w Mbanku i pewnie w innych bankach też, mając konto można wziąć kredyt w 15 min. Może poszukaj czegoś takiego?
Cytuj
polokoktaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:22
Również odradzam chwilówkę. Sąsiad pożyczył 3 tysiące, a teraz musi spłacić 10. Chwilówki są dla dużo zarabiających osób, które potrzebują gotówki dosłownie na chwilę i zaraz ją spłacają, lub dla tych którzy trzy dni przed wypłatą potrzebują kilka stówek i w dniu wypłaty od razu biegną oddać pożyczone pieniążki. Wtedy chyba chwilówki są najbezpieczniejsze, chociaż przypuszczam, że i w takiej sytuacji znalazłby się haczyk.
Cytuj
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:17
Ja brałam kiedyś chwilówkę w Bocianie i nie było tak źle jak niektórzy piszą. Spłaciłam pożyczkę na czas i zaproponowano mi kolejną, o wiele korzystniejszą. Dla mnie takie chwilówki są ok pod warunkiem, że będzie się je spłacać w terminie by uniknąć odsetek.
Cytuj
Harry

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 15:20
Bocian mówisz? Hmm... Ja jakoś nie jestem do nich przekonany. Szczerze mówiąc w ogóle nie pochwalam brania pożyczek w parabankach, ich oferty są mocno naciągane i można się na nich nieźle przejechać. Ale jak kto woli, nie wszyscy mogą wziąć pożyczkę w normalnym banku.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 16:55
Nie ma czegoś takiego jak najlepsza chwilówka. Każdy parabank tak samo oszukuje i ma gigantyczne odsetki. Pożyczysz tysiąc oddasz dwa. To nie ma sensu a jak spóźnisz się z jedną ratą to zaraz będą cię straszyć windykacją, wiem coś o tym. Nie pakuj się w to lepiej zastaw coś w lombardzie.
Cytuj
Odpowiedź