• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Sygma bank

Zamknięty
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Karina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.1.2016 9:29
A ja słyszałam, ze sygma zwija działalnosc...
Cytuj
Janina

Niezarejestrowani

21.1.2016 15:34
Karina napisał
A ja słyszałam, ze sygma zwija działalnosc...


pierwsze słyszę, masz jakieś konkretne info? bo że sygma została przejęta przez BNP Paribas i będzie działał nadal pod nazwą Sygma Bank Polska to informacja z ich strony
Cytuj
fixon

Niezarejestrowani

21.1.2016 19:56
najważniejsze jest to, aby oferta się drastycznie nie zmieniła po zmianie nazwy, zobaczymy jak to się rozwinie, ale myślę ze nie ma co sie obawiać skoro bank oficjalnie informuje swoich klientów o zmianie
Cytuj
LeonLisz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.1.2016 8:18
Zobaczymy jak to będzie. Choć z drugiej strony oferty i tak nie mają jakiejś genialnej, jak patrzyłem na stronie, to raczej nic mnie nie zachwyciło.
Warunki często gorsze niż gdzie indziej.
Do tego naprawdę nie pamiętam sytuacji, w której przejęcie przez inny bank nie skończyłoby się pogorszeniem oferty.
Było kiedyś coś takiego?
Więc dość słabo widzę przyszłość Sygma Banku.
Cytuj
fixon

Niezarejestrowani

24.1.2016 18:46
wszystko zależy od tego co dla ciebie oznacza genialna oferta, czy spotkałeś się dotąd z taką ofertą na rynku? Poza tym czym innym jest czytanei a realne korzystanie z usług banku, to dwie różne kwestie. Ja z kolei uważam, że ich oferta jakoś drastycznie nie różni się od ofert innych banków, postawiłabym sygmę na równi z innymi bankami.
Cytuj
PakulaMac

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.1.2016 20:40
Ale Sygma bank jednak różni się chyba od innych. Z tego co wiem, to mają głównie kredyty w różnej postaci, nie mają za to jakichś innych usług. Nie pamiętam dokładnie o co chodziło, ale czy nie o konta osobiste?
Czy można u nich założyć konto?
Poza tym jednej osobie może się dany bank nie podobać, a drugiej wręcz przeciwnie.
Mi się na przykład wszyscy dziwią, że lubię aliorbank, bo nie jest on obecnie chyba zbyt popularny.
Cytuj
Zamknięty