• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Sygma bank

Zamknięty
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
hubertus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2015 7:15
Jak jest ich 4 na krzyż w całym kraju, to ja się nie dziwię, że większość osób myśli, że bank nie ma żadnych.
Sam mieszkam w Lublinie i tu ponoć jest jedna, ale gdzie? W życiu jej na oczy nie widziałem, więc też sądziłem, że bank nie ma u nas placówki.
Zresztą jeśli nie mają jakiejś fajnej oferty z tymi ratami, to po co ich szukać? A w sklepach z rtv, które odwiedzam raty daje chyba Credit Agricole, a nie SYgma.
Cytuj
Tomczi

Niezarejestrowani

10.9.2015 9:23
hubertus napisał
Jak jest ich 4 na krzyż w całym kraju, to ja się nie dziwię, że większość osób myśli, że bank nie ma żadnych.
Sam mieszkam w Lublinie i tu ponoć jest jedna, ale gdzie? W życiu jej na oczy nie widziałem, więc też sądziłem, że bank nie ma u nas placówki.
Zresztą jeśli nie mają jakiejś fajnej oferty z tymi ratami, to po co ich szukać? A w sklepach z rtv, które odwiedzam raty daje chyba Credit Agricole, a nie SYgma.
Zalezy w których sklepach...
Cytuj
Wienio

Niezarejestrowani

10.9.2015 10:12
Tomczi napisał
hubertus napisał
Jak jest ich 4 na krzyż w całym kraju, to ja się nie dziwię, że większość osób myśli, że bank nie ma żadnych.
Sam mieszkam w Lublinie i tu ponoć jest jedna, ale gdzie? W życiu jej na oczy nie widziałem, więc też sądziłem, że bank nie ma u nas placówki.
Zresztą jeśli nie mają jakiejś fajnej oferty z tymi ratami, to po co ich szukać? A w sklepach z rtv, które odwiedzam raty daje chyba Credit Agricole, a nie SYgma.
Zalezy w których sklepach...
A wjaki sposob to zalezy do sklepu To nie my wybieramy gdzie chcemy miec raty?
Cytuj
fellada

Niezarejestrowani

10.9.2015 11:02
to dziwne bo u mnie w mieście gdzei nie pójdziesz do skelpu kupować sprzęt na raty tam wszędzie kredytu udziela sygma bank
Cytuj
Tomczi

Niezarejestrowani

10.9.2015 11:04
Ale o czym my mówimy? Przecież jak jesteś w jakimś agd/rtv to możesz wziac sprzęt na raty, umowę podpisujesz na miejscu, może się wydawać, że ze sklepem, a tak na prawdę to są raty w banku.
Cytuj
fellada

Niezarejestrowani

12.9.2015 14:31
ale właśnie o to chodzi, że jak kupujesz sprzęt na raty to kredytu udziela ci nie sklep a bank, więc to z nim kupujesz sprzęt.
Cytuj
Henryk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2015 20:59
Ja właśnie niedawno widziałem, że Sygma bank daje raty w sklepach Heban, czyli nie rtv/agd, ale w meblowych także.
Ale może ktoś wie, czy to są te słynne raty 0%?
To zależy od sklepu, banku czy czego, że będą raty i warunki takie, a nie inne?
Bo każdy sklep trąbi, że dają na raty i nie są one oprocentowane, a jak dochodzi co do czego to oddaje się dwa razy więcej, niż się pożyczyło.
Cytuj
Malina

Niezarejestrowani

17.9.2015 15:59
tales napisał
Pewnie, że mają placówki, chyba ze cztery, wystarczy spojrzeć tu: https://www.sygmabank.pl/placowki
Mają też punkty obsługi klienta, których jest trochę więcej, ale też nie jakaś oszałamiająca ilość. Czyżby nie potrzebowali takich miejsc?
Choć w sumie, jeśli zajmują się głównie sprzedażą rat, to się nie dziwię, bo pewnie mają na tym dobry zarobek.

muszę trochę sprostować, sygma już od dawna ma o wiele szerszy pakiet usług finansowych niż tylko kredyt ratalny, spotkałem się z bardzo wieloma opiniami, pozytywnymi, na temat na przykład karty kredytowej sygmy, większość ludzi któzy o niej pisali twierdzi, że to najlepsza karta jaką mieli
Cytuj
PomPon

Niezarejestrowani

17.9.2015 16:04
A jaka konkretnie? CO daje? Jakieś bonusy?
Cytuj
Zapola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2015 7:31
Malina napisał

muszę trochę sprostować, sygma już od dawna ma o wiele szerszy pakiet usług finansowych niż tylko kredyt ratalny, spotkałem się z bardzo wieloma opiniami, pozytywnymi, na temat na przykład karty kredytowej sygmy, większość ludzi któzy o niej pisali twierdzi, że to najlepsza karta jaką mieli


Dokładnie, jakieś konkrety? Co ma ta karta, czego nie mają inne?
Bo napisać, że najlepsza, to każdy potrafi. Dla mnie szczerze powiedziawszy to każda karta kredytowa jest taka sama. No, może warto spojrzeć na te okresy bez odsetkowe, jak długo trwają i po tym je porównywać, ale na ogół wieloma czynnikami się nie różnią i jeśli spłaca się regularnie to ciężko wybrać, która jest najlepsza.
Cytuj
Zamknięty