• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Sygma bank

Zamknięty
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Fiołek58

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 12:58
Przeszukałam tu kilka działów i nie znalazłam nic o Sygma bank. Czyżbyście przeoczyli tę instytucję ? Właśnie zdrowo zaczęli się reklamować w telewizji.
Czy to jest bank, czy parabank ? ma jakiś nadzór, gwarancje ?

W sumie to i tak interesują mnie u nich oferty kredytowe, to nie za bardzo istotne czy splajtuje czy nie . Korzystał ktoś z was z ich usług ? Chętnie bym przeniosła tam konto z debetami z pekao.
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 0:14
Sygma Bank chyba jakoś nie zawojował polskiego rynku. Ja przynajmniej się nigdzie nie spotkałem z tym bankiem - na mieście nie widziałem żadnego oddziału. Ale jak się dobrze orientuje to Sygma Bank oni udziela dużo pożyczek ratalnych w marketach budowlanych typu Praktiker
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 14:54
a ja kojarze sygme były swego czasu takie reklamy z ludkiem jak z teledysków mobiego :) ale teraz praktycznie słuch o nich zaginął. to co znalazłem na necie ze maja juz 28 jak to okreslają swoich wysp czyli placówek ;) to nie za duzo w skali całego państwa, wiec pewnie nie sa jakimś znaczącym graczem :)
Cytuj
Malicki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 12:46
O jak właśnie jakoś kojarzę ten Sygma Bank. Co prawda oni chyba skupiją sie na pożyczkach ratalnych w tych wszystkich marketach i chyba chcą po cuchy wygryźć Żagla ale nie wiem czy i sie to uda. To że mają tyle placówek oznacza że dopiero sie rozkręcają ale może za jakiś czas wyskoczą z wielką reklamą i wtedy sie zdziwimy ;)
Cytuj
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 15:04
hehe ja juz nawet zapomnialam ze jest cos takiego jak żagiel bo w marketach widze albo santandera albo lucasa, sygme wydaje mi sie ze kiedys widziałam w jakims takim marketcie z elektroniką media markt albo krótyś z tego typu :)
Cytuj
muminek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2014 6:54
Kojarzę nazwę ale nie mogę jej przyczepić do żadnego banku w moim mieście ani do żadnej reklamy. Chyba nie zawojowali naszego rynku skoro nigdzie ich nie ma. W ogóle wydaje mi się, że nowym bankom ciężko będzie przebić te które są na rynku od wielu lat.
Cytuj
ryjek82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 7:07
Kojarzę ten bank. Widziałem nie raz ich reklamę w TV ale nie wiem czy mają jakąś placówkę u nas w mieście. Szczerze mówiąc nie widziałem żadnej. Może to bank internetowy? Istnieją w ogóle takie? Mogę popytać wśród znajomych czy mieli styczność z tym bankiem ale nie sądzę...
Cytuj
Storczykowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 15:47
Istnieje wiele banków internetowych :) Wystarczy dobrze poszukać. Co do Sygma Banku, oni jakoś kojarzą mi sie z tymi wszystkimi parabankami i chwilówkami i nie jestem przekonana czy to przypadkiem nie jest właśnie taki bank.
Cytuj
Julia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 12:48
Musi się chyba jeszcze trochę poreklamować, żeby ludzie obyli się z jego nazwą, obecnością na rynku i zaczęli mu ufać. Mimo, że jest już długo, to wcale zbyt wiele o nim nie słychać, a jakiejś ogromnej furrory swoją ofertą nie robi. Ja należę właśnie do ludzi, którzy muszą o takich instytucjach słyszeć bardzo dużo, żeby skusić się na ich ofertę, więc raczej konta bym tam nie przeniosła.
Cytuj
jacek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 23:10
spotykałem się z bardzo niekorzystnymi opiniami na temat Sygma Banku, głównie dotyczącymi kredytów. Podobno tak samo jak to jest z parabankami naliczają sobie koszty za wszelkie monity takie jak telefony czy listy napominające do zapłaty i to po 10 czy 15 zł od każdego. Jak dla mnie to żaden bank. Zwykły parabank żerujący na ludziach w potrzebie.
Cytuj
Zamknięty