• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Sygma bank

Zamknięty
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
fellada

Niezarejestrowani

16.12.2015 16:34
wiadomo każemu może zdarzyć się problem w spłacie kredytu, ale dzięki takim ubezpieczeniom jak w sygma banku można spokojnie wziąć kredyt bo ubezpieczenie nas chroni przed brakiem możliwości spłacania kredytu.
Cytuj
BartStec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.12.2015 8:35
Mirra napisał
to bardzo dobra zasada, a dogadać się zawsze można z tym, ze jest bardzo wielu ludzi którzy od razu wpadają w histerię i za niespłacanie obwiniają od razy bank, ja czasem spóźniam się z zapłaceniem w x kwoty przewidzianej do spłaty i nie ma żadnych problemów


To pewnie też zależy, o ile się spóźniasz z tą ratą.
To znaczy, że x nie nalicza odsetek karnych? Nie wiesz, do ilu dni?
Taka informacja jest przydatna, bo niektóre banki naliczają przecież.
Oczywiście, jak ktoś długo się spóźnia to informacja na pewno pójdzie do BIK.
Co do ubezpieczenia, to nie byłbym taki pewien, czy ono rzeczywiście chroni przed czymkolwiek.
Czy obejmuje także utratę dochodu z umów cywilnoprawnych?
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Judym

Niezarejestrowani

17.12.2015 9:16
BartStec napisał
Mirra napisał
to bardzo dobra zasada, a dogadać się zawsze można z tym, ze jest bardzo wielu ludzi którzy od razu wpadają w histerię i za niespłacanie obwiniają od razy bank, ja czasem spóźniam się z zapłaceniem w x kwoty przewidzianej do spłaty i nie ma żadnych problemów


To pewnie też zależy, o ile się spóźniasz z tą ratą.
To znaczy, że x nie nalicza odsetek karnych? Nie wiesz, do ilu dni?
Taka informacja jest przydatna, bo niektóre banki naliczają przecież.
Oczywiście, jak ktoś długo się spóźnia to informacja na pewno pójdzie do BIK.
Co do ubezpieczenia, to nie byłbym taki pewien, czy ono rzeczywiście chroni przed czymkolwiek.
Czy obejmuje także utratę dochodu z umów cywilnoprawnych?
Problemów może i nie ma, ale trzeba za to na pewno płacić. Skoro są daty spłaty to należy ich przestrzegać...
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
nnatan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.12.2015 15:20
Ja jestem zdania, że te ubezpieczenia nas w ogóle nie chronią, bo zawsze znajdzie się jakiś kruczek, który powoduje, że nie zaliczamy się do wypłaty ubezpieczenia.
I to jest tylko strata pieniędzy.
A jeśli chodzi o umowy cywilnoprawne to prawie na pewno takie ubezpieczenie ich nie obejmuje.
Mylę się?
Jeśli tak, to mnie poprawcie, ale sądzę, że nie.
Cytuj
fellada

Niezarejestrowani

17.12.2015 15:31
raty powinieneś spłacać regularnie trzymając się dat, w x masz ten plus, że możesz wybrać z bankiem dzień spłaty raty, dzięki temu możesz dopasować się do dnia wypłaty, wiec sam możesz wybrać.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

18.12.2015 0:26
heh warunku ubezpieczenia znajdziesz w OWU, jeśli umowa zostaje zawarta to obowiązuje i można z niego skorzystać, problem jest taki że 99% osób nie wie od czego ma ubezpieczenia i potem z nich nie korzysta nawet kiedy może
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
MonikaA.

Niezarejestrowani

22.12.2015 12:23
jestem ciekawa jak zmieni się x po przejęciu przez paris bas, mam nadzieję, że będzie bardziej korzystnie dla klientów i że poszerzą asortyment
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
fellada

Niezarejestrowani

23.12.2015 11:55
najważniejsze, żeby po przejęciu nie zmienili swojego nastawienia do klienta i żeby to on w konsekwencji nie czuł sie poszkodowany.
Cytuj
MonikaA.

Niezarejestrowani

14.1.2016 18:46
fellada napisał
a z jakich usług x banku korzystasz?

kiedyś na x trafiłam dzięki kredytowi ratalnemu, ale od te pory się nieźle rozwinęli, w tej chwili mam i używam kartę kredytowa, mam ubezpieczenie myltigwarancja i przed świętami wzięłam kredyt gotówkowy ;)
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
lawinia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.1.2016 8:12
MonikaA. napisał

kiedyś na x trafiłam dzięki kredytowi ratalnemu, ale od te pory się nieźle rozwinęli, w tej chwili mam i używam kartę kredytowa, mam ubezpieczenie myltigwarancja i przed świętami wzięłam kredyt gotówkowy ;)


Multigwarancja? A co to za produkt?
Nigdy o czymś takim nie słyszałam.
To jakaś przedłużona gwarancja na sprzęty?
Ja niedawno kupiłam telefon i jestem ciekawa, czy mogłabym gdzieś go ubezpieczyć na dłużej.
Może nie był bardzo drogi, ale jednak wolałabym, żeby miał jakieś ubezpieczenie i zastanawiam się jak to zrobić.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Zamknięty