• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Sygma bank

Zamknięty
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2015 9:21
fellada napisał
ja jednak nie zdecydowałabym się na wzięcie kredytu w mało znanej instytucji finansowej, nawet jak brałam karte kredytową w sygma banku to długo się zastanawiałam, a przecież to tylko karta kredytowa, w przypadku finansów trzeba naprawdę zwrócić szczególną uwagę na to z kim decydujemy się na współpracę.


Ale dlaczego?
Ja własnie kredyt mógłbym wziąć wszędzie, gdzie byłby na dobrych warunkach. W końcu w tym momencie największe ryzyko ponosi bank.
Za to byle komu nie powierzyłbym swoich oszczędności, no i dotyczy to także konta osobistego.
A kredyt?
Tu mam akurat całkiem odmienne zdanie.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

3.11.2015 10:45
Jeśli klient jest dobry to ma wybór, więc nie musi brać tego co mu dają...

swoją drogą bank nie ponosi wielkiego ryzyka:)
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
fellada

Niezarejestrowani

5.11.2015 11:29
dlatego najlepiej szukać opinii na temat banku zanim zdecydujemy się z nim współpracować, poza tym zawsze można odstąpić od umowy w przeciągu kilku dni po podpisaniu umowy.
Cytuj
Finka

Niezarejestrowani

5.11.2015 12:17
Jakie bank ponosi ryzyko? Komornik zadziała i po ryzyku. W takich układach w gorszej sytuacji są klienci.
Cytuj
Marlenka

Niezarejestrowani

9.11.2015 13:12
teraz jak wszystko przenosi się do netu, to warto korzystać z platformy internetowej którą sygma ma i to bardzo dobrą, można prawie wszystko załatwić i sprawdzić, polecam, ja teraz właściwie z innej drogi nie korzystam
Cytuj
tales

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2015 15:11
Czy jeśli upadłby bank w którym mam kredyt, to co się ze mną dzieje? Nie mówię, że Sygma, to czysto hipotetyczna sytuacja.
Bo piszecie, że warto czytać opinie o bankach, zanim się z nimi pójdzie na współpracę, no ale co nas obchodzi komu będziemy spłacać?
Dali to dali, przecież już nie zabiorą. Prawda?
Cytuj
ariela

Niezarejestrowani

15.11.2015 20:18
nie ni sygma jest dość popularnym bankiem i wcale nie aż tak nieznanym, wystarczy poszukać na forach, poza tym, kiedyś dawno temu sygma kojarzyła się jedynie z kredytem ratalny, teraz natomiast ma dość korzystną kartę kredytową i sporo ubezpieczeń
Cytuj
fogorka

Niezarejestrowani

15.11.2015 20:59
Marlenka napisał
teraz jak wszystko przenosi się do netu, to warto korzystać z platformy internetowej którą sygma ma i to bardzo dobrą, można prawie wszystko załatwić i sprawdzić, polecam, ja teraz właściwie z innej drogi nie korzystam

sprawdziłam sobie tą opcję rzeczywiście można wziąć kredyt bez wychodzenia z domu, dokumenty wysyłają kurierem po podpisaniu i odesłaniu praktycznie następnego dnia dostajesz pieniądze na konto, bardzo wygodne i oszczędzające czas rozwiązanie.
Cytuj
Steven

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.11.2015 8:07
Ma korzystną ofertę kredytową, czyli konkretnie co? Na jakich zasadach dają kredyty? Ma niskie RRSO?
Co konkretnie wyróżnia ich kartę kredytową?
To, że ktoś pisze, że jest ok i dobrze, dla każdego może znaczyć coś innego. Mnie najbardziej interesuje czy kredyt jest tani. Czy u nich jest tani?
A to, że pieniądze można dostać na drugi dzień to ma być szybko? Są banki, gdzie pieniądze są po kilkunastu minutach na koncie.
Cytuj
grymłka

Niezarejestrowani

20.11.2015 21:09
Steven napisał
Ma korzystną ofertę kredytową, czyli konkretnie co? Na jakich zasadach dają kredyty? Ma niskie RRSO?
Co konkretnie wyróżnia ich kartę kredytową?
To, że ktoś pisze, że jest ok i dobrze, dla każdego może znaczyć coś innego. Mnie najbardziej interesuje czy kredyt jest tani. Czy u nich jest tani?
A to, że pieniądze można dostać na drugi dzień to ma być szybko? Są banki, gdzie pieniądze są po kilkunastu minutach na koncie.

Steven napisał
Ma korzystną ofertę kredytową, czyli konkretnie co? Na jakich zasadach dają kredyty? Ma niskie RRSO?
Co konkretnie wyróżnia ich kartę kredytową?
To, że ktoś pisze, że jest ok i dobrze, dla każdego może znaczyć coś innego. Mnie najbardziej interesuje czy kredyt jest tani. Czy u nich jest tani?
A to, że pieniądze można dostać na drugi dzień to ma być szybko? Są banki, gdzie pieniądze są po kilkunastu minutach na koncie.

w sygma banku dostajesz darmowego doradcę do twojej dyspozycji, z którym możesz negocjować warunki kredytu, co raczej jest normalną praktyką, z reszta banki nie zawsze pokazują realne koszty kredytu na stronie internetowej wiec i tak koniec końców trafimy do doradcy bankowego, który jasno określi koszty kredytu i jego oprocentowanie.
Cytuj
Zamknięty