• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Sygma bank

Zamknięty
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Anita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.11.2015 18:28
grymłka ale przecież darmowi doradcy są wszędzie!
Nie tylko w bankach, ale są też tacy niezależni, którzy maja oferty od wielu różnych banków, więc moim zdaniem są albo przynajmniej powinni być bardziej obiektywni.
Moim zdaniem to żaden plus tego banku, że też ma doradców.
No i mówienie, że gdzieś są dobre kredyty nie jest trochę na wyrost?
Przecież to, że jedna osoba dostała w danym banku dobry kredyt, to nie znaczy, że inna też taki dostanie.
Cytuj
fellada

Niezarejestrowani

22.11.2015 20:45
ja już nie raz nasłuchałam się jak to niezależni doradcy doradzali moim znajomym jednocześnie wprowadzając ich w maliny, a według mnie jak każdy bank ma swojego doradę finansowego to łatwiej porównywać oferty, poza tym jeśli jest to darmowa usługa to dlaczego nie skorzystać. Poza tym nie rozumiem, dlaczego piszesz, że jeśli bank posiada doradcę to nie jest to żaden plus, ja uważam zupełnie inaczej.
Cytuj
arturH

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.11.2015 8:26
Ja zapytam inaczej, czy jakikolwiek bank nie posiada doradcy?
Myślę, że Anicie chodziło o to, że nie jest to coś, co wyróżnia jeden bank spośród innych, a nie że nie jest to dobre rozwiązanie.
No i skąd pewność, że doradca bankowy dobrze nam doradzi? że nie przemilczy czegoś ważnego, o co zapomnimy zapytać?
U niezależnego mimo wszystko jest na to mniejsza szansa.
Poza tym, żeby porównać ofertę w kilku bankach to twoim sposobem trzeba by chodzić od jednego do drugiego i ile to się czasu zmarnuje? Potem jeszcze w domu sobie porównać. A tak idziemy do jednej osoby, która może nam przedstawić oferty z kilkunastu banków.
Cytuj
Koralowa

Niezarejestrowani

24.11.2015 9:28
arturH napisał
Ja zapytam inaczej, czy jakikolwiek bank nie posiada doradcy?
Myślę, że Anicie chodziło o to, że nie jest to coś, co wyróżnia jeden bank spośród innych, a nie że nie jest to dobre rozwiązanie.
No i skąd pewność, że doradca bankowy dobrze nam doradzi? że nie przemilczy czegoś ważnego, o co zapomnimy zapytać?
U niezależnego mimo wszystko jest na to mniejsza szansa.
Poza tym, żeby porównać ofertę w kilku bankach to twoim sposobem trzeba by chodzić od jednego do drugiego i ile to się czasu zmarnuje? Potem jeszcze w domu sobie porównać. A tak idziemy do jednej osoby, która może nam przedstawić oferty z kilkunastu banków.
Nie zapominajmy, ze doradcy tez czesto współpracują z bankami, wiec może im bardziej zleżeć na sprzedaży tej a nie innej oferty.
Cytuj
grymłka

Niezarejestrowani

24.11.2015 22:03
tak czy owak każdy może mieć odrębne zdanie, ja uważam darmowego doradcę w banku za plus, nic nas to nie kosztuje a skorzystać moim zdaniem warto bo więcej możemy się dowiedzieć o samej ofercie. Super opcją jest też doradca, który może przekazać nam wstępna decyzję kredytową bez wychodzenia z domu, wiem na pewno że w sygma banku jest tak, że możesz wszystkie formalności załatwić online bez straty czasu. Mam wrażenie że teraz online to można załatwić wszystko, w sumie to wygodne ale przez to coraz mniej obcujemy z innymi ludźmi.
Cytuj
ariela

Niezarejestrowani

25.11.2015 15:56
grymłka napisał
tak czy owak każdy może mieć odrębne zdanie, ja uważam darmowego doradcę w banku za plus, nic nas to nie kosztuje a skorzystać moim zdaniem warto bo więcej możemy się dowiedzieć o samej ofercie. Super opcją jest też doradca, który może przekazać nam wstępna decyzję kredytową bez wychodzenia z domu, wiem na pewno że w sygma banku jest tak, że możesz wszystkie formalności załatwić online bez straty czasu. Mam wrażenie że teraz online to można załatwić wszystko, w sumie to wygodne ale przez to coraz mniej obcujemy z innymi ludźmi.

teraz tylko chwilówki nie maja obsługi online bo trzeba obejrzeć mieszkanie które będzie się za tydzień windykować, co do sygmy to czasem warto pójść i porozmawiać z profesjonalnym doradcą, których w tym banku maja, wiem bo sprawdziłam na własne że tak powiem oczy, bardzo profesjonalnie mi doradzili ubezpieczenie które się okazało przydatne
Cytuj
grymałka

Niezarejestrowani

25.11.2015 20:40
ariela napisał

teraz tylko chwilówki nie maja obsługi online bo trzeba obejrzeć mieszkanie które będzie się za tydzień windykować, co do sygmy to czasem warto pójść i porozmawiać z profesjonalnym doradcą, których w tym banku maja, wiem bo sprawdziłam na własne że tak powiem oczy, bardzo profesjonalnie mi doradzili ubezpieczenie które się okazało przydatne

ale ubezpieczenia tez można u nich wykupić online, więc i w tym przypadku nie angażujemy swojego czasu na bieganie po placówkach, więc wszystko sprowadza się do obsługi online, według mnie to ogromne ułatwienie bo nie każdy ma czas na to żeby załatwiać coś osobiście, z resztą jak jak kończę pracę to już wszystkie punkty usługowe są już dawno pozamykane, tak jak pewnie u większości osób.
Cytuj
Artur PawlakDinero-Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

27.11.2015 12:20
W tym tygodniu wziąłem w Sygma Bank za pośrednictwem Komputronika laptopa na 10 rat. Nie przepłacam na tym interesie ani złotówki. Laptop kosztował 2999 zł, otrzymałem 10 rat po 299,90 zł. Procedura bardzo szybka- sporządzenie wniosku przez pracownika Komputronika trwało 10 minut. Decyzja kredytowa 2 minuty (wow!), umowa klarowna i przejrzysta. Jedyne do czego można się przyczepić to że razem z kredytem ratalnym wciskają kartę kredytową . Otrzymam kartę z limitem 3500 zł. Oczywiście nie będę jej aktywował, od razu zamknę produkt. Ogólnie polecam :)
Cytuj
Artur Pawlak

Szukasz kredytu?
tel. 601855592
biuro@dinero-finanse.pl
www.dinero-finanse.pl
Olena

Niezarejestrowani

27.11.2015 17:03
tales napisał
Pewnie, że mają placówki, chyba ze cztery, wystarczy spojrzeć tu: https://www.sygmabank.pl/placowki
Mają też punkty obsługi klienta, których jest trochę więcej, ale też nie jakaś oszałamiająca ilość. Czyżby nie potrzebowali takich miejsc?
Choć w sumie, jeśli zajmują się głównie sprzedażą rat, to się nie dziwię, bo pewnie mają na tym dobry zarobek.


nie no sygma to nie przede wszystkim sprzedaż rat, może kiedyś teraz już nie, jeśli kogoś interesuje to maja naprawdę dobrą kartę kredytową o kilka ciekawych nigdzie nie spotykanych ubezpieczeń w rodzaju na przykład multigwarancji
Cytuj
grymałka

Niezarejestrowani

27.11.2015 22:35
Artur Pawlak napisał
W tym tygodniu wziąłem w Sygma Bank za pośrednictwem Komputronika laptopa na 10 rat. Nie przepłacam na tym interesie ani złotówki. Laptop kosztował 2999 zł, otrzymałem 10 rat po 299,90 zł. Procedura bardzo szybka- sporządzenie wniosku przez pracownika Komputronika trwało 10 minut. Decyzja kredytowa 2 minuty (wow!), umowa klarowna i przejrzysta. Jedyne do czego można się przyczepić to że razem z kredytem ratalnym wciskają kartę kredytową . Otrzymam kartę z limitem 3500 zł. Oczywiście nie będę jej aktywował, od razu zamknę produkt. Ogólnie polecam :)

generalnie to sygma błyskawicznie wydaje decyzję o kredycie, ja jak brałam laptopa to też w sumie czekałam chwilę na decyzję o kredycie ratalnym, co do decyzji o nieaktywowaniu karty kredytowej sygma banku to radzę Ci jeszcze przemyśleć sprawę bo dzięki niej możesz sporo skorzystać zobacz sobie sygmabonus.pl, warto przeanalizować czy nie aktywując jej nie stracisz.
Cytuj
Zamknięty