• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy nasze lokaty są bezpieczne?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kijanka

Niezarejestrowani

7.10.2015 8:21
Daniel napisał
JeremiGru napisał
No właśnie chodzi o to, żeby nie zaślepiła nas chęć zysku...


Dlatego jest różnica pomiędzy inwestowaniem, a świadomym inwestowaniem.
Ktoś mi nie raz mówi, że 5% w skali miesiąca to pokaźny zysk, ale kto nam ten próg zysku ustala??
Niebawem minie 2 miesiąc od mojego pierwszego postu na temat tych że ryzykownych "produktów" i kolejne 5-7% zysku w kieszeni :)
Każdy jest kowalem swojego losu :) ja kuję póki żelazo gorące.
Ciekawe przez jaki czas bedzie Pan tak faktycznie "kuł to żelazo"
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2015 13:07
Kijanka napisał
Ciekawe przez jaki czas bedzie Pan tak faktycznie "kuł to żelazo"


Tak długo jak to jest tylko możliwe. Choćby miało to trwać jeszcze dzień dwa to już jestem do przodu 25%, a to mówi samo za siebie.
Nasz naród jest tak spaczony mentalnie, że jak komuś się coś udaje to zaraz zaczynają biadolić, a to właśnie od ludzi sukcesu powinno brać się przykład.
Osłabiają mnie takie komentarze.
Generalnie wychodzę z założenia, aby działać nie narzekać jak to życie jest ciężki i że pewnie mi się nie uda, takie osoby nigdy nie osiągną sukcesu - NIGDY.
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 7.10.2015 13:08
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
smay

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2015 14:57
No i ja chciałam się zalogować w tym programie, a mail aktywacyjny mi nie chce przyjść.
Czy mogę spróbować założyć jeszcze jedno konto z moimi danymi, ale innym emailem?
Tam było coś napisane na temat tego, że nie wszystkie serwisy oni obsługują, ale akurat onet nie był wymieniony, więc myślałam, że przejdzie.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2015 17:22
smay napisał
No i ja chciałam się zalogować w tym programie, a mail aktywacyjny mi nie chce przyjść.
Czy mogę spróbować założyć jeszcze jedno konto z moimi danymi, ale innym emailem?
Tam było coś napisane na temat tego, że nie wszystkie serwisy oni obsługują, ale akurat onet nie był wymieniony, więc myślałam, że przejdzie.


Nie ma możliwości założenia jeszcze raz konta na te same dane, gdyż system odczyta to jako double account i będzie blokada.
Support wysyłał z własnej strony maila jeszcze raz i nadal go poczta nigdzie nie odczytała. Nigdy się coś takiego nie wydarzyło nikomu, a zawsze opcja resend pomagała.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Andrzej L

Niezarejestrowani

17.10.2015 11:12
A jak to jest z tymi lokatami, że miałem lokatę w banku xxx bodajże około 4%. Dzisiaj patrzę, że zamiast 4% jest 2,2%. W banku mi powiedzieli, iż promocja się skończyła, ale nikt podczas podpisywania umowy nie wspominał o ramach czasowych i na umowie też tego nie widzę. Mogę żądać przywrócenia wcześniejszych warunków, czy darować sobie i zmienić bank?
Cytuj
filippp

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.10.2015 20:28
A nie skończył się okres, na jaki lokata była zawarta? Na przykład miesiąc czy trzy miesiące? Wówczas mogło być tak, że lokata uległa automatycznemu przedłużeniu, ale wtedy obowiązuje już inne oprocentowanie.
Może się mylę, ale tak mi się wydaje, że się dzieje. Najwyżej niech mnie jakiś doradca poprawi.
Sam nigdy nie słyszałem, żeby bank od tak w trakcie trwania promocyjnej lokaty zmienił oprocentowanie.
Cytuj
Koala

Niezarejestrowani

22.10.2015 15:41
Nie może przecież tego zrobic! Samemu zmieniac oprocentowanie. Ale faktycznie może sie lokata automatycznie przedłużyć, jeśli nie wydasz innej dyspozycji.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

22.10.2015 18:41
Andrzej L napisał
A jak to jest z tymi lokatami, że miałem lokatę w banku xxx bodajże około 4%. Dzisiaj patrzę, że zamiast 4% jest 2,2%. W banku mi powiedzieli, iż promocja się skończyła, ale nikt podczas podpisywania umowy nie wspominał o ramach czasowych i na umowie też tego nie widzę. Mogę żądać przywrócenia wcześniejszych warunków, czy darować sobie i zmienić bank?


Jak jest zawierana lokata, trzeba zawsze zwrócić uwagę na jej odnawialność. Obecnie w większości regulaminów lokat jest zapis, który mówi, że lokata odnawia się, ale na warunkach lokaty standardowej. Wielu bankom chodzi o pozyskanie klienta. Dają na początek wyższe oprocentowanie, a kiedy już jesteś ich klientem, to oprocentowanie jest zupełnie inne. Dlatego wielu klientów w momencie zawierania lokaty decyduje się na tylko jeden okres, potem szuka innego banku z najwyższą lokata i tak w kółko.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

24.10.2015 10:46
Dodam takie małe PS. do tematu.

Teoretycznie nasze lokaty są bezpiecznie. Nie radzę jednak wszystkich pieniędzy trzymać w banku - system finansowy jest na tyle przekłamany i pokręcony w tym momencie, że kwestią czasu jest kolejny wielki kryzys, kryzys z kolei skończy się albo kolejną falą zadłużenia albo resetem. Mała Grecja może spowodować problem na skalę globalną, wtedy problemy z wypłatą nie będą tylko na takim małym cyprze ale także i w Polsce, dlatego większość Państw chce iść w stronę cyfrowego pieniądza a odchodzenie od papierowego bo tu już nawet nie trzeba będzie go dodrukowywać żeby zrobić mały przekręt ;)

Lokaty na ten moment są w miarę bezpieczne, ale niech nikt nie daje za nie swojej głowy.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.10.2015 12:56
Artur Sarnecki napisał

Teoretycznie nasze lokaty są bezpiecznie. Nie radzę jednak wszystkich pieniędzy trzymać w banku - system finansowy jest na tyle przekłamany i pokręcony w tym momencie, że kwestią czasu jest kolejny wielki kryzys, kryzys z kolei skończy się albo kolejną falą zadłużenia albo resetem. Mała Grecja może spowodować problem na skalę globalną, wtedy problemy z wypłatą nie będą tylko na takim małym cyprze ale także i w Polsce


Pytanie jak długo to jeszcze potrwa?:) a dług państwa rośnie i rośnie.. i oczywiście lokata to bardzo bezpieczna "inwestycja" w końcu posiada gwarancje BFG (śmiech) :)

Artur Sarnecki napisał
(...) dlatego większość Państw chce iść w stronę cyfrowego pieniądza a odchodzenie od papierowego bo tu już nawet nie trzeba będzie go dodrukowywać żeby zrobić mały przekręt ;)


Oby nigdy do tego nie doszło. Przekręt w tym momencie to najmniejsze zagrożenie dla takich jednostek jak my, bo to, że przekręt gonił by przekręt to czysta oczywistość.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Odpowiedź