• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy nasze lokaty są bezpieczne?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Golumn

Niezarejestrowani

21.9.2015 9:35
Daniel napisał
Miron napisał
Trochę propaganda. A dlaczego banki miałyby padać? Są jakieś sygnały? Bez przesady.


To jest sygnał ostrzegawczy. Bank to nie takie piękne i bezpieczne miejsce jak każdemu może się zdawać.
Czy mogą zacząć padać? a tak naprawdę to jakie informacje każdy ma na temat jakiegokolwiek banku? hmm.. komu w ogóle chce się to sprawdzać? :)

jacek-d napisał
Więc co ma zrobić człowiek, który chce po prostu gdzieś przechować swoje pieniądze? Nie zarabiać na nich, ale też nie stracić?


Nigdy nie przechowywać w jednym miejscu wszystkich oszczędności, a do tego próbować inwestować część swoich pieniędzy. Ja inwestuje od ponad 1,5 roku zostawiając banki mocno za plecami i stopa zwrotu to ponad 125%. Trzeba korzystać z wielu okazji, jeżeli jest tylko możliwość na tym zarobić.
Pan ciagle o jednym. A co jesli padnie promowana przez Pana firma?
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.9.2015 10:08
Golumn napisał
Pan ciagle o jednym. A co jesli padnie promowana przez Pana firma?


Odpowiadam na główne pytanie tematu :) bo jak widać wiele osób nie wie jak "ich" produkt wygląda naprawdę.
A co do mojego projektu, jeśli zacznie padać to już mnie na pokładzie nie będzie, tak samo jak i osoby które ze mną współpracują :) w rankingu Alexa tendencja jest ciągle wzrostowa. Niech przyjdzie okres stabilizacji to wówczas pomyślę :)
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
tomaszriddle

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.9.2015 14:03
Czyli osoby, które z pańskiego polecenia założą tam konta będzie pan wspierał i powie, kiedy wycofać kapitał?
Gdzieś pisał pan, że jeszcze co najmniej kilka miesięcy to przetrwa, czyli ile najwięcej można w to zainwestować, żeby się zwróciło?
Bo musimy w tym chyba trochę pobyć, żeby kapitał nam 'odrósł' z tego, co zrozumiałem.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.9.2015 14:35
tomaszriddle napisał
Czyli osoby, które z pańskiego polecenia założą tam konta będzie pan wspierał i powie, kiedy wycofać kapitał?


Będę wspierał i dawał wskazówki. Po prostu pokażę strategie której ja się trzymam.

tomaszriddle napisał
Gdzieś pisał pan, że jeszcze co najmniej kilka miesięcy to przetrwa, czyli ile najwięcej można w to zainwestować, żeby się zwróciło?
Bo musimy w tym chyba trochę pobyć, żeby kapitał nam 'odrósł' z tego, co zrozumiałem.


W mojej chłodnej opinii przetrwa to jeszcze 4-6 miesięcy, większość zaś twierdzi, iż będzie to ponad 10 miesięcy.
Ile najwięcej? nie ma limitów.. Ja wszedłem za 40% moich oszczędności, ale to moje pieniądze i moje ryzyko, a skoro coś przynosi mi stały zysk to mogę to ryzyko podjąć :)
Niereinwestowany kapitał w pełni zwraca się nam po 55 dniach z wypracowanym 10% zyskiem.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
OlgaKnysz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2015 10:44
Daniel napisał
tomaszriddle napisał
Czyli osoby, które z pańskiego polecenia założą tam konta będzie pan wspierał i powie, kiedy wycofać kapitał?


Będę wspierał i dawał wskazówki. Po prostu pokażę strategie której ja się trzymam.

tomaszriddle napisał
Gdzieś pisał pan, że jeszcze co najmniej kilka miesięcy to przetrwa, czyli ile najwięcej można w to zainwestować, żeby się zwróciło?
Bo musimy w tym chyba trochę pobyć, żeby kapitał nam 'odrósł' z tego, co zrozumiałem.


W mojej chłodnej opinii przetrwa to jeszcze 4-6 miesięcy, większość zaś twierdzi, iż będzie to ponad 10 miesięcy.
Ile najwięcej? nie ma limitów.. Ja wszedłem za 40% moich oszczędności, ale to moje pieniądze i moje ryzyko, a skoro coś przynosi mi stały zysk to mogę to ryzyko podjąć :)
Niereinwestowany kapitał w pełni zwraca się nam po 55 dniach z wypracowanym 10% zyskiem.
Ale na poczatku nie miał Pan pewności, ze to chwyci.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2015 17:39
OlgaKnysz napisał
Ale na poczatku nie miał Pan pewności, ze to chwyci.


Do każdej opcji trzeba podchodzić z trzeźwym podejściem i moje takowe było. I pewność od początku miałem, bo inaczej sam bym w to nie wchodził.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Lutek

Niezarejestrowani

23.9.2015 10:11
A gdyby Pan na początku tracił dalej by Pan w to inwestował?
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2015 10:34
Lutek napisał
A gdyby Pan na początku tracił dalej by Pan w to inwestował?


Ale w tej opcji nie traciłem i nie tracę. A od momentu napisania pierwszej wiadomości związanej z moją obecna inwestycją każdy kto wszedł zainkasował ponad 5% zysk.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
AnatolNowaczek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2015 10:54
Daniel napisał
Lutek napisał
A gdyby Pan na początku tracił dalej by Pan w to inwestował?


Ale w tej opcji nie traciłem i nie tracę. A od momentu napisania pierwszej wiadomości związanej z moją obecna inwestycją każdy kto wszedł zainkasował ponad 5% zysk.
TO az trudne do uwierzenia. Przecież nie byłoby osoby, która nie chciałaby tak inwestować...
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2015 12:29
AnatolNowaczek napisał
TO az trudne do uwierzenia. Przecież nie byłoby osoby, która nie chciałaby tak inwestować...


A jednak.. Szkoda, iż nie ma możliwości tutaj wklejenia screenów z wypłat, wówczas każdy by widział jakie to proste. No ale trudno.
No i niestety czas ucieka.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Odpowiedź