• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy nasze lokaty są bezpieczne?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
AdamN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2015 11:38
Tomasz napisał
Najważniejsza jest wiedza, jeśli chodzi o finanse. Jeśli ktoś jest zorientowany to na prawdę może zarobić dobre pieniądze. Jeśli robi coś na chybił trafił to pewności mieć nie można.


No to chłopak pokazał sposób na pokaźny zarobek i co? zawsze tam gdzie są duże pieniądze do wyrwania to ludzie widzą wielki i gruby mur. Bo to nie możliwe, bo się nie da, bo mi się nie uda, a czy ktoś spróbował? dopytał? czytając niektóre odpowiedzi nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Polak tylko narzeka całe życie zamiast chwytać byka za rogi.
Faktycznie panie Danielu, ludzkiej mentalności nie da się zmienić i nie opłaca się z nią walczyć.
Cytuj
Lis

Niezarejestrowani

1.10.2015 12:13
AdamN napisał
Tomasz napisał
Najważniejsza jest wiedza, jeśli chodzi o finanse. Jeśli ktoś jest zorientowany to na prawdę może zarobić dobre pieniądze. Jeśli robi coś na chybił trafił to pewności mieć nie można.


No to chłopak pokazał sposób na pokaźny zarobek i co? zawsze tam gdzie są duże pieniądze do wyrwania to ludzie widzą wielki i gruby mur. Bo to nie możliwe, bo się nie da, bo mi się nie uda, a czy ktoś spróbował? dopytał? czytając niektóre odpowiedzi nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Polak tylko narzeka całe życie zamiast chwytać byka za rogi.
Faktycznie panie Danielu, ludzkiej mentalności nie da się zmienić i nie opłaca się z nią walczyć.
To że ktoś nie chce ryzykowac, nie od razu oznacza, że to naganne. Jedni są bardziej skłonni, inni mniej. Tak już jest.
Cytuj
Paweł

Niezarejestrowani

1.10.2015 15:39
Jasne, że tak. To że ludzie nie graja na giełdzie nie zawsze znaczy, że się nie znają. Mogą na przykład ocenić ryzyko na zbyt duże jak dla nich. Różne są postawy.
Cytuj
AdamN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2015 16:40
Lis napisał
To że ktoś nie chce ryzykowac, nie od razu oznacza, że to naganne. Jedni są bardziej skłonni, inni mniej. Tak już jest.


Ale o jakim ryzyku tutaj mowa? bo to że można zarobić więcej poprzez podział zysków firmy to inna bajka i ja chcę w niej być.
Tak naprawdę Wasza strata.
Jest opcja samych płatnych reklam. Nic nie tracisz, brak ryzyka można zarobić kilkadziesiąt złotych za prawie darmo, bez żadnego wkładu itd no tak wielkie ryzyko.
Narzekają ludzie na biedę, a kasy z ziemi nie chcą podnieść.
Szukają jakiś lokat, aby właśnie zarobić z własnych oszczędności te kilka złotych, ale aby dostać je za darmo to już nie, bo strach ryzyko. Żenada.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

5.10.2015 10:59
ryzyko jest takie, że możesz wysłać kasę firmie z USA, która wypłaci zysk/kapitał i będzie super (w porównaniu do śmiesznych lokat bankowych), a co jeżeli tego nie zrobi?
jakie masz narzędzia, aby odzyskać to co wpłaciłeś?

jedni uważają, że to super okazja i trzeba skorzystać, ale są też tacy, którzy wolą trzymać kasę "w poduszce" (obecnie niewielka różnica w stosunku do lokat), bo przede wszystkim nie chcą stracić
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2015 12:00
Robert Sierant napisał
ryzyko jest takie, że możesz wysłać kasę firmie z USA, która wypłaci zysk/kapitał i będzie super (w porównaniu do śmiesznych lokat bankowych), a co jeżeli tego nie zrobi?
jakie masz narzędzia, aby odzyskać to co wpłaciłeś?


Pomijając fakt, że każda forma inwestycji jest ryzykiem.. a tam gdzie do wyrwania jest duża kasa to trzeba się z tym liczyć..
TM to platforma reklamowa i dopóty dopóki będą nowi użytkownicy, reklamodawcy i sponsorzy to będzie to działać tak jak do tej pory. Tak jak w restauracji, jest klient/ruch restauracja działa i przynosi zyski. Biznes jak każdy inny.
Jeżeli ktoś myśli, iż może to zniknąć z godziny na godzinę to jest w błędzie, po prostu naliczanie się zmniejszy.
jakie jest tutaj narzędzie? a no mianowicie paypal i zakładanie sporu o zwrot wpłaconej gotówki najprostsze i najskuteczniejsze rozwiązanie.
I tak jak pisałem wcześniej nie jest to forma zarobkowa na długie lata, 3-4 miesiące i ukłon w stronę strony www która pomnożyła nasze pieniądze o ok 20%.

I Panie Robercie, chyba sam Pan doskonale wie, iż pieniądz rodzi pieniądz.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
JeremiGru

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2015 9:26
Robert Sierant napisał
ryzyko jest takie, że możesz wysłać kasę firmie z USA, która wypłaci zysk/kapitał i będzie super (w porównaniu do śmiesznych lokat bankowych), a co jeżeli tego nie zrobi?
jakie masz narzędzia, aby odzyskać to co wpłaciłeś?

jedni uważają, że to super okazja i trzeba skorzystać, ale są też tacy, którzy wolą trzymać kasę "w poduszce" (obecnie niewielka różnica w stosunku do lokat), bo przede wszystkim nie chcą stracić
No właśnie, niestety takie "produkty" nie są zabezpieczone jak chociażby lokaty, trzeba by się bujać potem po sądach.
Cytuj
JeremiGru

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2015 9:46
Daniel napisał
Robert Sierant napisał
ryzyko jest takie, że możesz wysłać kasę firmie z USA, która wypłaci zysk/kapitał i będzie super (w porównaniu do śmiesznych lokat bankowych), a co jeżeli tego nie zrobi?
jakie masz narzędzia, aby odzyskać to co wpłaciłeś?


Pomijając fakt, że każda forma inwestycji jest ryzykiem.. a tam gdzie do wyrwania jest duża kasa to trzeba się z tym liczyć..
TM to platforma reklamowa i dopóty dopóki będą nowi użytkownicy, reklamodawcy i sponsorzy to będzie to działać tak jak do tej pory. Tak jak w restauracji, jest klient/ruch restauracja działa i przynosi zyski. Biznes jak każdy inny.
Jeżeli ktoś myśli, iż może to zniknąć z godziny na godzinę to jest w błędzie, po prostu naliczanie się zmniejszy.
jakie jest tutaj narzędzie? a no mianowicie paypal i zakładanie sporu o zwrot wpłaconej gotówki najprostsze i najskuteczniejsze rozwiązanie.
I tak jak pisałem wcześniej nie jest to forma zarobkowa na długie lata, 3-4 miesiące i ukłon w stronę strony www która pomnożyła nasze pieniądze o ok 20%.

I Panie Robercie, chyba sam Pan doskonale wie, iż pieniądz rodzi pieniądz.
No właśnie chodzi o to, żeby nie zaślepiła nas chęć zysku...
Cytuj
Yolo

Niezarejestrowani

6.10.2015 10:45
JeremiGru napisał
Daniel napisał
Robert Sierant napisał
ryzyko jest takie, że możesz wysłać kasę firmie z USA, która wypłaci zysk/kapitał i będzie super (w porównaniu do śmiesznych lokat bankowych), a co jeżeli tego nie zrobi?
jakie masz narzędzia, aby odzyskać to co wpłaciłeś?


Pomijając fakt, że każda forma inwestycji jest ryzykiem.. a tam gdzie do wyrwania jest duża kasa to trzeba się z tym liczyć..
TM to platforma reklamowa i dopóty dopóki będą nowi użytkownicy, reklamodawcy i sponsorzy to będzie to działać tak jak do tej pory. Tak jak w restauracji, jest klient/ruch restauracja działa i przynosi zyski. Biznes jak każdy inny.
Jeżeli ktoś myśli, iż może to zniknąć z godziny na godzinę to jest w błędzie, po prostu naliczanie się zmniejszy.
jakie jest tutaj narzędzie? a no mianowicie paypal i zakładanie sporu o zwrot wpłaconej gotówki najprostsze i najskuteczniejsze rozwiązanie.
I tak jak pisałem wcześniej nie jest to forma zarobkowa na długie lata, 3-4 miesiące i ukłon w stronę strony www która pomnożyła nasze pieniądze o ok 20%.

I Panie Robercie, chyba sam Pan doskonale wie, iż pieniądz rodzi pieniądz.
No właśnie chodzi o to, żeby nie zaślepiła nas chęć zysku...
CHęć zysku moze motywowac, nie koniecznie musi zaslepiac.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2015 22:13
JeremiGru napisał
No właśnie chodzi o to, żeby nie zaślepiła nas chęć zysku...


Dlatego jest różnica pomiędzy inwestowaniem, a świadomym inwestowaniem.
Ktoś mi nie raz mówi, że 5% w skali miesiąca to pokaźny zysk, ale kto nam ten próg zysku ustala??
Niebawem minie 2 miesiąc od mojego pierwszego postu na temat tych że ryzykownych "produktów" i kolejne 5-7% zysku w kieszeni :)
Każdy jest kowalem swojego losu :) ja kuję póki żelazo gorące.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Odpowiedź