• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy nasze lokaty są bezpieczne?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Basia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2015 13:44
Daniel napisał


A jednak.. Szkoda, iż nie ma możliwości tutaj wklejenia screenów z wypłat, wówczas każdy by widział jakie to proste. No ale trudno.
No i niestety czas ucieka.


Pan przekonuje i przekonuje, ale jednak nawet jeśli wszystko wydaje się takie proste i bezpieczne, to gdzieś się czai ta świadomość, że wszystko można tak przedstawić,żeby na takie wyglądało. Jeśli ktoś już inwestował w podobne rzeczy to wie na czym stoi, ale na przykład taka osoba jak ja naprawdę nie zna się na tym, więc mimo tego, że przeczytałam trochę na ten temat to boję się choćby to 200 złotych przeznaczyć, bo jakby nie patrzeć, ale to mój tygodniowy zarobek.
Gdyby Pan wstawił screeny, to by mnie i tak nie przekonało, bo jaki to problem sfabrykować coś takiego?
Prawda jest taka, że jeśli chodzi o pieniądze, to wolę czasem nie zyskać, niż gdybym miała stracić.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2015 14:23
Basia napisał

Pan przekonuje i przekonuje, ale jednak nawet jeśli wszystko wydaje się takie proste i bezpieczne, to gdzieś się czai ta świadomość, że wszystko można tak przedstawić,żeby na takie wyglądało.


Każdy weryfikuje przedstawione dane na swój sposób. Jak dotąd nikt kto ze mną współpracuje nie narzeka.

Basia napisał
Jeśli ktoś już inwestował w podobne rzeczy to wie na czym stoi (...) boję się choćby to 200 złotych przeznaczyć, bo jakby nie patrzeć, ale to mój tygodniowy zarobek.


Inwestuję w tą opcje bazując na swoim doświadczeniu, bo możliwości pomnażania kapitału jest masa. Ryzyko które podejmuje jest wliczone w cenę, a chyba lepiej mieć 10% po 2 miesiącach, niż 1,5% po roku czasu na lokacie.

Basia napisał
Gdyby Pan wstawił screeny, to by mnie i tak nie przekonało, bo jaki to problem sfabrykować coś takiego?
Prawda jest taka, że jeśli chodzi o pieniądze, to wolę czasem nie zyskać, niż gdybym miała stracić.


Sfabrykować? jaki miał bym w tym cel? Pokazałem sposób na którym zarabiam i każdy może.
I szanuję pani decyzję jak najbardziej, jednakże są osoby które widzą jak wyglądają możliwości pomnożenia kasy przez banki itd i szukają miejsca gdzie ich pieniądze nie tylko leżą, a zarabiają na siebie, a zainteresowany ma z tego pokaźny zysk.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Margaret

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2015 10:17
Prawda jest taka, że nie mamy wystarczających informacji, żeby przewidzieć upadek banku. Jak zaczną padać to nawet się w porę nie dowiemy...
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2015 10:29
Margaret napisał
Prawda jest taka, że nie mamy wystarczających informacji, żeby przewidzieć upadek banku. Jak zaczną padać to nawet się w porę nie dowiemy...


My się dowiemy w momencie, gdy do banku będziemy chcieli wejść, a drzwi już będą zamknięte.
Niestety tak wygląda szara rzeczywistość.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
AdamN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2015 14:57
Basia napisał

Jeśli ktoś już inwestował w podobne rzeczy to wie na czym stoi, ale na przykład taka osoba jak ja naprawdę nie zna się na tym, więc mimo tego, że przeczytałam trochę na ten temat to boję się choćby to 200 złotych przeznaczyć, bo jakby nie patrzeć, ale to mój tygodniowy zarobek.


Nie prawdą jest to, iż trzeba tutaj coś inwestować! Wystarczy oglądać reklamy płatne po np 0,01$ i dziennie wyklikać 0,10-0,20$ i jeśli polecisz np swojej koleżance taki program, która będzie klikała te centy to taką samą kwotę również dostajesz TY!!
Ja poleciłem to tylko 12 osobom, aby klikały centy (płatne reklamy) i po 2 tygodniach działania w programie mam już prawie 33$ = 120zł !! ZUPEŁNIE ZA DARMO !!!
A paczki to już swoją drogą. Wszyscy siedzimy na necie, a nieraz wejść i sprawdzić czy są reklamy do wyklikania to 10 min dziennie.
TYLKO, że jak każdy Polak widzi tylko haczyki i oszustwa. Darmowej kasy nie chcecie?? dziwne. A skoro Pani zarobek tygodniowy to 200zł to tym bardziej coś takiego bym założył i porozsyłał koleżankom kolegom niech klikają, a co.
Wypowiedź została zmieniona przez: AdamN 24.9.2015 14:59
Cytuj
em-il

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2015 15:30
I taka opcja tam jest? Widzi Pan, to ja też nie doczytałem, myślałem, że trzeba kupić tę paczkę. Mógłbym prosić jeszcze raz o nazwę tego czegoś?
Tak, żebym mógł w google znaleźć.
Jeśli chodzi o klikanie w reklamy, to mam w tym już praktykę, mam od dawna konta w rMail, tylko, że tam klikam i klika, minęły już dwa lata, a ja wciąż 200 złotych do wypłaty nie mogę na klikać.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2015 16:35
em-il napisał
I taka opcja tam jest? Widzi Pan, to ja też nie doczytałem, myślałem, że trzeba kupić tę paczkę. Mógłbym prosić jeszcze raz o nazwę tego czegoś?
Tak, żebym mógł w google znaleźć.
Jeśli chodzi o klikanie w reklamy, to mam w tym już praktykę, mam od dawna konta w rMail, tylko, że tam klikam i klika, minęły już dwa lata, a ja wciąż 200 złotych do wypłaty nie mogę na klikać.


Oczywiście, iż jest i wspominałem o tym od samego początku. Jednakże większość skupiła się tylko na obawach ze strony "inwestycji". A dobrze iż Adam o tym wspomniał.

Rejestracja: TUTAJ
Informacje o firmie: TUTAJ

Tutaj 200zł jesteśmy w stanie zarobić (z samych cash linków z przyjaciółmi którzy klikają z nami) w 3-4 tygodnie.
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 24.9.2015 16:38
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
roman_z

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.9.2015 11:42
ciekawe, ciekawe :)
Wypowiedź została zmieniona przez: roman_z 25.9.2015 11:42
Cytuj
Kira

Niezarejestrowani

25.9.2015 12:19
A dla mnie to nie wygląda zbyt rzetelnie.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.9.2015 12:46
Kira napisał
A dla mnie to nie wygląda zbyt rzetelnie.


A można rozwinąć myśl? :)
bo śmieszy już mnie to, że nawet pokazując darmowy sposób, bez żadnego ryzyka, bez żadnego wkładu NIE TRACĄC nic, a można TYLKO zyskać nadal jest źle postrzegany. Ludzie opanujcie się.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Odpowiedź