• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy nasze lokaty są bezpieczne?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 11:38
MelaniaKot napisał
Ludzie często boją się rożnych rozwiązań, których nie znają, stad niewielkie zainteresowanie tym co nowe, niesprawdzone.


Jeżeli coś jest darmowe, przynosi dodatkowy pieniądz, praktycznie żadnym nakładem pracy, tylko się na tym ZARABIA to czego tu się bać? sam przekonałem się na własnej skórze i jakoś po 4 miesiącach wychodzę na +25%.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
JuliaKonopko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 11:02
MelaniaKot napisał
Daniel napisał
Arczi napisał

To jest nie możliwe, gdyby tak było to każdy by to miał.
Za dużo się słyszy o takich internetowych przekrętach.


Jest możliwe i ja z tego korzystam :) każdy może tylko nie każdy chce. Gdyż lepiej iść na "fuchę" i ciężko harować niż dostać coś za darmo??
to jest właśnie rozumowanie wielu osób.
Ludzie często boją się rożnych rozwiązań, których nie znają, stad niewielkie zainteresowanie tym co nowe, niesprawdzone.
Ale czemu sie dziwić, ciezko zarobione pieniądze ulokowane na jakichś nieznanych produktach... DLatego najwazniejsza jest edukacja.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 12:25
JuliaKonopko napisał
Ale czemu sie dziwić, ciezko zarobione pieniądze ulokowane na jakichś nieznanych produktach... DLatego najwazniejsza jest edukacja.


Zgadza się :) jednakże nie raz edukacja nie wystarcza, bo ludzie nie są przygotowani do podejmowania ryzyka dla pokaźnych zysków :)
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
JuliaKonopko

Niezarejestrowani

30.9.2015 12:44
Daniel napisał
JuliaKonopko napisał
Ale czemu sie dziwić, ciezko zarobione pieniądze ulokowane na jakichś nieznanych produktach... DLatego najwazniejsza jest edukacja.


Zgadza się :) jednakże nie raz edukacja nie wystarcza, bo ludzie nie są przygotowani do podejmowania ryzyka dla pokaźnych zysków :)
Zalezy na jakim poziomie jest ta edukacja. Ale też nie wymagajmy, zeby każdy skłonny był podejmowac ryzyko. Rozni ludzie-rozne potrzeby.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 12:52
JuliaKonopko napisał

Zalezy na jakim poziomie jest ta edukacja. Ale też nie wymagajmy, zeby każdy skłonny był podejmowac ryzyko. Rozni ludzie-rozne potrzeby.


Oczywiście, że tak. Nikt nikogo nie nakłania do podejmowania decyzji odnośnie inwestowania, bo po co. Każdy ma swój rozum :)
tylko śmieszne jest to iż nawet mój brat widząc moje zyski nadal "boi" się podjąć ryzyko :) no cóż "różni ludzie - różne potrzeby" :)
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
JuliaKonopko

Niezarejestrowani

30.9.2015 12:59
Daniel napisał
JuliaKonopko napisał

Zalezy na jakim poziomie jest ta edukacja. Ale też nie wymagajmy, zeby każdy skłonny był podejmowac ryzyko. Rozni ludzie-rozne potrzeby.


Oczywiście, że tak. Nikt nikogo nie nakłania do podejmowania decyzji odnośnie inwestowania, bo po co. Każdy ma swój rozum :)
tylko śmieszne jest to iż nawet mój brat widząc moje zyski nadal "boi" się podjąć ryzyko :) no cóż "różni ludzie - różne potrzeby" :)
może mysli, że jemu się nie uda.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 13:30
Jak widać WSZYSCY tak myślą :) a ja zarabiam i będę, tak jak i każdy by mógł.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
JuliaKonopko

Niezarejestrowani

30.9.2015 13:31
Z jakiegos powodu jedni sa bogaci, a inni nie...
Cytuj
AdamN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 20:41
JuliaKonopko napisał
Z jakiegos powodu jedni sa bogaci, a inni nie...


Tylko, że Ci "bogaci" (pomijając dziedziczenie) doszli do tego pracą, ale nie fizyczną a umysłową podejmując mądre, przemyślane nie raz bardzo ryzykowne decyzje.
I dlatego człowiek, który wszędzie będzie widział ryzyko, zagrożenie (NIE ANALIZUJĄC) to w życiu może się jedynie dorobić garba.
Cytuj
Tomasz

Niezarejestrowani

1.10.2015 11:08
Najważniejsza jest wiedza, jeśli chodzi o finanse. Jeśli ktoś jest zorientowany to na prawdę może zarobić dobre pieniądze. Jeśli robi coś na chybił trafił to pewności mieć nie można.
Cytuj
Odpowiedź