• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Mobilna wersja strony

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:52
hubcio napisał
a jak sprawdzić czy strona jest responsywna i dobrze działa jest jakiś program do tego czy po prostu trzeba podczas wyświetlania sprawdzić - czy kod rensponsywnych stron jest jakiś inny niż standardowy html czy może w css się to zawiera?


No też mnie to interesuje jak to sprawdzić. Bo te z których korzystam działają dobrze ale może rzeczywiście jest to gdzieś zawarte w kodzie i tego nie wiem a strona na tym traci.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:59
Wanana napisał
o kurde to ja mam stronke chyba starą moją firmową i co jesli mam dobrze wypozycjonowaną to i tak spadnie w wynikach? musze sobie to posprawdzać :(


No posprawdzaj bo jeżeli rzeczywiście nie jest responsywna to bardzo szybko spadniesz w wyszukiwarce, a jak masz wypozycjonowaną to szkoda by było to zaprzepaścić.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:37
ja na Twoim miejscu odpuściłabym sobie stronę mobilną, szkoda kasy. Większość ludzi (w tym ja) korzysta z tradycyjnych stron w telefonie. Mi zupełnie nie przeszkadza to, że co chwilę muszę zwiększać lub zmniejszać obraz. Wersje mobilne są bardzo ubogie. Kiedyś korzystałam z wp w takiej wersji i połowy rzeczy tam nie było.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 16:03
Ja nie korzystam z wersji mobilnych strony a bardzo często korzystam z internetu w telefonie. Po prostu wygodniej jest mi na tych normalnych stronach. Też mam wrażenie, że na mobilnej wersji nie ma połowy rzeczy.
Cytuj
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 9:39
zuzannaanna napisał
ja na Twoim miejscu odpuściłabym sobie stronę mobilną, szkoda kasy. Większość ludzi (w tym ja) korzysta z tradycyjnych stron w telefonie. Mi zupełnie nie przeszkadza to, że co chwilę muszę zwiększać lub zmniejszać obraz. Wersje mobilne są bardzo ubogie. Kiedyś korzystałam z wp w takiej wersji i połowy rzeczy tam nie było.


zuzanna ale to nie jest juz wybór tylko przymus niestety nie masz takiej wersji to tracisz kase :)
Cytuj
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 9:56
to troche bez sensu ze google zmusza nas do tego ze kazda strona musi być mobilna - bo to dodatkowe koszty niestety są :( a jak tego nie zrobimy to stracimy kase za to co wypozycjonowaliśmy - no ale co zrobic google królem :)
Cytuj
Katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 17:53
no niestety zmusza nie zmusza - nikt ci nie kaze się pozycjonować w google możesz pod ning czy inną wyszukiwarkę, ale google ma monopol na europejskim rynku i po prostu nie opłaca się robić pod nic innego ;) deal with it !
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 19:12
Jeszcze do nie dawna nie wierzyłem w mobilne wersje stron jednak od kiedy mam dobrego smartphona szlag mnie trafia jak strona otwiera mi się w wersji standardowej. Bardzo czesto używam internetu w komórce a ostanio nawet częsciej niż na kompie także moim zdaniem to dobre posuniecie aby strona była również w wersji mobilnej.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 9:31
Pamiętajmy, że strona mobilna stworzona jest, aby można było z niej korzystać na urządzeniach przenośnych czyli smartfonach , tabletach czy w formie e-booków. Tak naprawdę jest to odrębna strona od standardowej. Różnią się grafiką nawigacją , często treścią. Jednak tak jak tu wspomniano często ich funkcje są okrojone, a obecnie wiele osób dysponuje smartfonami i innymi urządzeniami mobilnymi z dużymi ekranami i często użytkownik woli korzystać z pełnej wersji.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 12:59
Katarzyna napisał
no niestety zmusza nie zmusza - nikt ci nie kaze się pozycjonować w google możesz pod ning czy inną wyszukiwarkę, ale google ma monopol na europejskim rynku i po prostu nie opłaca się robić pod nic innego ;) deal with it !


No nie wyobrażam sobie tego, żeby pozycjonować pod inną wyszukiwarkę niż google. Z google to ma sens bo dzięki temu jesteśmy w stanie się wybić. Pewnie większość z Was korzysta z wyszukiwarki własnie Google więc jaki jest sens pozycjonować gdzieś indziej?
Cytuj
Odpowiedź