• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Mobilna wersja strony

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 14:59
Czarek napisał
Jeszcze do nie dawna nie wierzyłem w mobilne wersje stron jednak od kiedy mam dobrego smartphona szlag mnie trafia jak strona otwiera mi się w wersji standardowej. Bardzo czesto używam internetu w komórce a ostanio nawet częsciej niż na kompie także moim zdaniem to dobre posuniecie aby strona była również w wersji mobilnej.


Ale pod warunkiem, że jest w niej wszystko co potrzebne. Mnie szlag trafia wtedy gdy włącza mi się strona mobilna i nic na niej konkretnego nie ma bo jest tak okrojona że szok. Wtedy już wole klasyczne stronę
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 12:52
zuzannaanna napisał
ja na Twoim miejscu odpuściłabym sobie stronę mobilną, szkoda kasy. Większość ludzi (w tym ja) korzysta z tradycyjnych stron w telefonie. Mi zupełnie nie przeszkadza to, że co chwilę muszę zwiększać lub zmniejszać obraz. Wersje mobilne są bardzo ubogie. Kiedyś korzystałam z wp w takiej wersji i połowy rzeczy tam nie było.


Masz rację ja też ostatni była na stronie nie wiem czy Castorama czy czegoś innego i tam praktycznie nic nie było.. no to ja pytam po co ta strona skoro ja nic nie mogę na niej zobaczyć..Strony mobilne powinny zawierać podstawowe funkcje a nie rzeczy, które są zbędne. A najlepiej jakby miały wszystko to co klasyczna tylko przystosowane do telefonu.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 13:10
No właśnie ja chciałabym uniknąć tego, że moja strona będzie jakaś uboga. Nie orientujecie się czy przypadkiem można zlecić komuś odwzorowanie po prostu całej strony do wersji mobilnej? Czy ona z natury musi być taka uboższa?
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 21:15
Nie wiem czy mam racje jednak internet na urządzeniach mobilnych często działa jeszcze dużo wolniej. Poza tym wielu usługodaców każe sobie płacić za pakiety danych jak za czasów modemów komputerowych. Gdyby strony były wielkie objętościowo to przegladanie ich byłoby drogim utrapieniem.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 9:46
hubcio ale strony responsywne wlasnie maja taka zalete że podobno są bardzo lekkie o ile moge tak powiedziec więc nie powinny obciażać, a te nieresponsywne są ciezkie i nie otwieraja się czesto :)
Cytuj
be free like a child
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 10:53
Ale znowu pokazuja wiecej informacji (wszytskie), a po drugie maja wszytskie opcje co jest bardzo wazne, ja nie lubie tych wersji mobilnych.
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 13:48
ja mam mobilna wersje strony i rzeczywisci fajnie sie otwiera i szybko - różni sie troche od zwyklej gdzie mam jeszcze rozne animacje na niej i filmiki na intro ale jest bardzo użyteczna :)
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 16:39
hubcio napisał
Nie wiem czy mam racje jednak internet na urządzeniach mobilnych często działa jeszcze dużo wolniej. Poza tym wielu usługodaców każe sobie płacić za pakiety danych jak za czasów modemów komputerowych. Gdyby strony były wielkie objętościowo to przegladanie ich byłoby drogim utrapieniem.


Komórki są już teraz coraz lepsze więc nie wiem czy można tak powiedzieć. NIe do końca też się zgadzam z tym,że usługodawcy sobie każą płacić za pakiety. Przecież skoro chcesz korzystać to musisz zapłacić i tyle. Nic w tym nowego nie ma
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 18:03
press napisał
hubcio napisał
Nie wiem czy mam racje jednak internet na urządzeniach mobilnych często działa jeszcze dużo wolniej. Poza tym wielu usługodaców każe sobie płacić za pakiety danych jak za czasów modemów komputerowych. Gdyby strony były wielkie objętościowo to przegladanie ich byłoby drogim utrapieniem.


Komórki są już teraz coraz lepsze więc nie wiem czy można tak powiedzieć. NIe do końca też się zgadzam z tym,że usługodawcy sobie każą płacić za pakiety. Przecież skoro chcesz korzystać to musisz zapłacić i tyle. Nic w tym nowego nie ma


Chyba wiem co Hubcio miał na mysli mówiąc o opłatach za pakiet. Jeśli są ograniczenia w ilosci pobranych danych bedzie się zwracać uwagę na zawartość internetu z uwagi na możliwosć zwiększenia się kwoty na fakturze którą dostanie się o usługodawcy.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 12:42
ktoś pytał o kod strony tego nie wiem bo zlecałam robote zewnętrznie ale na pewno jest jakis specjalny kod pod mobila trzeba byłoby pogooglowac troche :)
Cytuj
Odpowiedź