• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Mobilna wersja strony

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ekunin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2015 11:08
Swoją drogą to czy ktoś dostosowywał z Was swoją stronę do wersji mobilnej? Orientujecie się może ile taka zabawa kosztuje? Jakiego rzędu jest to wydatek?
Obecnie mam tradycyjną stronę www, jeszcze jej nie wprowadzałem na telefony ale zastanawiam się również i nad tym rozwiązaniem.
Cytuj
ekunin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2015 11:08
Swoją drogą to czy ktoś dostosowywał z Was swoją stronę do wersji mobilnej? Orientujecie się może ile taka zabawa kosztuje? Jakiego rzędu jest to wydatek?
Obecnie mam tradycyjną stronę www, jeszcze jej nie wprowadzałem na telefony ale zastanawiam się również i nad tym rozwiązaniem.
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2015 18:09
Wlasnie wyzej bylo o stronach w rwd, ciekawe zestawienie rwd, a strony mobilne :). Wygrywa rwd (w moim odczuciu) .
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.2.2015 8:22
Tez sie nie moge przkonac do aplikacji, zawsze z telefonu wchodze na normalne strony, ale pewnie tez przyzwyczajenie robi swoje.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2015 15:33
Zalezy czego szukamy. Jesli jakichs szybkich, informacji to te apikacje sa okej. Ale jesli chcemy przejrzec cala strone, ktora dobrze znamy to rwd sie przydaje. Ja osobiscie korzystam bardziej ze zwyklych stron.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.2.2015 12:52
Z tym przewijaniem bym nie przesadzal, mniej wiecej wiemy przeciez gdzie co jest gdy szukamy. A jak strona jest nowa to chwila cierpliwosci i tez da sie znaleźć.
Cytuj
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.3.2015 18:16
ekunin napisał
Swoją drogą to czy ktoś dostosowywał z Was swoją stronę do wersji mobilnej? Orientujecie się może ile taka zabawa kosztuje? Jakiego rzędu jest to wydatek?

Pewnie wiele zależy od tego, w jakiej technologii tworzona jest strona. Jak i oczywiście od tego, czy zlecimy to profesjonalnej firmie czy freelancerowi.
W sumie jestem ciekawa czy taką stronę trzeba tworzyć od zera czy może jest jakiś sposób, żeby tylko nieznacznie przerobić kod.
Cytuj
Odpowiedź