• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Mobilna wersja strony

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 15:26
bedlam napisał
press napisał
hubcio napisał
Nie wiem czy mam racje jednak internet na urządzeniach mobilnych często działa jeszcze dużo wolniej. Poza tym wielu usługodaców każe sobie płacić za pakiety danych jak za czasów modemów komputerowych. Gdyby strony były wielkie objętościowo to przegladanie ich byłoby drogim utrapieniem.


Komórki są już teraz coraz lepsze więc nie wiem czy można tak powiedzieć. NIe do końca też się zgadzam z tym,że usługodawcy sobie każą płacić za pakiety. Przecież skoro chcesz korzystać to musisz zapłacić i tyle. Nic w tym nowego nie ma


Chyba wiem co Hubcio miał na mysli mówiąc o opłatach za pakiet. Jeśli są ograniczenia w ilosci pobranych danych bedzie się zwracać uwagę na zawartość internetu z uwagi na możliwosć zwiększenia się kwoty na fakturze którą dostanie się o usługodawcy.


A no to chodzi chyba o to jak ktoś ma abonament prawda? Bo na kartę to ja mam konkretny pakiet i jak go skończę to dalej mam internet tylko że wolniejszy więc nie płacę za nic dodatkowo.
Cytuj
bogata

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 14:32
Dla mnie mobilna wersja strony to podstawa. Kto chce to sobie włącza pełną która się ładuje sto dwadzieścia lat przy jakimś wolnym internecie a ten kto potrzebuje tylko coś sprawdzić to takie podstawowe informacje zawsze są na stronach mobilnych.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:31
bogata napisał
Dla mnie mobilna wersja strony to podstawa. Kto chce to sobie włącza pełną która się ładuje sto dwadzieścia lat przy jakimś wolnym internecie a ten kto potrzebuje tylko coś sprawdzić to takie podstawowe informacje zawsze są na stronach mobilnych.


Dla mnie nie ma nic gorszego własnie od tego jak chce coś szybko znaleźć na telefonie a strona otwiera mi się pięć minut a potem jeszcze muszę przesuwać ją jakoś dziwnie żeby cokolwiek przeczytać.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 9:47
kajabroja napisał
bogata napisał
Dla mnie mobilna wersja strony to podstawa. Kto chce to sobie włącza pełną która się ładuje sto dwadzieścia lat przy jakimś wolnym internecie a ten kto potrzebuje tylko coś sprawdzić to takie podstawowe informacje zawsze są na stronach mobilnych.


Dla mnie nie ma nic gorszego własnie od tego jak chce coś szybko znaleźć na telefonie a strona otwiera mi się pięć minut a potem jeszcze muszę przesuwać ją jakoś dziwnie żeby cokolwiek przeczytać.


Ale to naprawdę jest straszne jeżeli właśnie tak jest. Kiedyś właśnie często tak miałam gdy chciałam szybko do kogoś zadzwonić a tutaj pięć godzin otwierała się możliwość wykonania połączenia, to jest masakra.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.10.2014 20:15
Ja też od jakiegoś czasu przymierzam się do strony mobilnej. Polecam fajnie napisany artykuł, na który trafiłam w tych poszukiwaniach: http://www.gazeta-msp.pl/?id=pokaz_artykul&indeks_artykulu=3204&co=naj_wyd Sporo statystyk (do mnie przemawiają), podstawowe różnice między stroną tradycyjną i mobilną i charakterystyka dzisiejszych konsumentów. W artykule jest też link do tutoriala jak sprawdzić w Google Analytics (jeśli ktoś używa) ruch mobilny na swojej stronie - można się zdziwić. Zastanawiam się nad zrobieniem strony mobilnej w kreatorze ActiveMobi - wygląda dosyć przyjaźnie. Czy ktoś z Was ma może doświadczenia z takimi (albo konkretnie tym) narzędziami?
Cytuj
Grzegorz Miśta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.11.2014 18:32
Cześć - Po wielu miesiącach testowania Google wprowadza nowy standard wyszukiwania na urządzeniach mobilnych. Strony, które są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych otrzymały oznaczenie „mobile-friendly”. Na razie rozszerzenie wyszukiwania działa w amerykańskiej przeglądarce Google, ale w ciągu kilku tygodni spółka zamierza wprowadzić oznaczenie również do wyszukiwarek innych lokalizacji.

Wiecej przeczytacie na naszym blogu: http://activemobi.pl/blog/klienci-latwiej-znajda-strony-mobilne-w-wyszukiwarce-google

Grzegorz z ActiveMobi
Cytuj
Grzegorz z ActiveMobi
Grzegorz Miśta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.11.2014 18:35
hubcio napisał
a jak sprawdzić czy strona jest responsywna i dobrze działa jest jakiś program do tego czy po prostu trzeba podczas wyświetlania sprawdzić - czy kod rensponsywnych stron jest jakiś inny niż standardowy html czy może w css się to zawiera?
Narzedzie do testowania przyjazności stron pod urządzenia mobilne rekomendowane przez Google :https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/

Wiecej przeczytasz na naszym blogu: http://activemobi.pl/blog/klienci-latwiej-znajda-strony-mobilne-w-wyszukiwarce-google
Cytuj
Grzegorz z ActiveMobi
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 19:50
O dzięki za linki zaraz sobie sprawdzę swoją stronę jak wypada. I poczytam o tym na blogu. Też mnie to zastanawiało i fajnie, że podaliście strony gdzie można się więcej dowiedzieć.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.11.2014 14:48
Warto, bo wiele standardowych stron na telefonach albo nie chodzi albo wyglada zle. A teraz bardzo wiele osob korzysta z wersji mobilnych.
Cytuj
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2015 12:30
press napisał
W dobie smartfonów i tabletów zastanawiam się czy warto inwestować w swoją stronę w wersji mobilnej? Czy Wy wolicie klasyczne wersje stron czy preferujecie mobilne? Korzystacie z takich rozwiązań?

Moim zdaniem warto. Szczególnie,że coraz więcej osób przegląda internet przez urządzenia mobilne.Albo tablet albo telefon. A zwykła wersja strony z reguły nie jest tak wygodna jak właśnie mobilna.
Niekiedy niestety zdarzają sie nieudane wersje.Na przykład allegro. Nie potrafię go totalnie obsługiwać...
Cytuj
Odpowiedź