• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Mobilna wersja strony

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2015 16:13
Przecież zwykle strony można przeglądać w smartfonach teraz bez problemu. Ja nawet nie lubię tych mobilnych, bo maja mniej opcji.
Cytuj
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2015 8:21
Aleksandra napisał
Przecież zwykle strony można przeglądać w smartfonach teraz bez problemu. Ja nawet nie lubię tych mobilnych, bo maja mniej opcji.

Ale niestety często zwykłe strony są tak przebajerzone,ze naprawdę niewygodnie się je ogląda.
Szczególnie jeśli chodzi tutaj o strony z wiadomościami czy też serwisy plotkarskie. Wersja mobilna jest znacznie wygodniejsza.
Jedynie allegro się nie udała...
Ciągle próbują nakłonić ludzi do korzystania z niej ale nie wiem czy ktoś jej używa...
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.1.2015 8:59
Irek napisał
Aleksandra napisał
Przecież zwykle strony można przeglądać w smartfonach teraz bez problemu. Ja nawet nie lubię tych mobilnych, bo maja mniej opcji.

Ale niestety często zwykłe strony są tak przebajerzone,ze naprawdę niewygodnie się je ogląda.
Szczególnie jeśli chodzi tutaj o strony z wiadomościami czy też serwisy plotkarskie. Wersja mobilna jest znacznie wygodniejsza.
Jedynie allegro się nie udała...
Ciągle próbują nakłonić ludzi do korzystania z niej ale nie wiem czy ktoś jej używa...
ja wole zwykle strony, bo wlasnie te mobilne maja zbyt malo bajerów :D
Cytuj
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2015 9:33
No właśnie często jest tak,że jeśli na stronie jest zbyt wiele bajerów to kiepsko chodzi... Przynajmniej ja tak mam tak więc staram się raczje korzystać na telefonie z wersji mobilnych, które co jak co ale mniej obciążają system.
No chyba,że masz nie wiadomo jaki dobry telefon ;)
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2015 13:55
Jednak te strony mobilne sa ubogie i lepiej korzystac z pelnej wersji.
Cytuj
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2015 11:59
Tak ale zwykła wersja nie zawsze dobrze chodzi w telefonie. Wersje mobilne może i są trochę ubogie ale są przystosowane właśnie do obsługi przez telefon. Sama najczęściej korzystam głownie z takich. O wiele szybciej można znaleźć interesujące nas informacje. Z kolei w przypadku pełnej wersji jesteśmy zarzuceni masą reklam, dodatków.
Cytuj
Grzegorz Miśta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2015 12:09
Cześć,
To prawda przy stronach w technologii RWD często użytkownik jest zmuszony przewijać ekran smartfona w nieskończoność poszukując informacji których szuka np. kontaktu,opinii, godzin otwarcia, galerii czy lokalizacji. W przypadku osobnych stron mobilnych mozemy skoncentorwać się tylko na istotnych informacjach i to wcale nie oznacza ze strona taka jest uboga - zachęcam do obejrzenia przykladowych stron mobilnych http://activemobi.pl/klienci . Pytajcie postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania i wątpliwości.
Cytuj
Grzegorz z ActiveMobi
koronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.1.2015 15:23
Jest uboższa. A to czy sa potrzebne funcje, zalezy od tego czego w danej chwili szukasz. To oczywiscie zrozumiałe, ze tak wyglądają, jednak na pewno to nie sa pełnowartosciowe strony, dlatego wiele osob nadal chce korzystac na smartfonach ze standardowych wersji.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.2.2015 15:54
Teraz wiekszosc stron, banków tez jest zmieniana w technice rwd, zeby mozna byloz nich korzystac i w kompie i na komorce. Takze aplikacje mysle, ze nie maja przed soba wielkiej przyszlosci.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.2.2015 13:54
Mnie te "dostosowane" strony kafelkowe w komputerze draznia, ale w komorce faktycznie sa latwe w obsłudze.
Cytuj
Odpowiedź