• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Mobilna wersja strony

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 11:24
W dobie smartfonów i tabletów zastanawiam się czy warto inwestować w swoją stronę w wersji mobilnej? Czy Wy wolicie klasyczne wersje stron czy preferujecie mobilne? Korzystacie z takich rozwiązań?
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 11:30
Chyba ludzie z przyzwyczajenia na telefonach tez korzystają ze zwykłych stron jeżeli sa oczywiście w miarę czytelne. Te wszystkie aplikacje itd sa w okrojonych wersjach, także mniej przydatne.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.9.2014 12:16
Jeżeli strona nie może być responsywna, to niech chociaż tekst dopasowuje się do ekranu smartfona. Strasznie nieprzyjemnie przewija się z lewej na prawą i dodatkowo w dół.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:26
anna napisał
Chyba ludzie z przyzwyczajenia na telefonach tez korzystają ze zwykłych stron jeżeli sa oczywiście w miarę czytelne. Te wszystkie aplikacje itd sa w okrojonych wersjach, także mniej przydatne.


Z tego co pamiętam to w allegro jest okrojone bardzo ale to chyba w aplikacji. Właśnie zawsze zastanawia mnie to, że jest sporo firm które zapewne mają pieniądze a oszczędzają na swoich stronach mobilnych albo aplikacjach
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:35
za brak responsywnych stron czyli takich kltóre pod mobajlem też pójdą google będzie karał spadkiem pozycji w wyszukiwarce, wiec warto o tym pamiętać !
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:47
Zawisza napisał
za brak responsywnych stron czyli takich kltóre pod mobajlem też pójdą google będzie karał spadkiem pozycji w wyszukiwarce, wiec warto o tym pamiętać !


O to tego nie wiedziałam, ale chodzi o takie strony które po prostu działają ale są nie dostosowane czy jak bo nie za bardzo rozumiem?
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 10:28
responsywne to znaczy ze np źle sie otwieraja na tabletach czy komórkach, są rozjechane itd - teraz każda strona musi być responsywna.
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 11:07
a jak sprawdzić czy strona jest responsywna i dobrze działa jest jakiś program do tego czy po prostu trzeba podczas wyświetlania sprawdzić - czy kod rensponsywnych stron jest jakiś inny niż standardowy html czy może w css się to zawiera?
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 13:54
o kurde to ja mam stronke chyba starą moją firmową i co jesli mam dobrze wypozycjonowaną to i tak spadnie w wynikach? musze sobie to posprawdzać :(
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:46
justa napisał
responsywne to znaczy ze np źle sie otwieraja na tabletach czy komórkach, są rozjechane itd - teraz każda strona musi być responsywna.


I na całe szczęście większość ich taka jest. Ja często korzystam ze smartfona przeglądając internet i jeszcze mi się nie zdarzyło trafić na taką, która by nie działał albo coś z nią było nie tak
Cytuj
Odpowiedź