• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wynajem biura czy co-working?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Zuzulaw

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 10:41
Poszukuje lokalu dla firmy .Jak myślicie czy warto wziąć kredyt na zakup lokalu ,a może wynajem biura czy co-working? Szczerze wolałabym zmniejszyć koszta ale pracować w pomieszczeniu z kilkoma osobami czy to jest w ogóle możliwe .Jakie macie sugestie czy ktoś z was tak pracuje .Czy tak wynajmując biuro nie mamy żadnych ograniczeń .?
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 12:41
a skad jestes? bo np w krakowie w galerii bronowickiej masz biuro co workingowe za darmo, idziesz tam masz biurko krzesło, socjalke niewielką i drukarke za kase, fajna opcja tak samo jak np prawa w ikei w lecie lubie sobie tak pojechac i przy ludziach popracować :) ewentualnie park tylko trzeba miec dobrą baterie w lapku :)
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 14:31
Jezeli chodzi koszty co-workingu np. w Warszawie to trzeba się liczyć z kosztami około 500 zł za miesiąc za biurko. Ta moda dopiero wprowadzana jest do Polski, także trudno ocenić czy jest to opłacalne. Proponuje zastanowić sie nad kosztem wynajęcia biura, pracy zdalnej czy właśnie co-workingu. Wszystko uzależnione jest od kosztów i zakresu działalności firmy.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Karol77

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 8:11
Własnie czy to Ci się opłaca .Pracujesz w biurze z pewną ilością osób nie masz prywatności ,zajmujesz tylko biurko za które płacisz tyle pieniędzy .Oczywiście masz dostęp do aneksu kuchennego i na tym się kończy .Jak ja bym miał płacić 500zł. i nie mieć prywatności to chyba bym się zastanowił nad własnym lokalem .
Cytuj
Zuzulaw

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 13:08
kurcze chyba macie racje troche drogo to za ta cene moge miec wlasne biuro.. poki co mam mozliwosc pracy zdalnej i pracuje w domu ale na dluzsza mete to meczace :) ale dzieki za pomoc :)
Cytuj
Andrzej

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 17:35
Zuzulaw to masz szczęście że na taką pracę możesz pozwolić sobie w domu .Ale bardzo ciekawi mnie ta opcja że w Krakowie takie biuro jest za darmo , coś mi tu nie gra to na czym oni zarabiają ja nic się nie płaci ?A co do Warszawy to chyba lepiej coś wynająć na własna rękę niż płacić 500zł , to cena z kosmosu .
Cytuj
Fiołek58

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 18:51
A nie masz takiej możliwości żeby jeden pokój w domu przeznaczyć typowo na pomieszczenie biurowe i tam zorganizować sobie miejsce pracy? Klientom podawałabyś swój domowy adres i tak pewnie płacisz czynsz wiec nie musiałabyś dodatkowo wydawać na opłate miejsca w jakimś biurze czy typowo czynszu za wynajęcie lokalu.
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2014 15:49
Ten cały co-working to jakiś wymysł, jak ktoś ma działalność jednoosobowa to moze działać z domu. A jeśli jest więcej osób to trzeba wynająć lokal.
Cytuj
Jolka20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 7:46
janek może nie masz racji nie każdy ma warunki aby pracować w domu .Czasami jak to określiłeś co-working rozwiązuje sprawę.A co do lokalu , nie zawsze pasuje lokalizacja , na przykład nie znajduje się w centrum , więc sam widzisz że rożne czynniki wpływają na nasze decyzje .
Cytuj
Morfee

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 15:28
janek niekoniecznie, ja tez z krakowa jestem i zuzulaw pewnie mówi o galerii bronowice gdzie jest takie miejsce za free - nie płaci sie bo dla galerii to zadne koszty tak naprawde a mają całodobowego klienta który i pojdzie po picie i wyda kase i coś zje itd :) poza tym w tej galerii duzo takic darmowych miejsc jest bo jest i czytelnia i pokoj z grami video dla relaksu też za free - ja czasem korzystam ale rzadko wole w domu w spokoju popracować :)
Cytuj
Odpowiedź