• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wynajem biura czy co-working?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
PrzemysławŻukowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2015 12:00
Jeżeli nie potrzebuje się biura dla całej firmy, to co-work jest lepszy - przynajmniej z mojego punktu widzenia. Wychodzi taniej, a masz szansę poznać osoby zajmujące się podobnymi rzeczami, uczyć się od nich - jak dla mnie super sprawa.
Cytuj
I mówi to każdy, kto się kimś opiekuje, że trzeba być sprawiedliwym, ale samej sprawiedliwości nikt
ramzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2015 13:25
A ja przyznam, że sobie nie wyobrażam takiej pracy. Tam pewnie jest straszny harmider, do tego nie można zostawić laptopa samego, bo ja bym się bał o jego bezpieczeństwo. No i nie wyobrażam sobie takiej pracy w branży, gdzie trzeba uważać na zachowanie tajemnicy.
Ale też w sumie nigdy tak nie pracowałem, wiec mogę się mylić. Obecnie wykonuję prace z domu, jednak naprawdę sporo rzeczy mnie tu rozprasza i wolałbym już coś wynająć na mieście. Tylko chyba w moim mieście jeszcze nie ma takich miejsc.
Cytuj
Kolt

Niezarejestrowani

28.10.2015 13:43
Przeciez obecnie w większosci firm pracuje się na open space, tutaj z tego co widzialem ma sę boksy itd. Tzn, zalezy w jakiej firmie, ale ogolnie tak to wygląda. Jasne, ze trzeba uwazac na wyniesienie tajemnic itd., ale z ty w dobie internetu ogolnie jest problem.
Cytuj
Wanda

Niezarejestrowani

29.10.2015 9:41
Powiem z doświadczenia, że praca freelancera z domu trochę się mija z celem, przynajmniej w moim przypadku, dlatego takie biura to na prawdę dobry patent, oczywiście jeśli są w miarę tanie.
Cytuj
AdamSyla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2015 11:53
Dużo zależy od człowieka i od tego, jak sobie radzi z organizacją pracy. A także od tego, czy może sobie pozwolić na wynajem czy raczej chciałby zaoszczędzić. Pewnie, że można pracować w różnych miejscach, kawiarniach, bibliotekach czy innych, ale jednak nie zawsze będzie to komfortowe.
Trzeba mieć to na uwadze. Poza tym biuro open space to jednak wciąż jedna firma, gdzie wszyscy powinni współpracować, a zbiorowisko freelancerów w jednym pomieszczeniu to nadal konkurencja, która może próbować się wygryźć.
Chyba nie zawsze będzie tam panować taka przyjazna atmosfera?
Cytuj
Wanda

Niezarejestrowani

29.10.2015 12:19
Ta konkurencja freelancerów to trochę wydumany problem. Przecież w jednej firmie panuje też ogromna konkurencja. Zależy od ludzi. Ja w tym widzę bardziej zalety, bo nawiązujesz nowe znajomości, nowe zlecenia.
Cytuj
Arek

Niezarejestrowani

30.10.2015 8:57
Ja się tez nad tym powoli zastanawiam, praca z domu nie zawsze jest skuteczna. Jeśli macie we Wrocławiu do polecenia jakieś fajne biuro, i żeby tez nie zdarli nie wiadomo ile:) to polecajcie:)
Cytuj
Balu

Niezarejestrowani

30.10.2015 14:04
AnaBanana napisał
Ja korzystam. jestem freelancerką i nie mam warunków do pracy w domu - kot, nadmierna inspiracja do sprzątania i gotowania ;) nie powinniście tego przeliczać na koszty, ale na zyski w postaci większej produktywności w miłym otoczeniu innych freelancerów i większą motywację do wygramolenia się z łóżka. W poznaniu mam większość miejsc sprawdzonych, najbardziej kameralnie jest w younick w suchym lesie, także polecam z całego serca
Też tak mam! No może bez kota. Mobilizacja do pracy w domu jest niewielka, po kilku miesiącach zdecydowałam się przenieść. Same plusy. No może poza konieczności porannego wstawania i szykowania się:)
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

3.11.2015 7:48
Ja uważam, że kiedy podejmuję decyzję o prowadzeniu działalności i wiem jaki ma być jej profil, to już na tym etapie powinienem wiedzieć, co mi jest potrzebne do działania. Jeśli mam klienta indywidualnego, u którego liczy się jakość obsługi, tzw. intymność, to niezbędne jest własne biuro. Ja prowadząc przez kilka lat biuro doradztwa finansowego, podnajmowałem część swojego pomieszczenia biurowego koledze, który zajmował się dystrybucją perfum FM.
Kiedy więc tak siedział u mnie w biurze aa przychodził do mnie klient, to była sytuacja trudna. Jest klient, ma do porozmawiania o swoich często problemach, i rozgląda się po pokoju, czy ta druga osoba nie słucha. Tak więc siedzenie w gronie różnych obcych osób, jest dobre, jak w kawiarence internetowej. Usiąść z komputerem, wejść na internet. Jeśli mamy klienta, który potrzebuje podejścia indywidualnego, to lepiej mieć własne biuro.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2015 9:35
Ja sobie nie wyobrażam iść do doradcy finansowego, który pracuje w open space. Sam też nie bardzo lubię tego typu biura, a kiedyś pracowałem w korporacji, która miała coś takiego. Niestety nie szło się w ogóle skupić i często bolała mnie już głowa od tego szumu. Teraz, gdy mam własną firmę z oczywistych względów nie zdecydowałem się na coworking, mam swoje biuro w domu, specjalnie wydzielony pokój z osobnym wejściem, gdybym musiał się z kimś spotkać. Ale prawda jest taka, że i tak pracuję najczęściej w innych pomieszczeniach : salon, sypialnia.
Cytuj
Odpowiedź