• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wynajem biura czy co-working?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Adam

Niezarejestrowani

26.2.2016 14:39
ant225 napisał
No własnie sie zastanawiam czy nie wynająć tam biurka.Masz rację na wieś szczegolnie z tym trudnym dojazdem nie dojadą .Nawet z łatwym nie dajada bo beda woleli coś na miejscu poszukać .Jakbyś tutaj jeszcze zajrzał to powiedz czy wynajmujesz w flexi? czy w jakimś innym miejscu w wawie? Jak ci to wychodzi finansowo?


Teraz się właśnie przenoszę do Flexi Biuro :) biurka są od ok 5 zł/h, więc w zależności na ile czasu wynajmujesz. Ja czasami biorę cały dzień, a czasami 2-3 godziny i tyle. Jestem z tych, którzy też sporo latają po klientach, więc nie zawsze to klient przyjeżdża do mnie, ale bywa i tak. Wtedy biurko jest wygodne ;) no i poznawanie ludzi też jest fajną rzeczą, dlatego czasem dobrze się ze wsi ruszyć ;)
Cytuj
pomaranek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.3.2016 13:25
czy ktoś słyszal o takich biurkach albo biurkach do wynajecia w innych miastach?Mam taką własnie forme działalnosci ,ze na relke byloby mi od czasu do czasu wynająć miejsce w tych najwiekszych miastach.Jeżeli ktos coś wie ,prosze o podpowiedz.
Cytuj
Tomasz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2016 11:01
pomaranek napisał
czy ktoś słyszal o takich biurkach albo biurkach do wynajecia w innych miastach?Mam taką własnie forme działalnosci ,ze na relke byloby mi od czasu do czasu wynająć miejsce w tych najwiekszych miastach.Jeżeli ktos coś wie ,prosze o podpowiedz.
A w jakim konkretnie? We wszytskich większych na pewno są.
Cytuj
zupacebulowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2016 19:32
Coworking to super opcja! Jeżeli tylko masz możliwość to nie zastanawiaj się! Można poznać wielu ludzi a kontakty zawsze są ważne.
Cytuj
wiosna

Niezarejestrowani

16.3.2016 13:33
Widziałam wyżej sporo dyskusji i opinii o Flexi Biuro. A jest jakiś minimalny czas wynajmu? W sensie, że trzeba np. minimum tydzień, albo miesiąc? Jak to działa?
Cytuj
Kalina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2016 14:17
Wpisz sobe fraze "interesujące Cie miasto + coworking" przekonasz się czy są
Cytuj
Kowalewowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2016 12:14
Tomasz Słupczynski napisał
Jezeli chodzi koszty co-workingu np. w Warszawie to trzeba się liczyć z kosztami około 500 zł za miesiąc za biurko. Ta moda dopiero wprowadzana jest do Polski, także trudno ocenić czy jest to opłacalne. Proponuje zastanowić sie nad kosztem wynajęcia biura, pracy zdalnej czy właśnie co-workingu. Wszystko uzależnione jest od kosztów i zakresu działalności firmy.
Nie wiem czy to moda, czy raczej konieczność podyktowana zmianą formy pracy na telepracę w wielu przypadkach.
Cytuj
Adam

Niezarejestrowani

23.3.2016 15:34
wiosna napisał
Widziałam wyżej sporo dyskusji i opinii o Flexi Biuro. A jest jakiś minimalny czas wynajmu? W sensie, że trzeba np. minimum tydzień, albo miesiąc? Jak to działa?


Raczej nie, ale najlepiej będzie jak sama zadzwonisz i się dopytasz o wszystko.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Olimpia

Niezarejestrowani

24.3.2016 23:36
Przestrzenie do pracy "na mieście" to fajne rozwiązanie i duża oszczędność na kasie, bo utrzymanie lokalu generuje stałe i niemałe koszty. Ja korzystam z Idea Hub, bo jako klient mam do Huba dostęp za darmo i to w różnych miastach Polski, z czego korzystam umawiając się na spotkania. Moim zdaniem - jeśli nie musimy mieć biura stacjonarnie - nie ma sensu w nie inwestować.
Cytuj
wiosna

Niezarejestrowani

30.3.2016 14:09
Dzięki wielkie :) już się o wszystko dowiedziałam i ogarnęłam co trzeba ;) . No to zobaczymy czy spełni moje oczekiwania :P
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź