• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wynajem biura czy co-working?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
garlic

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.12.2015 15:35
A ja mam akurat dobre doświadczenia z takiej formy pracy. Wszystko zależy od miejsca, biura, wszędzie jest to troszkę inaczej. Ja wynajmowałem biurko od x (Warszawa, w okolicy Dworca Centralnego) i nie mogę narzekać. Też zależy na ile godzin chcesz wynająć, więc ceny też nie muszą być takie straszne. Teraz wyjeżdżam na 3 miesiące do Niemiec, ale jak wrócę to na pewno znowu będe korzystać z tej opcji.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Wojtek

Niezarejestrowani

29.12.2015 12:18
Garlic to ciekawe co piszesz. Wszedłem tu przypadkiem i tak się zastanawiam nad tym... Byłem na ich stronce i mają coś co mnie interesuje, a mianowicie chodzi o wynajem magazynów i sal konferencyjnych. Firma mi się powiększa, więc akurat przy Nowym Roku warto pomyśleć o tym.. dzięki za info o tej firmie.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
tales

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.12.2015 13:23
Mnie open space nie przekonuje, jako forma wynajmu biurek. Jakby nie patrzeć wówczas w takim open space zasiadają obok siebie różni drobni przedsiębiorcy, a nie pracownicy jednej korporacji.
Przypomnę, że największą zaletą open space jest brak barier komunikacyjnych. Czy w pracy z obcymi ludźmi, którzy nie mają z nami nic wspólnego naprawdę jest potrzebna taka komunikacja?
Lepiej już wynająć sobie jakieś zaciszne biuro, czy nawet zostać w domu po prostu albo pójść do kawiarni.
Moim zdaniem takie rozwiązanie jest lepsze.
Cytuj
Wojtek

Niezarejestrowani

30.12.2015 12:23
Co kto lubi.. fakt, że to zależy od branży, od przedsiębiorcy itd. U mnie taki open space by się nie sprawdził pewnie, ale mój brat jest grafikiem i przeważnie spotyka się z młodymi, kreatywnymi, szaleńcami z agencji reklamowych, którym kompletnie takie warunki nie przeszkadzają, a wręcz przeciwnie: wszystko lepsze niż ławka w parku, czy kolejna kawiarnia ;) moim zdaniem to nie jest takie złe, jeśli dopasuje się do branży i człowieka, ale fakt, ja np byłbym bardziej zainteresowany niewielkim biurem, niż biurkiem. Natomiast widziałem, że w tym Flexi można wynająć biura, sale konferencyjne, magazyny itd, dlatego z niecierpliwością czekam na odpowiedź Garlica i opinie, bo lokalizacja dla mnie idealna ;)
Cytuj
smay

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.12.2015 13:19
No to skoro lokalizacja jest dla ciebie idealna i generalnie oferta też pasuje, to czemu się jeszcze wahasz?
Gdybym potrzebowała wynająć sobie biuro czy biurko to pewnie bym korzystała dopóki jest okazja.
A co do open space to rzeczywiście pomysł jest dobry w przypadku kreatywnych zawodów.
Cóż może być lepszego niż nieustanny kontakt z innymi kreatywnymi osobami i wymiana pomysłów?
Poza tym gdzie tu mówić o konkurencji, skoro każdy i tak tworzy inaczej?
Cytuj
Wojtek

Niezarejestrowani

5.2.2016 13:08
Wahałem się, bo ogólnie zawsze mam problemy z podejmowaniem decyzji i kombinuję :P , ale dziewczyna mnie przycisnęła i się zdecydowałem. Od początku roku wynajmuję biuro w x na Nowogrodzkiej i jak na razie wszystko jest ok. Trochę bałem się ilości ludzi, że będzie hałas itd, ale jest naprawdę miło i przyjemnie :) tak, więc moje wątpliwości zostały rozwiane ;))). I masz rację co do open space dla kreatywnych. Widzę jacy ludzie mniej więcej przychodzą, to grupa kreatywnych gaduł jednak wybiera open space, grupa spokojniejszych bardziej skoncentrowanych, jednak woli własny kącik w ciszy ;)
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
marius

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.2.2016 21:10
Nie w każdym mieście jest takie miesce jak x w Warszawie.I nie każdy ma duże możliwości finansowe.Ja stawiam na małe kroczki.Wszystko zależy jak duży jest zespół .Jeżeli to są 1- 2 osoby stawiałbym na wykorzystaniu ,o ile to możliwe ,pomieszczenia w mieszkaniu.W miarę rozkręcania działalności myślałbym co dalej.Ale i tak wszystko zależy od tego czym się dana firma zajmuje.jeżeli mają przychodzić klienci - wynajem pomieszczenia na bank.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Adam

Niezarejestrowani

18.2.2016 13:57
Marius masz rację. ale jeśli ktoś szuka w Warszawie, to miejsca typu x to wygoda. Ja mieszkam w małej wsi jakieś 80 km pod Warszawą i już widzę jak klienci chcą przyjeżdżać do mojej wioski, gdzie czasem traktor ma problem, żeby dojechać ;) . Więc pojechałem do Warszawy. Nie stać mnie było na niezależne biuro na cały miesiąc, więc zrobiłem tak, że większość czasu pracuję w domu, zbieram ewentualne spotkania i tematy na kilka dni w miesiącu i przyjeżdżam do Warszawy np. na tydzień, wynajmuję biurko na godziny i sprawa załatwiona :) . W moim przypadku to wygoda.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
ant225

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.2.2016 13:52
No własnie sie zastanawiam czy nie wynająć tam biurka.Masz rację na wieś szczegolnie z tym trudnym dojazdem nie dojadą .Nawet z łatwym nie dajada bo beda woleli coś na miejscu poszukać .Jakbyś tutaj jeszcze zajrzał to powiedz czy wynajmujesz w x? czy w jakimś innym miejscu w wawie? Jak ci to wychodzi finansowo?
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Natalie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2016 11:23
tales napisał
Mnie open space nie przekonuje, jako forma wynajmu biurek. Jakby nie patrzeć wówczas w takim open space zasiadają obok siebie różni drobni przedsiębiorcy, a nie pracownicy jednej korporacji.
Przypomnę, że największą zaletą open space jest brak barier komunikacyjnych. Czy w pracy z obcymi ludźmi, którzy nie mają z nami nic wspólnego naprawdę jest potrzebna taka komunikacja?
Lepiej już wynająć sobie jakieś zaciszne biuro, czy nawet zostać w domu po prostu albo pójść do kawiarni.
Moim zdaniem takie rozwiązanie jest lepsze.
To jest właśnie chyba duzy plus, bo nawiązujesz nowe kontakty.
Cytuj
Odpowiedź