• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wynajem biura czy co-working?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Jagna

Niezarejestrowani

31.3.2016 16:28
Olimpia napisał
Przestrzenie do pracy "na mieście" to fajne rozwiązanie i duża oszczędność na kasie, bo utrzymanie lokalu generuje stałe i niemałe koszty. Ja korzystam z Idea Hub, bo jako klient mam do Huba dostęp za darmo i to w różnych miastach Polski, z czego korzystam umawiając się na spotkania. Moim zdaniem - jeśli nie musimy mieć biura stacjonarnie - nie ma sensu w nie inwestować.
Kiedys cos o tym słyszałam, ale jakos wydało mi się nierealne. I co, chodzisz tam codziennie?
Cytuj
Biała dama

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.4.2016 9:59
Z doświadczenia powiem, że wirtualne biuro, coworking to z pewnością na początek lepsza opcja od wynajmu tradycyjnego biura, gdzie koszty są o wiele wyższe. Coworking? - fajne rozwiązanie tylko też nie wiesz na jakich ludzi trafisz, z którymi będziesz dzielić przestrzeń, tak wiec ryzyko zawsze jest. Ja akurat dobrze trafiłam i nawiązałam nawet fajne kontakty i możesz spróbować w biurze na Rynku Głównym w Krakowie
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Bajtek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.4.2016 9:44
Dalibysice spokój z z tymi reklamami:) ale fakt, ludzie czesto potrzebują takich miejsc, coraz więcej moich znajomych pracuje zdalnie, czy na rozne formy zatrudnienia.
Cytuj
IfonaTe

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.4.2016 11:12
Jesli ceny nie sa zbyt wysokie to faktyznie warto sie zastanawiać nad takimi rozwiazaniami, fajnie tez maja klienci idea np. w Warszawie. Te IdeaHub sa na prawdę fajnie wyposażone. Byłam raz ze znajomym, bo on tam czasem zasiada.
Cytuj
Olusia

Niezarejestrowani

9.6.2017 6:19
Ja też jakiś czas temu rozglądałam się za przestrzenią do pracy. Jestem freelacerem, nie mam możliwości pracy w domu więc szukałam pojedynczego biurka do wynajęcia w przestrzeni open space. Znajomy polecił mi ofertę firmy ShareSpace, która taki coworking oferuje w różnych lokalizacjach, w Polsce. Poza pojedynczymi biurkami można też wynająć biura serwisowane czy sale konferencyjne.
Cytuj
Zuzanna1616

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.3.2018 16:44
Myślę, że co-working to fajna sprawa dla osób indywidualnych, jeśli chodzi o startupy to nie wiem :)
Cytuj
rareteacher

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.1.2020 8:58
Coworking to świetne rozwiązanie jeśli chcemy pracować samodzielnie, ale dalej mieć możliwość interakcji z innymi osobami. W Krakowie przy ulicy Bydgoskiej 6 30-056 Kraków (https://goo.gl/maps/xXEefWdFm7JAruHR7) funkcjonuje naprawdę świetne biuro Coworkingowe. Jeśli chcecie poznać ich ofertę to możecie zadzwonić tutaj:
+48 12 265 19 93
Wypowiedź została zmieniona przez: rareteacher 20.1.2020 9:10
Cytuj
Odpowiedź