• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wynajem biura czy co-working?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.6.2014 14:24
Ja gdybym chętnie się zastanowiła nad takim rozwiązaniem, mieszkam w małym miescie i jak na razie nie ma szans zeby powstały takie miejsca. Niby 500 zł to duzo, ale wynajecie lokalu do prowadzenia firmy to sa duze wydatki.
Cytuj
kajo3

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.6.2014 17:10
iwona niekoniecznie ja w warszawie wynajmuje w starej kamienicy niemałe biuro za 400 zł wiec to taniej niż ten niby co-working.. jakos nie chciałabym pracować z obcymi osobami i mieć tylko biurko ktore musze za każdym razem opróżniać to mi sie nie opłaca.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 8:44
Ja bym nie mogła pracować w biurze z rożnymi osobami. Lubię mieć cieszę i spokój. Cenię sobie swoją prywatność więc w życiu nie zapłaciłabym 500 złotych za dzielenie z kimś biura. U nas w mieście wynajęcie biura zaczyna się od 400 złotych i to nie są małe pomieszczenia.
Cytuj
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 5:38
Gdyby co-working był tańszy od wynajęcia biura a chyba tak jest... To nie miałbym nic przeciwko. Dla mnie nie ma znaczenia gdzie pracuję, bylebym miał ciszę i spokój. Wiecie gdzie w Poznaniu są takie miejsca? Chętnie sprawdzę jak to wygląda.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 11:41
romek a nie ma tego w jakiś większych galeriach handlowych? Tam zazwyczaj są takie miejsca ewentualnie poszukaj może w jakimś większym markecie. Mnie wydaje sie że co- working opłaca sie tylko w niektórych miastach bo czasami ceny za wynajęcie są takie same jak za lokal.
Cytuj
MeduZa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 13:12
Ale czemu nie robić sobie biura w domu, ktoś tu już chyba podrzucał taki pomysł. Moim zdaniem to duże ułatwienie.Wiadomo ze ludzie prędzej przyjdą do nas jak będziemy mieć siedzibę w centrum miasta ale wydaje mi sie że w taki sposób można fajnie rozkręcić firme a później jak sie dorobimy wynajmować jakiś lokal.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 22:11
Jeżeli dopiero zaczynasz działalność to na początek bym wynajęła biuro, bo w końcu nigdy nie wiadomo jak to będzie, a wynajem to zawsze wynajem. Pracując z kilkoma osobami w jednym pomieszczeniu z pewnością sporo zaoszczędzisz.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 17:52
Zacznijmy od tego jaka to firma. Na początku każdej działalności zawsze warto szukać oszczędności gdzie się da. Jeżeli możesz oszczędzić na tym, że pracujesz z kilkoma osobami zrób to, a kiedyś możesz pomyśleć o samodzielnym lokalu.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 13:18
MeduZa napisał
Ale czemu nie robić sobie biura w domu, ktoś tu już chyba podrzucał taki pomysł. Moim zdaniem to duże ułatwienie.Wiadomo ze ludzie prędzej przyjdą do nas jak będziemy mieć siedzibę w centrum miasta ale wydaje mi sie że w taki sposób można fajnie rozkręcić firme a później jak sie dorobimy wynajmować jakiś lokal.


To dobry plan ale zacznijmy od tego jakie masz mieszkanie i czy jesteś gotowa na to, że będą Ci do domu chodzić różni ludzie. Jeżeli masz pokoje przechodnie czyli z salonu do kuchni a z kuchni do drugiego pokoju będzie ciężko ci oddzielić strefę prywatną z zawodową.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 13:30
Nie wiem jaką działalność prowadzisz ale jeżeli dopiero zaczynasz to lepiej wynająć coś mniejszego albo w ogóle nie wynajmować tylko właśnie z domu kierować a dopiero z czasem w coś zainwestować. Początku są trudne więc najlepiej jak najwięcej wydatków ograniczyć.
Cytuj
Odpowiedź