• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wynajem biura czy co-working?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 10:36
zastanawiałam sie nad coworkingiem w bronowicach ale nie wiem czy komfortowo bym sie czuła wokół obcych osób, moze kiedys spóbuje :( poki co zdarzało mi się pracować w ikei fajna atmosfera, jedzenie i picie pod ręką to lubie ! :D
Cytuj
Angelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 17:35
karolsia byłam w tym punkcie w bronowicach i szczerze ci powiem ze tak sobie, szału nie ma zdecydowanie bardziej wole ikee bo tam masz wszystko pod ręką :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.10.2014 13:57
michael napisał
Nie wiem jaką działalność prowadzisz ale jeżeli dopiero zaczynasz to lepiej wynająć coś mniejszego albo w ogóle nie wynajmować tylko właśnie z domu kierować a dopiero z czasem w coś zainwestować. Początku są trudne więc najlepiej jak najwięcej wydatków ograniczyć.
Wynajęcie wiąże się z dużymi kosztami niestety. Z tego powodu przede wszystkim ludzie decydują sie na co-working. Chociaż ja np. pracuje na open space w swojej firmie i obecność innych mi nie przeszkadza, podejrzewam wiec ze i co-working nie byłby problemem.
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.12.2014 14:03
Gość napisał
W RightBrain Coworking jest Coworking.
Masz swoje biurko, możesz się po swojemu "zainstalować".
Małe, przytulne, max 4 osoby w pokoju. Spokój i cisza jeśli trzeba.
+ za drzwiami jest agencja interaktywna, z którą można nawiązać współpracę przy dodatkowych projektach.
Polecam zainteresowanym: https://www.facebook.com/RightBrainCoworking
A jaka jest cena takiego biureczka? Opłaty miesięcznie czy za wykorzystanie?
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.1.2015 8:07
Ja aktualnie prowadzę firmę. Mam możliwość pracy zdalnej z pracownikami i szczerze? To taka opcja odpowiada o wiele bardziej zarówno mi jak i moim pracownikom.
Sama oszczędzam na wynajmie biura. Z kolei moi pracownicy nie muszą marnować czasu na dojazdy.
Wiaże się to również z pewnym ryzykiem. Nie masz nad pracownikami pelnej kontroli.
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2015 12:02
Zawsze w grę wchodzą codzienne raporty i już masz pojęcie co robią. Zresztą dla mnie to bardzo dobre rozwiązanie nie dość że jak sama napisałaś oszczędza się na dojazdach i wynajmie to dodatkowo masz większą pewność że dobre warunki pracy ewentualnie odwiodą pracownika od podjęcia innej pracy.
Cytuj
MilenaW

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2015 8:42
Coworking dla freelancerów to świetna sprawa. Sama wynajmuje biuro na godziny w Warszawie. Wnętrze było dopiero co odnowione, na miejscu dostępne są wszystkie potrzebne sprzęty jak komputer, drukarka, skaner. W odróżnieniu od pracy na mieście (tak jak kawiarnie itp miejsca), w biurze mam spokój i ciszę. Mogę się skoncentrować na swojej pracy. Co ciekawsze, poznałam tu osoby, dzięki którym złapałam kilka poważnych zleceń.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2015 11:15
co-working bedzie pewnie coraz popularniejszy, podobnie jak w stanach. Coraz więcej osób pracuje zdalnie. A to dobre rozwiązanie dla kogoś kto nie ma warunków na prace w domu.
Cytuj
katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 13:14
Ale czy nie lepiej jest zorganizować sobie pomieszczenia w domu? Jest to o wiele wygodniejsza opcja niż codzienne ubieranie się oraz wybieranie się do innego biura. Poza tm jeśli nie chcecie mieć adresu w domu to co za problem wynajać sobie adres w Warszawie? Obecnie bez problemu można sobie kupić adres firmy w dosłownie każdym wiekszym mieście w Polsce ( rzecz oczywista,że Warszawa jest obecnie najpopularniejsza).
Cytuj
AnaBanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2015 11:55
Ja korzystam. jestem freelancerką i nie mam warunków do pracy w domu - kot, nadmierna inspiracja do sprzątania i gotowania ;) nie powinniście tego przeliczać na koszty, ale na zyski w postaci większej produktywności w miłym otoczeniu innych freelancerów i większą motywację do wygramolenia się z łóżka. W poznaniu mam większość miejsc sprawdzonych, najbardziej kameralnie jest w younick w suchym lesie, także polecam z całego serca
Cytuj
Odpowiedź