• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Sposoby na oszczędzanie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

10.12.2014 14:57
Gdyby poszukiwali Państwo konta oszczędnościowego to mamy kilka propozycji. Oto one.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.12.2014 15:27
4 proc. to juz zaczyna mieć sens, teraz banki jako super hiperpromocje proponują oprocentowanie 3 -3,5 proc.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

15.12.2014 14:43
Jednym ze sposobów może być oszczędzanie "na paliwie". Próbowali Państwo? podpowiadamy jak robić to skutecznie. tutaj
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

16.12.2014 19:56
ja zamiast odkładania dzień w dzień jakichś sum pieniędzy, to te pieniadze wolne które posiadam inwestuje na portalach pożyczek społecznosciowych, jednym z nich jest pożyczkolandia, mają tam gwarancję ochrony kapitału takze jest bezpiecznie.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.12.2014 14:37
Ktos nachalnie proponuje to pożyczki społecznościowe, ale ani to bezpieczne ani to dobre.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.12.2014 14:15
baskamy napisał
Jakie macie sposoby na oszczędzanie? Wiem, że na forum było już kilka takich wątków ale wszyscy proponują to samo, a u mnie się to nie sprawdza.
Konto oszczędnościowe, czy odkładanie do skarpety nie wchodzi w grę, to w jaki sposób inaczej oszczędzać i na czym?
teraz sporo oszczędzisz na paliwie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.12.2014 0:21
Udzielanie pożyczek to jest interes. Ludzie biorą nawet chwilowki na kosmiczne procenty więc oferując normalne 12 czy 15% jesteś w stanie zarobić 3-4 razy więcej niż na lokacie. Na portalu od pożyczek prywatnych szybkigrosz.pl masz bazę osób które aktualnie potrzebują pożyczki wystarczy napisac do nich.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.12.2014 9:09
Z nowym rokiem zamierzam odpajęczyc moje konto oszczędnościowe i co miesiąc troszkę tam składać. Mam bgz optime, konto bezpłatne, wiec trochę o nim zapomniałem. A Wy co planujecie?
Cytuj
Tauriel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.1.2015 19:59
Można oszczędzać poprzez udzielanie pożyczek prywatnych ludziom np przez portal szybkigrosz.pl
Cytuj
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2015 10:22
Gość napisał
Z nowym rokiem zamierzam odpajęczyc moje konto oszczędnościowe i co miesiąc troszkę tam składać. Mam bgz optime, konto bezpłatne, wiec trochę o nim zapomniałem. A Wy co planujecie?

Wiesz co ja ostatnio również zastanawiałem się nad dobrymi sposobami oszczędzania. W końcu doszedłem do wniosku,że wpłacę większość na lokatę ( z tego co się orientowałem to nadal najlepsza jest Idea Happy 5% na 3 miesiące) i założę sobie rownież to konto oszczędnościowe.
Możesz napisać jakie masz oprocentowanie na swoim koncie?
Cytuj
Odpowiedź